Şimdi Ara

Dota All.Stars en iyi hero? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
96.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tosunpasa

o zaman bana ne diye wepla kastırırsınız
    aşırı yavaş, donuk bir server.. 10 maç nooblarla oynama zorunluluğu.. off offf
    geri gidiyorum euroya.. !res ler gül gibi geçinirim..

Olmadı bende MH açmayı öğreneyim.. koca oyunda bir tek ben açmıyorsam bu dürüstlük değil salaklık olur.. daha MH nin ne oldugunu bilmiyorum..MH diyorum öyle olmaz böyle diyorlar

Hocam bırak dotayı gel hona başla.Dotanın aynısı sadece grafikler falan daha güzel.Dotadaki bir çok hero ve fazladan başka herolar var.Öğrenmen zor olmaz.Her hero için oyuna girdiğinde hangi itemi almalısın,hangi skilleri gitmelisin diye guide var.Dotadaki hacklerle,leaverlarla uğraşılmaz.

• quote:

Olmadı bende MH açmayı öğreneyim.. koca oyunda bir tek ben açmıyorsam bu dürüstlük değil salaklık olur.. daha MH nin ne oldugunu bilmiyorum..MH diyorum öyle olmaz böyle diyorlar

Hocam weplada oyun oynanmaz. Mhsiz adam yok. Bende mh var sana gondereyim istersen :D

Gel sen beni dinle lol oyna. Dota 2 cikinca da onu oynarsin. Dota 2 harika gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: faaty

quote:

Hocam weplada oyun oynanmaz. Mhsiz adam yok. Bende mh var sana gondereyim istersen :D

Gel sen beni dinle lol oyna. Dota 2 cikinca da onu oynarsin. Dota 2 harika gorunuyor

peki bu MH replay alınca görülebilen bir şeymi? yoksa onuda fixledilermi? geçen adamın invis arkasına yanaştım, tam ben dalacagım, benden önce saldırmaya başladı kızdım, sövdüm yok bende MH istersen replay al diyor pişkin pişkin.. gem yok, göz yok, toz yok e ne var.. bariz MH işte..

walla üşenmezsem olmadı dediğiniz gibi lol hon deneyeyim.. Dota çok zevkli ama düzgün oynayan olmadıgı için malesef eziyet olmaya başladı..
    peki lol mü? hon mu? hangisi beleşti? bu tip oyunlara para vermek istemem.. para bayılma olayında wow yetiyor sağolsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Hocam bırak dotayı gel hona başla.Dotanın aynısı sadece grafikler falan daha güzel.Dotadaki bir çok hero ve fazladan başka herolar var.Öğrenmen zor olmaz.Her hero için oyuna girdiğinde hangi itemi almalısın,hangi skilleri gitmelisin diye guide var.Dotadaki hacklerle,leaverlarla uğraşılmaz.

hocam bu hona biraz baktım şimdi itemlar filan aynı sanırım.. üşenmeden isimlerini değiştirmişler.. ama şekilleri aynı ise sorun olmaz.. peki heroların şekilleri nasıl? birebir aynımı? maphack gibi hayvanlıklar bu oyundada varmı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

quote:

peki bu MH replay alınca görülebilen bir şeymi? yoksa onuda fixledilermi? geçen adamın invis arkasına yanaştım, tam ben dalacagım, benden önce saldırmaya başladı kızdım, sövdüm yok bende MH istersen replay al diyor pişkin pişkin.. gem yok, göz yok, toz yok e ne var.. bariz MH işte..

walla üşenmezsem olmadı dediğiniz gibi lol hon deneyeyim.. Dota çok zevkli ama düzgün oynayan olmadıgı için malesef eziyet olmaya başladı..
    peki lol mü? hon mu? hangisi beleşti? bu tip oyunlara para vermek istemem.. para bayılma olayında wow yetiyor sağolsun..

ikisi de beleş. hon paralıydı bedava oldu. lol hep bedavaydı. ben lol tavsiye ederim, daha çok oyuncusu var ve daha ciddi. hon oynamadım gerçi ama bildiğim kadarıyla böyle.

• quote:

hocam bu hona biraz baktım şimdi itemlar filan aynı sanırım.. üşenmeden isimlerini değiştirmişler.. ama şekilleri aynı ise sorun olmaz.. peki heroların şekilleri nasıl? birebir aynımı? maphack gibi hayvanlıklar bu oyundada varmı?

