Şimdi Ara

Dota All.Stars en iyi hero? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
96.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

quote:

kötü hero arıyorsan warlock'u örnek göstereyim.. ezik ötesi bir herodur.. ulti atmaktan başka bir halta yaramaz..

Warlock nasıl kötü bir hero oluyor anlamadım. Kötüde değil ezik ötesiymiş. Bir anlat bakalım neden öyle?

skillerine bakalım..
    etraftaki diğer targetlarla damage link kuran bir skill... (oyun sonunda 5 para etmeyen gereksiz bir skill)
    heal ve damage veren bir dot (oyun sonunda hiç bir işe yaramayan bir skill)
    channelingle slow atan bir skill (birinden kaçarken işe yaramayan, team halinde gangte üstünden kaçmamaları için slow atmaya yarayan, warlocku acık hedef haline getiren bir skill.. )
    gökten golem yagdırma.. (bu aganimle gayet güzel bir skill.. ama golemler olmadan warlock bir ekmek..

ulti cdde iken stunı veya slowu classlara karsı çok ezik.. range dps olması harici bir olayı yok.. kaçamaz.. yakalayamaz.. salak bir hero işte kısaca..

senle vs atsak 10 crep alamıyacagına iddaya bile girerim.warlocka salak hero demiş ya

bak o hiç belli olmaz cata nedeniyle bir süre ara verdim ama bırakmadan önceki 3 hafta içinde sadece 2 kez yenilmiştim unutturma bir ara sen warlocku al bende invoker alayım bir kapısalım bakalım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

quote:

kötü hero arıyorsan warlock'u örnek göstereyim.. ezik ötesi bir herodur.. ulti atmaktan başka bir halta yaramaz..

Warlock nasıl kötü bir hero oluyor anlamadım. Kötüde değil ezik ötesiymiş. Bir anlat bakalım neden öyle?

skillerine bakalım..
    etraftaki diğer targetlarla damage link kuran bir skill... (oyun sonunda 5 para etmeyen gereksiz bir skill)
    heal ve damage veren bir dot (oyun sonunda hiç bir işe yaramayan bir skill)
    channelingle slow atan bir skill (birinden kaçarken işe yaramayan, team halinde gangte üstünden kaçmamaları için slow atmaya yarayan, warlocku acık hedef haline getiren bir skill.. )
    gökten golem yagdırma.. (bu aganimle gayet güzel bir skill.. ama golemler olmadan warlock bir ekmek..

ulti cdde iken stunı veya slowu classlara karsı çok ezik.. range dps olması harici bir olayı yok.. kaçamaz.. yakalayamaz.. salak bir hero işte kısaca..

senle vs atsak 10 crep alamıyacagına iddaya bile girerim.warlocka salak hero demiş ya

bak o hiç belli olmaz cata nedeniyle bir süre ara verdim ama bırakmadan önceki 3 hafta içinde sadece 2 kez yenilmiştim unutturma bir ara sen warlocku al bende invoker alayım bir kapısalım bakalım..

e tamamda warlock 1v1 herosumu dıyorum ?butun skıllerı support amaçlı bı heroyu carry hero gibi göstermişsin.en basit mantık hatalarına başlıyım

1. skilinin 5 kişiye damage paylaştırıyor daha ne ayıptır sorması ? ultın içinde ortam hazırlıyor + sk veya sf gibi aoe skıllerı olan herolar için double triple kolaylaştırıyor
    heale laf atmışsın bunda ayrıca koptum 320 heal veya dot olarak kullanılan skılle çöp demişssin latede.k.bakmada late gamede dazzleın 160 healıde işe yaramaz yada omnın 360.sen adam gibi oynadıktan sonra urn+meka+heal bak bakalım +1k küsür heal yapıyonmu yapmıyonmu.
    3. skıll çok iyi değil ama çok kötüde degğil.sonuçta %84e kadar slowluyan tek skıll oyundaki ama kullanımı kolay degıl güzel kullanıldıgında harika işler yapabilcegın bi skill
    ultiye zaten birşey demem gerek yok 100-100 damage+2 sn aoe stun +160 damage aoe+aganım ve refresle 4 golem

demek istediğm budur

• bu ne abicim bi tane int yazmamıssın eminim senle vs yapsak su yazdıgın heroları her int herosuyla alırım... Hele team play olursa
    quote:

Orijinalden alıntı: nightelfgrkm

Güzel hero yoktur her heronun antisi vardır antisinin antisi vardır karşındaki ne seçerse ona göre sen seçiceksin ha evet güçlü herolar var onları yazıyım ama her iş OYNAYANDA ve kastığın itemde biter

melee: Axe Barat Mortred NerubianAssasin SkeletonKing Rikimaru Gondar lycan Balanar Slardar DragonKnight
    range: NerubianWeaver Razor Traxex Troll

• Tuskar alın derim.
  • yeni herolarda büyük saçmalık var.. tuskarda, phoenixte abartı güçlü.. sağlam nerf gelmezse oynanmaz bu oyun..
  • Bm kasın aglıyorlar ...
  • quote:

yeni herolarda büyük saçmalık var.. tuskarda, phoenixte abartı güçlü.. sağlam nerf gelmezse oynanmaz bu oyun..

Aynen öyle.
  • ya bu tür soru soranlara gıcık oluyorum. bir oyuna baslarlar en iyi hero hangisi.. diye sorarlar. tabi 1 tanesini en iyi yapmıslar , diger hepsini kessin diye. ne mantıksız soru bu. "en iyi hero hangisi..?". al sana bu hero en iyisi, baska hero alanlar aptal oldugundan en iyi heroyu almamıslar, tüh.... off neyse, dayanamadım cevap bile yazdım. de git bi dota oyna önce sonra sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

ya bu tür soru soranlara gıcık oluyorum. bir oyuna baslarlar en iyi hero hangisi.. diye sorarlar. tabi 1 tanesini en iyi yapmıslar , diger hepsini kessin diye. ne mantıksız soru bu. "en iyi hero hangisi..?". al sana bu hero en iyisi, baska hero alanlar aptal oldugundan en iyi heroyu almamıslar, tüh.... off neyse, dayanamadım cevap bile yazdım. de git bi dota oyna önce sonra sor

Belkide herkesin en iyi herosunun farklı oldugunu düşünüyordur.. sana göre en iyi hero kimse onu yazmanı bekliyordur..

hocam kusura bakma ama çok agresifsin..

• Ursa ve Dwaven Sniper favorimdir. Bu oyunda en iyi diye birşey yok.
  • işin oyuncuda ve kasılan itemda bittiği konusunda haklısınız ama gerçekten dengesiz güçte herolar vede dengesiz güçsüzlükte herolar var :) örn: Slark. Karşıdan stat çalıyor var mı böyle saçmalık 1 mom kassın bitti oyun
  • Eski playerlar bilir,bu oyunun gelmiş geçmiş en imba herosu ASTRAL TREKKER (Barathrumun eski hali) dir.Bilmeyenler için skillerini sıralayım neden imba olduğunu anlarsınız.

War Stomp: 3/4/5 saniye stun(Centaurun stunı ve lvl 3 de cdsi de 5 snye)
    Entrapment: 3/7/10 second ensnare (ağ)
    Pulverize: 7/14/21 damage pulverize
    Giant Growth:+ 250/500/750 HP, +10/20/30 damage, +5/10/15 armor ve spell immunity.
  • Hocam eski defterleri açmaya kalkarsak hepsi imbaydı. Juggernaout durmadan ulti atar , chaos tek ceker , doom yiyen kesin oluyordu :D. Rikide su an doktorun koyduğu wardı dikip kaçabilıyordu bide ward su ankinden cok fazla vuruyordu ...
  • iyi hero yoktur iyi oynayan vardır. her hero iyi bir oyuncunun elinde imba olur. anti kavramıda itemlere göre değişir mesela ursanın antilerinden biri traxex dir ama ursa dagger alırsa oyun değişir. iyi oyuncular da aynı herolarla vs atar antilerle değil
  • Sven-Clinkz-Chaos Knight bu 3 ü de bana göre müthiş herolar
  • Dota takım oyunu olduğu için "en iyi hero" diye birşey olamaz, "En iyi takım" olur.En iyi takım da, Benim olduğum takımdır
  • Lucifer cidden en büyük baş belasıdır ama en iyi hero yoktur .
  • Eski ve saçma bir konu
  • Faerie Dragon'la az ezmedim zamanında, en güzel int herosu oydu bence. Şimdi LoL oynuyorum favori herom Lux, efektleri, oynanışı falan benziyor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

Kael (invoker)

Doğru cevap burdadır . Bütün skilleri ultimate olan tek hero .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.