Şimdi Ara

Dota All.Stars en iyi hero? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
2
Favori
96.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: injection

dotada en iyi hero yok amma belli basli herolar erken kasarsa oyunu goruruyor tek basina lycan,blood,ember gibi herolar.

bu arada tosun 10 mac dayanamadin mi nooblara rahatlicaktin be sonra :D

Hocam MH varsa ne diye o kadar lag'e katlanayımki? bariz MH kullananlar gördüm.. ve dediğim gibi oyun sık sık kasıyor.. server max 20 oyun kaldırabilirken sanki 50 oyun kurmaya çalışmışlar..

10 oyun rahat oynadım.. hatta nooblar arasında aranan adam oldum veno ile 3-4 kez team kill yaptım adamlar oyuna girince hörmet etmeye başladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

dotada en iyi hero yok amma belli basli herolar erken kasarsa oyunu goruruyor tek basina lycan,blood,ember gibi herolar.

bu arada tosun 10 mac dayanamadin mi nooblara rahatlicaktin be sonra :D

Hocam MH varsa ne diye o kadar lag'e katlanayımki? bariz MH kullananlar gördüm.. ve dediğim gibi oyun sık sık kasıyor.. server max 20 oyun kaldırabilirken sanki 50 oyun kurmaya çalışmışlar..

10 oyun rahat oynadım.. hatta nooblar arasında aranan adam oldum veno ile 3-4 kez team kill yaptım adamlar oyuna girince hörmet etmeye başladılar

çok rahat gang atıyorum hiç mh kullanan görmedim bilmiyorum belki de benim dikkatimi çekmedi, garip.

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Denge olayı aynı hocam, sadece elemanlara kastırmamak lazım :)
    Dediğin ilk hero Baratın HoN versiyonu olan Rampage bir iki skili değişik sadece. Aynı Riki(nighthound) gibi kastırmamak lazım bu herolara.

Intler gene başlarda çok kuvvetli, sen iyi oynayana denk gelmemişsin. Bir de intler için güzel iki item var oyunda. Biri karşı tarafın magic armorunu düşürüyor, büyüler daha çok hasar veriyor. Öteki de normal saldırını magical damage halin getiriyor ve her vuruşta -magic armor veriyor karşıya.
    İkisinden birini alan büyücüler iyice tehlikeli olur oyunda :)

hocam su itemlari söyledigin iyi oldu.. magic armor olayıda bence dotadan çok daha güzel olmuş..
    ben henüz itemları rahat bulamıyorum supportive, protective diye ayırmışlar ama hem şekilleri farklı hemde yerleri.. uzun sürecek alışmam.. dün hound'a agi gelsin diye yasha kasaım dedim bulamadım linken kastım

• quote:

....

çok rahat gang atıyorum hiç mh kullanan görmedim bilmiyorum belki de benim dikkatimi çekmedi, garip.

quote:

Orijinalden alıntı: faaty
    quote:

o zaman bana ne diye wepla kastırırsınız
    aşırı yavaş, donuk bir server.. 10 maç nooblarla oynama zorunluluğu.. off offf
    geri gidiyorum euroya.. !res ler gül gibi geçinirim..

Olmadı bende MH açmayı öğreneyim.. koca oyunda bir tek ben açmıyorsam bu dürüstlük değil salaklık olur.. daha MH nin ne oldugunu bilmiyorum..MH diyorum öyle olmaz böyle diyorlar

Hocam weplada oyun oynanmaz. Mhsiz adam yok. Bende mh var sana gondereyim istersen :D

Gel sen beni dinle lol oyna. Dota 2 cikinca da onu oynarsin. Dota 2 harika gorunuyor

Hocam bana ve injection hocama şu MHyi PMden yollada bir açalım weplada
    sen var diyorsun o yok diyor.. anlamanın tek yolu bu heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 2 Mart 2012; 14:32:53 >

• quote:

Dota 2 oynamadım ama hon ve lolde çok iyi gelmedi bana.. en azından ilk gün alışamadım :)
    normal dotada MH filan olmasa sanki daha sağlam.. lolde heroları begenmedim, itemlar az gibi, herolarıda sanki tam kontrol edemiyoruz, street fighter tarzı combo kasmaya çalışmışlar pek olmamış gibi

Hondada kim kimden pek belli değil, herolarda sanki biraz dengesiz gibi, aksiyon sahnelerinde kendi heromu kaybettim sürekli.. bir curcuna bir curcuna :S gereksiz animasyonlar oyunu bozmuş. creeplerde çok çirkin..
    ama hon mu lol mu deseniz şimdilik hon derim..