Büyük bir kısmı aynı, heroların ve eşyaların isimleri Blizzard telif hakkı diye saldırmasın diye farklı. Heroların büyük bir kısmı görünüş olarak farklı.
    İlk başlarda hep aynı herolar gidiyordu DOTA ile sonra kendi herolarını yayınlamaya başladılar. Ve DOTA dan direkt port edilen hero/eşyalarda da bazı farklılıklar var.
    Ama en fazla 3-4 maç yabancılık çekersin. Gözlerin grafiklere alışıp heroları tanıdıktan sonra problem çekmezsin :)
    Oyundan kopunca girme, rezalet olacağı belli oyunlarda erken pes etme, hızlı ve grup halinde maç bulma ve kolay kickleme gibi kullanıcı dostu özelliklerde var.

Maphack'e rastlamadım bunda, bir ara trainer tarzı porgramlar kullananlar vardı ama çok hızlı imha ettiler onları.
    Ama bu oyunda diğerleri gibi noob doludur :) Bazı insanların oyun öğrenme yetisi yok onu fark ettim ben bu oyunda.

• Hızlı cevaplar için ikinize de çok teşekkür ederim.. akşam 2 oyunuda kurup gözüme en düzgün görünende takılacagım.. PMden nickleri alabilir miyim? bu arada oyunlar tek servermi yoksa euro, wepla gibi alternatifler varmı? nereden üye oluyoruz?
  • ben hem dota hem hon oynuyorum 2side güzel ama şu an için hon daha iyi çünkü düştünmü geri girebiliyorsun, grafikler daha iyi daha az türk var mmr sistemi güzel
  • quote:

Hızlı cevaplar için ikinize de çok teşekkür ederim.. akşam 2 oyunuda kurup gözüme en düzgün görünende takılacagım.. PMden nickleri alabilir miyim? bu arada oyunlar tek servermi yoksa euro, wepla gibi alternatifler varmı? nereden üye oluyoruz?

İkisinin de internet sitelerinden hem üye olabilirsin hem de oyunu indirebilirsin. Oyunlar tek server oyuna girip bağlanıyorsun serverlara, HoN da match making var birde klasik DOTA kendin kurduğun serverlarda 40 saat oyuncu bekleme var :) LoL de sadece match making ile oynadım hep.

Ne yazık ki 2sinide oynamıyorum artık :) DOTA2 yi oynadıktan sonra bıraktım ikisinide bütün iştahımı DOTA2 ye saklıyorum. HoN daki nickim cyberarmy ama şu an bir internet kafenin ortak hesabı büyük olasılıkla o yüzden oyunda senin takımda görürsen direkt çık ya da adamı şutlayın. Direkt hiç düşünmeden.

Bu arada bir WoW cu olarak belki LoL daha çok hoşuna gidebilir. DOTA tarzından biraz daha değişik(gene temeller aynı eşya/seviye kas, adam gibi grup savaşına gir)olsa da grafik tarzı WoWu yansıtır hafif.

Ne çok kısaltma kullandım, iğrendim kendimden....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 1 Mart 2012; 17:03:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Hızlı cevaplar için ikinize de çok teşekkür ederim.. akşam 2 oyunuda kurup gözüme en düzgün görünende takılacagım.. PMden nickleri alabilir miyim? bu arada oyunlar tek servermi yoksa euro, wepla gibi alternatifler varmı? nereden üye oluyoruz?

İkisinin de internet sitelerinden hem üye olabilirsin hem de oyunu indirebilirsin. Oyunlar tek server oyuna girip bağlanıyorsun serverlara, HoN da match making var birde klasik DOTA kendin kurduğun serverlarda 40 saat oyuncu bekleme var :) LoL de sadece match making ile oynadım hep.

Ne yazık ki 2sinide oynamıyorum artık :) DOTA2 yi oynadıktan sonra bıraktım ikisinide bütün iştahımı DOTA2 ye saklıyorum. HoN daki nickim cyberarmy ama şu an bir internet kafenin ortak hesabı büyük olasılıkla o yüzden oyunda senin takımda görürsen direkt çık ya da adamı şutlayın. Direkt hiç düşünmeden.

Bu arada bir WoW cu olarak belki LoL daha çok hoşuna gidebilir. DOTA tarzından biraz daha değişik(gene temeller aynı eşya/seviye kas, adam gibi grup savaşına gir)olsa da grafik tarzı WoWu yansıtır hafif.

