Şimdi Ara

Dota 2 Vs League Of Legends (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
4.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

quote:

vuuuuuvvv, ashe en yüksek win rateye sahipmiş...
    http://www.lolking.net/charts?region=na&type=champion-winrate&range=weekly&map=sr&queue=1x1&league=challenger challenger'da urgot ve rumble akar o zaman. diğer carryler 500+ oyun picklenirken 50 defa picklenmiş heronun win ratesinden örnek veriyorsun, üstüne gelip benim problemim yok diyorsun. bir tarafı ile gülerler insana... sana güzel bir taktik veriyim o zaman, herhangi bir support al, yeme içme boots of travel veya gem al. %90+ win ratesi var o itemi çıkmış heroların...

Bu arada senin mantıksal hatanın sebebini anladım. yukarıda lion gibi qweqweqw basarak iş yapan herolar var diyorsun.5k veya 4k' da herhangi bir hero ile qweqweqwe yaparak iş yapabileceğine inanıyor musun? tahta ligi düzeyinde dota oynayıp qweqweqweqwe yaparak iş yapıyor demek nasıl bir kafadır? yukarda sormuşum hiç sky oynarken bir anda blinklenip yakınına gelen void veya brew'e elleri havada iken silence attın mı? yoksa sadece skill biraz daha hasar versin diye kafana göre silence'ı kullanıp skilli çöp mu ediyorsun?

NA challenger demedim west diamond dedim algılaman mı zayıf bilmiyorum 995 oyun %56 win rate ashe sen baseden flamelerken oyun kazanıyorlar.Bi kere sen niye hala oynuyorsun 9 yıl oynayıp 4k mmr da kalsam kafamı duvarlara vururdum ben millet 2 yıl oynayıp turnuva derecesinde oynuyor sen halaa..o 4k mmr alırım bir dal

http://www.lolking.net/charts?region=euw&type=champion-winrate&range=weekly&map=sr&queue=5x5&league=diamond
    eu west diamond... listeye girdiği tek sıralamada 50 defa oynanmış. aylıkta oynayan başkalarıda olup win rate düşürmüş NA'yı sırf milletin sövdüğü urgot'un win rate listesinde olması,öldü artık denilen rumble'ın listede olmasından ötürü vermiştim.

garibim baktı gittiği yoldan gidecek bir yeri kalmadı farklı yerlerden laf söylemeye çalışıyor.dota2 çıktığından beri toplamda 1100-1200 maç oynamış birisiyim, lol bebeleri benim oynadığım 1200 maçı 2-3 ayda oynuyor.w3deki oyun sayısı hakkında bilgim yok. zevk için oynamak ile hayattaki tek amaç ile oynamak arasındaki fark olsa gerek...senin mantığın ile 8 yaşımdan beri top oynuyor olsam 15 yıllık topçuyum, halı sahada bile takıma zor alırlar. bacak kadar çocuklar 5-6 yıl top oynayıp milyarları götürüyorlar...

http://www.lolking.net/charts?region=euw&type=champion-winrate&range=weekly&map=sr&queue=1x1&league=diamond yav huehueue
    öldü denebilir oynayan kapasitesinde kullanan iş yapıyor .Valla 9 yıl oynayıp ben eğlenmek için oynuyom yaa demek nasıl bir kafa bilmiyorum ama senden hiç birşey olmaz bu kafayla orası belli

senin yaşın tutmaz, w3ün ilk çıktığı zamanlarda doğru düzgün internet bile yoktu evlerde, internet cafelerin bile %95'inda dota deyince ???????? şeklinde bakışlar geliyordu. mmr sistemi geldiğinden beri 74 ranked girmişim, son 1 ayda 20 oyun oynamışım.doğru düzgün oyun oynadığım yok. beğenmediğin 4k belki 1 aylık uğraş sonucu 5kya yaklaşsa dota genelinde %1lık kesime denk geliyor. türkiye geneli gibi düşünürsen 5k+ challenger'a denk oluyor.
    mekanikleri bilmiyorsun mekaniklere laf söylersin, skilleri bilmiyorsun skillere laf söylersin, heroları bilmiyorsun herolara laf söylersin, matchmaking sistemini bilmiyorsun 4kyı beğenmezsin... la çocuk! sen hala niye dota oynuyorsun? defol git lolüne devam et...

