Şimdi Ara

DOTA FAN CLUP (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
0
Favori
49.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    server: wepla
    nick: Kara_Kurt
  • Garena'da oynayan yok mu ya
  • benide ekle eurobattle [commander]
  • ekle usta
  • dota mı kaldı hala???
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzyjaja100

dota mı kaldı hala???

Dalga mı geçiyorsun arkadaşım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzyjaja100

dota mı kaldı hala???

ilahi sen
    güldürdün bizi
  • MuccKs ailesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: jerilyas

MH den leaveden kalitesiz oyundan bıkanlar yeni bir server buldum.
    Rus serverı anti-mh sistemi ve çok güzel bir ladder sistemi var.Rus olmasına rağmen bende hiç lag olmuyor.
    Gelmek isteyen kaliteli oyuncular pm.

peki anti-mh sistemi çalışıyormu? Basit bişey olmasın; 10 numara haber eğer tam verim alıp yayılırsa...

birde bizim antimh sistemimize bakın deneyin, onu da yazın 1 zahmet. sadece yabancı sitelerde yok. Xnape warcraft dota sunucusununda kendine ait anti maphack yazılımı mevcut.

Xguardian nedir ne işe yarıyor onu da anlatayım isterseniz.

Xguardian yeni adıyla Xshield;

Xnape PVPGN warcraft dota sunucusunun kendi kullanıcıları için hazırlamış olduğu bir Anti MapHack programıdır. Ve sunucuya Xshield çalıştırılmadan giriş yapılamamaktadır.

Doğrudan maphack kullanımını önlemek için tasarlanmıştır. Kullanıcı maphack açtığında otomatik olarak kullanıcıyı sunucudan banlar, sunucuya anons geçer ve maphack kullanmaya çalışan kişinin oyununu kapatarak başkalarının oyununu ziyan etmesini engeller.

Birkez açıldıktan sonra Warcraft3 kapatılmadan kendini deaktif etmez ve kapatılamaz. oyun içerisindeyken akıllılık yapıp kapatmaya çalışanlar için otomatik önlemi alınmış durumdadır, oyundaykende kapatılamaz durumdadır, ctrl+alt+del gibi kapatmaya yönelik zorlayıcı durumlarda ise koruması devreye girer ve kullanıcıya mavi ekran vererek bilgisayarının yeniden başlamasını sağlar.

Şu anda Türk pvpgn sunucularındaki tek aktif release edilmiş antimaphack programıdır ve stabil olarak çalışmaktadır.

Otomatik olarak kendini update edebilir, yeni bir sürümü çıktığında kendisini otomatikman yenileyecektir. (çok yakında aktif level ve icon sistemi programa eklenecektir.)

Programı bilgisayarınıza kurabilmeniz için netframework 2.0 sp2 versiyonu bulunmalıdır. Problem yaşayan kullanıcılar aşağıdaki linki kullanabilirler.

.Netframework 2.0 sp2 içeren setup
    ==>>http://www.xnape.com/nf.rar <<==

Xshield(Xguardian) download

==>http://www.xnape.com/patch/setup.exe <<==

DOTA FAN CLUP

DOTA FAN CLUP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephiss -- 3 Kasım 2010; 17:59:54 >

• Bide garena listesi açın benide ekleyin

Nick :Bloooodz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 13 Kasım 2010; 16:53:19 >
  • Garena'da Elanoran
    Wepla'da Vitality idi Weplaes açılmış galiba eski hesaplar duruyormu bilmiyorum.
  • 1.mesajdaki BURADAN linkleri calismiyor

dosyalari toplu olarak baska nereden indirebiliriz bilen birisi yardlmcl olabilir mi
  • hangisi daha iyi eurobattlenet mi wepla ml?
  • benide yaz garenadayım
    nick:reLaxation.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owin

hangisi daha iyi eurobattlenet mi wepla ml?

Garena sevmezsen eurobattle, weplada iyiydide cok mh dolu artık orda.
  • Gretna
    eurobattle
  • wepla:DarthDagger
    eubattle:BreakingBad

Final haftası bitince kendi aramızda 5v5 yapabilirz aslında
  • webla eurobattle nick : tantalos
  • Beni de yazabilrsin nick yine Tokay.

bu arada yardımınıza ihtiyacım var.;

Yıllar önce arkadaşlarımızla gittğimiz internet cafelerden birinde frozen throne oynardık hep. Oradaki bir haritayı neredeyse hatim etmiştik. Ama şuanda o haritayı bulamıyorum. Bilen arkadşlar varsa lütfen adını söylesin. Az önce epicwar.com da aradım sayfalarca ama bulamadım.

Harita aslında "survival map" formatında. Aşşağıdaki şekilde gösterdiğim gibi küçük noktalar şehrinizdeki evler(satıcılar), daireler canavarların doğduğu yer. Ve tabiki ok yönünde ilerliyorlar.

Çok basit bir haritadır. Faka çok eğlencelidir. Biliyorsanız ya da bulursanız lütfen bana adını söyleyin.

Teşekkürler.

DOTA FAN CLUP

• quote:

Orijinalden alıntı: Tokay

Beni de yazabilrsin nick yine Tokay.

bu arada yardımınıza ihtiyacım var.;

Yıllar önce arkadaşlarımızla gittğimiz internet cafelerden birinde frozen throne oynardık hep. Oradaki bir haritayı neredeyse hatim etmiştik. Ama şuanda o haritayı bulamıyorum. Bilen arkadşlar varsa lütfen adını söylesin. Az önce epicwar.com da aradım sayfalarca ama bulamadım.

Harita aslında "survival map" formatında. Aşşağıdaki şekilde gösterdiğim gibi küçük noktalar şehrinizdeki evler(satıcılar), daireler canavarların doğduğu yer. Ve tabiki ok yönünde ilerliyorlar.

Çok basit bir haritadır. Faka çok eğlencelidir. Biliyorsanız ya da bulursanız lütfen bana adını söyleyin.

Teşekkürler.

DOTA FAN CLUP

bu harita enfo`s wars olarak geçiyor benim bildiğim

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.