DOTA 2 çıkana kadar benim başka oynayacak alternatifim malesef yok.. skyrim bitti.. wow iyice baydı.. bu ara hunterıma rare pet yakalıyorum bir tek skarr kaldı.. onuda bulunca iyice sıkacak..

araba yarışı oynayamıyorum, dön dur aynı yerde çok bayık.. spor oyunlarındanda nefret ederim.. ekonomi mod stratejileri çok severim.. 2 gün önce settlers indirdim belki biraz onu oynarım.. ama online oyunsuz olmaz, benzerlik nedeniyle ilk HON deneyecegim aradıgımı bulamazsam LOLa geçerim.. teşekkürler

• quote:

quote:

ya bu dota 2 nasıl oynanıyor? ne zaman çıkacak bu oyun? purge videoları izliyorum youtubeda harika oyun gerçekten senelerdir bunu bekliyorum

• Yaz sonu gibi open betası gelir, yıl sonuna doğru da oyun çıkar. Valve'in beta süreçleri çok uzun olur, bütün pürüzleri halletmeden tam oyunu sürmezle piyasa.
    Ben bir arkadaşın sayesinde oynadım bir iki gün o bile yetti.
    Grafikler çok yakışmış üstüne herolar sürekli birbiri ile atışıyor, seslendirmelerde 10 numara, bazı tipleri biraz farklı yapmışlar bu da gene Blizzard aç gözlük yapıp "TELİFF HAKKI VERİİİĞĞĞNNNN!!" demesin diye. Ki DOTA ismi bizim diye sulanmaya başlamış bile Valve'a.
  • Millet diablo diye yanar tutusur ben dota2 diye :)) yeni grafikler hosuma gitti. Parali olsa da lolu birakip dota2 gececegim. Pandalar Da bklesin biraz :))
  • Aynen, yemişim D3Ü :)
    Şansa bir yerden beta çıkar biraz gazımı alır diye bekliyorum ben de.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Hocam heroların tipleri farklı ama maphack yok.Ben 3 senedir oynuyorum daha rastlamadım.

• Dota 2 oynamadım ama hon ve lolde çok iyi gelmedi bana.. en azından ilk gün alışamadım :)
    normal dotada MH filan olmasa sanki daha sağlam.. lolde heroları begenmedim, itemlar az gibi, herolarıda sanki tam kontrol edemiyoruz, street fighter tarzı combo kasmaya çalışmışlar pek olmamış gibi

Hondada kim kimden pek belli değil, herolarda sanki biraz dengesiz gibi, aksiyon sahnelerinde kendi heromu kaybettim sürekli.. bir curcuna bir curcuna :S gereksiz animasyonlar oyunu bozmuş. creeplerde çok çirkin..
    ama hon mu lol mu deseniz şimdilik hon derim..
  • Hon başta öyle geliyor hocam, ben kargaşadan bir haftada çıkabilmiştim :) Savaş ekranına alışana kadar biraz süre geçmesi gerekiyor.
    Ben de hesabımın şifersini hatılarsam geleyim akşama yanına buradan PM atarım.
  • quote:

Hon başta öyle geliyor hocam, ben kargaşadan bir haftada çıkabilmiştim :) Savaş ekranına alışana kadar biraz süre geçmesi gerekiyor.
    Ben de hesabımın şifersini hatılarsam geleyim akşama yanına buradan PM atarım.

Tamamdır hocam beklerim .. bu arada HON dota kadar dengelimi? casterlar sanki bunda biraz daha ezik gibi.. dün mesela barata benzer bir hero vardı oyunda .. adam nasıl kastıysa 5 kişi kesemedik :))) ultiside OP olmuş.. ipe takıp götürüyor :S normalde dotada azcık geri tepiyordu.. bu bayağı 500-600 yard geri götürüyor..

riki çakması houndda azcık kasınca god mod oluyor.. nemesis lafına da uyuz oldum :) dominating!!! daha güzel :)
  • dotada en iyi hero yok amma belli basli herolar erken kasarsa oyunu goruruyor tek basina lycan,blood,ember gibi herolar.

bu arada tosun 10 mac dayanamadin mi nooblara rahatlicaktin be sonra :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denge olayı aynı hocam, sadece elemanlara kastırmamak lazım :)
    Dediğin ilk hero Baratın HoN versiyonu olan Rampage bir iki skili değişik sadece. Aynı Riki(nighthound) gibi kastırmamak lazım bu herolara.

Intler gene başlarda çok kuvvetli, sen iyi oynayana denk gelmemişsin. Bir de intler için güzel iki item var oyunda. Biri karşı tarafın magic armorunu düşürüyor, büyüler daha çok hasar veriyor. Öteki de normal saldırını magical damage halin getiriyor ve her vuruşta -magic armor veriyor karşıya.
    İkisinden birini alan büyücüler iyice tehlikeli olur oyunda :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.