Yav huehueh oq yaşım yetmez miş tıp kazanmakla uğraşmasam belki oynardım da senin gibi oynayıp bi işe yaramamakta kötü tabi Mesajlarımı görmek istemiyorsan bloklayabilirsin çok zor değil

• ben dota oynamaya başladığımda ilkokuldaydın neyin uğraşından bahsediyorsun
    4k türkiyenin platin veya diamonduna eşit diyoruz bir işe yaramamak diyiyor, na'vide mi oynayacaktım, internationalden 5.000.000$ mı kaldıracaktım
    mental problemleri var bu çocuğun, birşeylerin iş yapması için ne gibi kriterlere sahip olması gerektiğini kendisi bile bilmiyor. Herolar konusunda yetenek istemiyor qweqweqweqweqw yapınca oynanıyor şaçmalıklarına birde bir işe yaramamak bölümünü ekledi.. söyle bakıyım süper zeki tipçi çocuk bir işe yaramak için ne yapmak lazım? hele ki bir oyunda ne yapman gerekiyor ki işe yarayan birisi olasın. loldeki gibi 3-5 velet takım kurup iyi kötü o şaçma mekaniklerle kendisi gibi 3-5 veleti tokatlayıp türkiyede cafe turnuvası kazanmak yetiyor mu? DP gibi türkiyeyi domine edip, sadece ülkeyi biraz gaza vermek için hak etmeyen takımların girmesine sebebiyet veren wildcard uygulamasından ötürü dünya turnuvasına gitmek harici kimin bir başarısı var?

• quote:

ben dota oynamaya başladığımda ilkokuldaydın neyin uğraşından bahsediyorsun
    4k türkiyenin platin veya diamonduna eşit diyoruz bir işe yaramamak diyiyor, na'vide mi oynayacaktım, internationalden 5.000.000$ mı kaldıracaktım
    mental problemleri var bu çocuğun, birşeylerin iş yapması için ne gibi kriterlere sahip olması gerektiğini kendisi bile bilmiyor. Herolar konusunda yetenek istemiyor qweqweqweqweqw yapınca oynanıyor şaçmalıklarına birde bir işe yaramamak bölümünü ekledi.. söyle bakıyım süper zeki tipçi çocuk bir işe yaramak için ne yapmak lazım? hele ki bir oyunda ne yapman gerekiyor ki işe yarayan birisi olasın. loldeki gibi 3-5 velet takım kurup iyi kötü o şaçma mekaniklerle kendisi gibi 3-5 veleti tokatlayıp türkiyede cafe turnuvası kazanmak yetiyor mu? DP gibi türkiyeyi domine edip, sadece ülkeyi biraz gaza vermek için hak etmeyen takımların girmesine sebebiyet veren wildcard uygulamasından ötürü dünya turnuvasına gitmek harici kimin bir başarısı var?

93 lüyüm 2 yaş oooo .Kusura bakma da o kadar oynayıp pro olamıyorsan konuşma valla daha fazla 9 yıl az süre mi yeteneğin yok demekki . Tr diamond muş vay vay 30 level olamamış adam diamond seviyesini biliyor baksen

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0D049777

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ManSlayer_

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
  • Bir kere LoL para üstüne kurulu bir moba. Server değiştireyim para , ismimi değiştireyim para , şu heronun counteri bu hero ama hero kapalı rp yok rp al para.

Hiç boşuna para vermeyin oyunlar ile rp kazanın demeyin bana.
  • arkadaş lolu bu kadar savunabiliyorsa ya şizofrendir yada riot maaş falan bağlamıştır başka birşey gelmiyor aklıma, herşeyi geçtim o taptığınız elwind yaptığı bir yayında dota ile lolu kıyaslamıştı lolun çok daha cocuksu + dotanın aksine daha az yetenek isteyen bir moba türü olduğunu sölemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noira -- 30 Ağustos 2014; 16:01:03 >
  • csb

• dh bu kadar uzun yazıyı okumaz özetle kardeş.

• Dota 2 oynuyorum
  • dis0wN kullanıcısına yanıt
    yaw bu nasıl mantık lolden gelen dotada tabi zorlanır bunlar farklı oyunlar sadece türleri aynı oyunlar cok farklı diablo oynayan birine torchlight oynatsam o da zorlanır sonucta FARKLI oyunlar, hıc lol oynamamıs bı dotacı gelsın bakalım bı maca girsin tabiri caizse eline versinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

yaw bu nasıl mantık lolden gelen dotada tabi zorlanır bunlar farklı oyunlar sadece türleri aynı oyunlar cok farklı diablo oynayan birine torchlight oynatsam o da zorlanır sonucta FARKLI oyunlar, hıc lol oynamamıs bı dotacı gelsın bakalım bı maca girsin tabiri caizse eline versinler

Alakası yok ama Diablo oynayan birine Torchlight kolay geliyor gayette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.