Şimdi Ara

Dota 2 Ruslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi bölgede arama yaparsam yapayım ruslar la aynı oyuna düşüyorum. Arada bi nadir de olsa akıllı biri denk geliyo ama adamlar acayip sinir bozucu bişey yazsan cvp vermez kendi aralarında konuşup duruyolar ve sövmeyen biri olarak artık günde 5-10 tane rus un anasından girip ...... çıkıyorum .Son oyunda 20 dk içinde 4 tower verdik ve biriside ne bi kurye alayım up layımm göz dikeyim demiyo ve bunun gibi bi çok örnek . Bunlar dan kurtulmanın bi yolu yok mu bunların işleri güçleri yok da çoluk çocuk sabah akşam dota mı oynuyo adamlar heryerdeler . Amerika G. Amerika yada G.Asya yapıyorum bölgeleri yine rus geliyo amip gibi bulaştıkları heryerde ürüyo hayvan evlatları.Yabancılar da bi anti-türklük var ama bence bu ruslar bizi bu durumdan kurtardı galiba tek iyi yönü bu .Yok mu bunlardan kurtulmanın yolu ayrı bi server kursunlar şu ruslara bizde kurtulalım .

• güzel blog
  • Bir bitmediniz.
  • Buraya dolu dolu yazmıycam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruslar çok seksi bence
  • Я думаю, что мы очень хорошо, вы видите себя ...

cyka
  • bu oyunu en iyi oynayanda, en kötü oynayanda rus kardeş yapıcak bi şey yok :)
    zamanında aynı cümleleri yabancı ülkelerden knight online için çok görmüştüm
  • Bir bitmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rus Dota sı yapsınlar orda oynasınlar çok kıl adamlar . İçlerinde illaki iyi olanlar vardır ama illahlah ettiriyolar adama. Valve yi ruslar satın alcak falan diyolar bide o olursa iyice .....
  • bi bitmediniz.
  • karşına bir rus gelmiş olsa bence hayran olursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.