Az bir süre 2 oyunu aynı anda oynayıp böyle yorumlar yapman biraz ilginç geldi bana.Bence LoL oyna bir süre sıkılırsan HoN oyna herşeyi öğren.

Benim tavsiyem LoL şuan için.HoN hiç oynamadım ama denemeyi düşünüyorum bu haftasonu.Açıkçası DoTa 2'yi hiç beklemiyorum bu oyunlar varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 2 Mart 2012; 14:41:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993

quote:

Dota 2 oynamadım ama hon ve lolde çok iyi gelmedi bana.. en azından ilk gün alışamadım :)
    normal dotada MH filan olmasa sanki daha sağlam.. lolde heroları begenmedim, itemlar az gibi, herolarıda sanki tam kontrol edemiyoruz, street fighter tarzı combo kasmaya çalışmışlar pek olmamış gibi

Hondada kim kimden pek belli değil, herolarda sanki biraz dengesiz gibi, aksiyon sahnelerinde kendi heromu kaybettim sürekli.. bir curcuna bir curcuna :S gereksiz animasyonlar oyunu bozmuş. creeplerde çok çirkin..
    ama hon mu lol mu deseniz şimdilik hon derim..

Az bir süre 2 oyunu aynı anda oynayıp böyle yorumlar yapman biraz ilginç geldi bana.Bence LoL oyna bir süre sıkılırsan HoN oyna herşeyi öğren.

Benim tavsiyem LoL şuan için.HoN hiç oynamadım ama denemeyi düşünüyorum bu haftasonu.Açıkçası DoTa 2'yi hiç beklemiyorum bu oyunlar varken

Hocam topu topu 10 hero var.. itemda çok kıt.. sevemedim nedense.. grafikleri daha iyi gibi.. ama bence item hero daha önemli..

hon dotayla aynı gibi.. itemda heroda bol..

• Simdi Hon dotanın bi çeşit kopyası yani mini map olsun oynanış olsun aynı iki haftada bir yeni hero gelir ve paralıdır , her hafta aynen loldeki gibi 10 (ya da 15di tam hatırlamıyorum) hero verir ve herolar her hafta değişir sadece all pick moduna girebilirsin yani heronu sen seçersin single draf ve banning pick gibi modlara girebilmen için token alman gerekir oyundaki silverlarla alabilirsin ama o silverlarla heromu alacaksın , anouncermi , avatarmı , yoksa heromu çok çok zorlanırsın yani belli bir para harcamadan sağlıklı ve zevk alarak hon oynamak imkansızdır ya legacy acc alırsın ( bütün herolar vardır ( yeni gelenler geldikten bir ay sonra free olur legacy acclar için geldiği zaman oynamak istiyorsan 350 400 gold kadar bayılacaksın ) ve token sınırsızdır ) yada heroları toplu şekilde kampanyalar olur mesela yılbaşında 10 $ hepsini almıştım ben .Lol de ise durumlar farklı aynen hon gibi herolar haftalık değişiyor sanırsam itemler ve herolarda dotayla alakası yok oynanış olarak benziyor zaten dotanın yapımcılarından bazıları lol u dizayn etmiş efect olarak animeye benzer biraz ve ormanda çalıların içine felan saklanabilirsin farklı bir dota çeşidi denilebilir seçim size kalmış. ( Ben ikisinide bıraktım başka nooblar yüzünden benim emeklerim hep boşa gidiyordu sinir hastası olma safhasına gelmiştim.Şöyle söyleyeyim dota diğer oyunlar gibi fazla bağımlılık yapmaz çünkü her oyunda sıfırdan başlarsınız heroyu kasmaya , en azından benim için öyle eğer biraz şanslıysanız gerçekten çok haz alırsınız oyundan )

