Şimdi Ara

DOTA FAN CLUP (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
49.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil malesef enfo's lara baktım onlar değil :(

quote:

Orijinalden alıntı: lionpaw

quote:

Orijinalden alıntı: Tokay

Beni de yazabilrsin nick yine Tokay.

bu arada yardımınıza ihtiyacım var.;

Yıllar önce arkadaşlarımızla gittğimiz internet cafelerden birinde frozen throne oynardık hep. Oradaki bir haritayı neredeyse hatim etmiştik. Ama şuanda o haritayı bulamıyorum. Bilen arkadşlar varsa lütfen adını söylesin. Az önce epicwar.com da aradım sayfalarca ama bulamadım.

Harita aslında "survival map" formatında. Aşşağıdaki şekilde gösterdiğim gibi küçük noktalar şehrinizdeki evler(satıcılar), daireler canavarların doğduğu yer. Ve tabiki ok yönünde ilerliyorlar.

Çok basit bir haritadır. Faka çok eğlencelidir. Biliyorsanız ya da bulursanız lütfen bana adını söyleyin.

Teşekkürler.

DOTA FAN CLUP

bu harita enfo`s wars olarak geçiyor benim bildiğim

• oyun iyi hoşta çok küfür ediliyor özellikle hatta sadece bizim türkler ediyor Garena'da oynayayım dedim öyle süper oyuncu değilim normal seviyeyim yapa yapa öğrenecez işte item falan pek sorunum yokta işte taktiklerde falan biraz geç kalıyorm hemen ana avrat başlıyorlar beni geç garena room üzerinden oyun içinden sürekli birbirlerine küfür ediyorlar alt tarafı bir oyun bu kadar ciddiye almak olmuor

neyse zaten tövbe ettim diğer yabancı odalarda daha sakin geçiyor kimse birbirine sövmüyorda..
  • Eurobattle

nick: Gretna
  • Eurobattle

nick: Tretna
  • towns of war diye arat
  • eurobattle
    id : Badmage
  • quote:

O değil malesef enfo's lara baktım onlar değil :(

quote:

Orijinalden alıntı: lionpaw

quote:

Beni de yazabilrsin nick yine Tokay.

bu arada yardımınıza ihtiyacım var.;

Yıllar önce arkadaşlarımızla gittğimiz internet cafelerden birinde frozen throne oynardık hep. Oradaki bir haritayı neredeyse hatim etmiştik. Ama şuanda o haritayı bulamıyorum. Bilen arkadşlar varsa lütfen adını söylesin. Az önce epicwar.com da aradım sayfalarca ama bulamadım.

Harita aslında "survival map" formatında. Aşşağıdaki şekilde gösterdiğim gibi küçük noktalar şehrinizdeki evler(satıcılar), daireler canavarların doğduğu yer. Ve tabiki ok yönünde ilerliyorlar.

Çok basit bir haritadır. Faka çok eğlencelidir. Biliyorsanız ya da bulursanız lütfen bana adını söyleyin.

Teşekkürler.

DOTA FAN CLUP

bu harita enfo`s wars olarak geçiyor benim bildiğim

hocam odurda farklı modları oluyo onun şekiller falan farklı ama olayı aynı yanı onun sana öyle gelmiş

• Weplada oynuyorum Küfür yok mh yok rahatlıkla söyleyebilirim mh kesinlikle açılmıyor .

İd : inaccessible

Bu arada iyi bir takım çıkarsak çok güzel olacak .
  • webla da nasıl mh yok? bitti mi mh orada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

webla da nasıl mh yok? bitti mi mh orada?

bitti açınca otomatik ban yiyorsun oyuna bile giremeden Küfürde yok birisi küfür ettiğinde şikayet ediyorsun mute yiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

webla da nasıl mh yok? bitti mi mh orada?

bitti açınca otomatik ban yiyorsun oyuna bile giremeden Küfürde yok birisi küfür ettiğinde şikayet ediyorsun mute yiyor

iyimiş o zaman geri dönüş yapayım
    eurobattle da mh az ama çok noob var küfür etmekten bıktım valla

• eurobattle : Ratyatise
    ekleyin oynarız beraber
  • eurobattle.net
    nickler
    MacroIceTR
    zZz.
    zZz..
    zZz...
    zZz...
    .
    .
    .
    Bunlar benim :D
  • wepladaki yeni sistem de gayet güzel ve mh kullanılmıyor galiba artık...

wepla id aGGr3ss1v3...
  • wepla aGGr3ss1v3

yeni sistem sayesinde artık mh kullanamıyorlar galiba...

DH clanı kurabiliriz aslında weplada...
  • 6.68 den beri oynamadım çok canım çekti.:/
  • Hocam beni de ekle
    Eurobattle da oynuyorum nick [FaSh]LaNDeR
  • euroo battle dan gıremıyorum neden soyle bır uyarı cıkıyor oyun surumun eskı onu guncelle dıyor normalmıdır, weplaya gırıyor ama ebnete gıremıyroum
  • Evet wepla yeni sistem cok iyi oldu. %95 oranında kufur ,leave , Mh azaldı. Her oyuncu için istatiskler tutuluyor ve bunları oyunda içinde takip edebiliyorsunuz.
    Wepla Nick : AtAvratBrevhart
    Clan kuracaksak bende yardımcı olabilirim.
  • ekle dicemde biraz fikir sahibi olmalıyım:d
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.