Şimdi Ara

Dota All.Stars en iyi hero? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
2
Favori
96.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AgniQai

Öncelikle 1 sene önceki konuyu neden up yapıyorsunuz anlamadım?!? Ama madem yapmışınız bence en iyi hero Slark (Murlock).Kaçışın yok gibi birşey.Deli gibi stat çaldığı yetmiyormuş gibi görünmez olupta saldırabiliyor.3-4 kişiyi üst üste koyar dağıtır.

İşi bilen takım alıyor slardarı oynata bilen olunca.Slark eriyor valla :D.

Enigma ve Atropos bence oyundaki en iyiler.İkiside interrupta bol kepçe Enigme str Atroda int düşmanı.Ayrıca yeni herolardan Guardian Wisp te çok iyi bazı herolarla mükemmel kombinasyonlar yapıyrsunuz.Örnğn. Wisp-Ursa Wisp-Axe Wisp-Slark Wisp-Viper
  • Ursa derim ben. En favori heromdur.Ayrıca (herolara göre değişebilir) 2v5'lerde 2 veya 3 kişi alıcak bir herodur.
    Fakat Ursa başına biraz zorlanıyor.Yanına ya stun atan bir hero veya slow lazım.
    Dota 6.68'de gelen yeni bir hero var.Adı Wisp
    Ursa ile Wisp yan yana olduğunda inanılmaz şeyler gerçekleşebiliyor.
    İşte buradada bir resim var.
    ExxeLum Ursa (Ben) 33-0
    Wssn Wisp (Abim) 4-2 31 assist
    Bazı beyinsizlerden dolayı rating'in 1400'e kadar düştüğünü hatırlıyorum.Bu wisp geldiğinde
    rate 1715'e yükseltik.Hemde 2 veya 3 günde.
     Dota All.Stars en iyi hero?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExeLum -- 7 Ağustos 2010; 11:14:01 >

• Kael (invoker)
  • bloodseeker dan bahseden olmamış...
  • Yeni herolardan Far Sear(Thrall) ile Gyrocopter de güzeldir.Çok can yakarlar
  • Evet iyi hero veya kötü hero yok oyuna göre değişir ben huskarla çok iyi oynarım mesela biraz daha örnek vereyim iyi oynadığım herolara:

Rikimaru

Ursa(eh işte)

Razor

Slark(muhteşem oynarım)

Zeus

Enchantress

Witch Doctor

Vengeful (mükemmel oynarım)

Barathrum

Bloodseeker

Gondar

Traxex

Centaur
  • thrall'a bende bayıldım.. dün hiç kasmadan 8-0 yapıverdim.. kaçmak istediginde kaçar yakalamak istediginde imkansız kacırmaz.. mükemmel ötesi ama göreceksiniz bak 2 skill kesin düzeltilir.. şu anki haliyle abartı operpowered..
  • kimse sven dememiş

sven <3
  • Yeni herolara nerf gelecektir, ice'ın klasik hero pazarlama stratejisi bunlar.Bence tabi. :)
  • Slark çok dengesiz yav... Ayıp yani o hero...

Huskar da öyledir... Başlarda az fark açmışsa, bir daha tutamazsın...

Gerisinde de kötü diyeceğin adam yok... Karşıya ne geldiğine bakar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

BEYLER BURASI WORLD OF WARCRAFT BÖLÜMÜ.....GİDİN DOTA İLE İLGİLİ MESELELERİNİZİ WARCRAFT 3 BÖLÜMÜNE YAZIN

Biri nezmaan söyliycek diye bakıyorum
  • en iyi hero Goblin Techies siz neyin tartışmasına bakıonuz xD
  • batrider çok eğleniyorum bu heroyla :D
  • nerde bu eurobattle.net serveri? 1-2 saattir hem web hemde game serveri offline..
  • Bence en iyi hero diye bir şey yok. Ama Magina'dır arkadaş o kadar diyim. Oynaması çok zevkli :D
  • Hon oynayan varsa ekleyelim birbirimizi. Zaten aynı türev oyunları. Dotada ne varsa farklı tiplisi honda var. Ben en çok invisible ve agi heroları seviyorum.

Ayrıca elimde fazladan bir Hon accountı var almak isteyen w/me.
  • Dotada kötü hero diye bisey yoq kullanınca bütün herolar iyidir diyenlere sesleniyorum
    Siz undyingle vs girin gorursunuz xPPPP
  • Bu ara invoker'a hallendim.. akşam ap oyun bulursam alıp akacagım :)
  • hon accountu var demissin kaca satiyorsun?
  • dota da en iyi hero diye birşey yoktur zaten yani her heronun bir antisi vardır önemli olan kötü heroyla ezmek sen pro olursan her hero sana en iyidir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.