• quote:

hocam su itemlari söyledigin iyi oldu.. magic armor olayıda bence dotadan çok daha güzel olmuş..
    ben henüz itemları rahat bulamıyorum supportive, protective diye ayırmışlar ama hem şekilleri farklı hemde yerleri.. uzun sürecek alışmam.. dün hound'a agi gelsin diye yasha kasaım dedim bulamadım linken kastım

Tek başına test serverı açıp bütün hero ve itemleri deneyebilirsin hocam :)
    Direkt oyundayken stresli oluyor biraz, ben de Mekanz bulacam diye 2 takım combatı kaçırmıştım ilk oynarken :)
  • Bence tiny butcher venge gondar centaur naga huskar :D vee tinker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu biraz eski ama yazmadan duramayacağım. Şimdi süper mega herkesi kesen hero arıyorsanız elbette yoktur ama genelde cmlerde picklenen iyi oynanıldığında harikalar yaratan birkaç hero vardır:
    krobelus, axe, enigma, ezalor, naix, necro, warlock, rylai, amiral, zeus, tinker,nerubian assasin mirana lion chen Sand King puck tide Earth rhasta furion

Birkaç tane de bu kadar olmasa da güçlü olan hero vardır:

Leshrac,lina,Brood,cent,r2,venge,magnus,sven,roof,lycan,pit lord,omni,spec
    CM oynayanlar benim nedek istediğimi anlamıştır. Zaten pro takımların replaylerinde de genelde bu herolar göze çarpar
  • Ursada bayağı bir iyidir istersem dene....
  • crix diyorum ben.en sevdiğim herolardan biridir.anti mage iyi oynandığında şahane oluyor.lion cc cenneti resmen.iyi kullanılabilirse geomancer dağıtır ortalığı ama klon kontrolünü iyi yapmak lazım yoksa ne olduğu malum

• Beyler ben mesela dota 2yi yeni kurdum ama eski lol oyuncusuyum sizce ilk hangi heroyu kullanmaliyim

• hadi ama sende biliyorsun trax alacağını :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1815

Beyler ben mesela dota 2yi yeni kurdum ama eski lol oyuncusuyum sizce ilk hangi heroyu kullanmaliyim

Dota lolden biraz daha farklidir. Once farkliliklari ogren zaten daha sonra kendin oyun mantigini cozersin.

İyi bi dota oyuncusu karsi takima gore belirler alacagi heroyu.

• ImbaLanceD kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama bundada loldeki gibi bot solo mid gibi mevkiler var mı?
  • quote:

teşekkürler ama bundada loldeki gibi bot solo mid gibi mevkiler var mı?

Dota da lol gibi birçok taktik deneyebileceğin bir oyun. Benim oynadığım dönemde genelde mid solo olurdu. LoL'deki gibi pasifler ve summoner skilleri olmadığı için Jungle yapabilecek az sayıda hero var. O yüzden koridorlar 2-1-2 tarzda olur.
  • quote:

Beyler ben mesela dota 2yi yeni kurdum ama eski lol oyuncusuyum sizce ilk hangi heroyu kullanmaliyim

Su cevap yazdiginiz konunun bi tarihine bakin yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikozg

Güzel hero yoktur her heronun antisi vardır antisinin antisi vardır karşındaki ne seçerse ona göre sen seçiceksin ha evet güçlü herolar var onları yazıyım ama her iş OYNAYANDA ve kastığın itemde biter

melee: Axe Barat Mortred NerubianAssasin SkeletonKing Rikimaru Gondar lycan Balanar Slardar DragonKnight
    range: NerubianWeaver Razor Traxex Troll

• Nasıl bir konu hortlatmaktır bu :)) konuyu açan dota 1'den bahsediyor, koca forumda bu tarz konular bi kaç kez açıldı,en eski konuyu gidip bulmuş arkadaş sağolsun :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.