Şimdi Ara

DOTA 2 KLÜBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
16.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle beni de. Bu arada birlikte oynamak isteyen iyi oyuncular varsa alıntılayabilir.
  • Lelelelelele başarmışız

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Lelelelelele başarmışız

?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Lelelelelele başarmışız

?

Yok bir şey

• 6 yıllık dota 2 yıllık da dota 2 geçmişim var ve katılmak istiyorum dostlar kabul ederseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

adamlar daha betadan çıkmadan hearthstone a özel forum açtıracaklar olmaz olsun böyle komüniti

taklitler asıllarını yaşatır, lol veya hon olmasa dota 2 bile çıkmazdı, dota bile yavaş yavaş unutulurdu belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

quote:

adamlar daha betadan çıkmadan hearthstone a özel forum açtıracaklar olmaz olsun böyle komüniti

taklitler asıllarını yaşatır, lol veya hon olmasa dota 2 bile çıkmazdı, dota bile yavaş yavaş unutulurdu belki.

lol de hon da ihtiyaçtan dolayı ortaya çıktı,lol olmasa rofl çıkacaktı lmfao çıkacaktı geçin o işleri.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

quote:

lol de hon da ihtiyaçtan dolayı ortaya çıktı,lol olmasa rofl çıkacaktı lmfao çıkacaktı geçin o işleri.

evet dota 2 ihtiyacından dolayı ortaya çıktılar, onlar çıkmasa dota 2 çıkmayacaktı, tamam vurma sustum

• bende katılmak istiyorum, çok sık oynamasam da warcraft 3'ten beri oynamışlığım var
  • Katılmak istiyorum.
  • benide ekleyin lütfen sıkı bir dota 2 oyuncusuyum onur duyarım aranızda olmaktan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slatter123

benide ekleyin lütfen sıkı bir dota 2 oyuncusuyum onur duyarım aranızda olmaktan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben purge nin videosunu izleyip sonra 2 oyun botlarla oynadıktan sonra gayet rahat bir şekilde maç atabiliyorum. Öğrenmenin en güzel ve hızlı yolu yolu bilen birini başından sonuna izlemek ve botlara karşı 1-2 pratik yapmak.

İyi forumlar.
  • beni de ekler misiniz?
  • ekleyebilirsiniz benide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır oynuyorum (wc3dota ve dota 2) ekleyebilirsin
  • Beni de ekleyebilirsiniz
  • Gönder gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.