Şimdi Ara

DOTA 2 KLÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
16.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm yöneticileri ile konuştunuz mu arkadaşlar ? Cidden Dota 2 nin ayrı bir bölüm olması gerekiyor. Rehberlerle trade vs. alt bölümleriyle epey bir zengin bölüm olur kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Bölüm yöneticileri ile konuştunuz mu arkadaşlar ? Cidden Dota 2 nin ayrı bir bölüm olması gerekiyor. Rehberlerle trade vs. alt bölümleriyle epey bir zengin bölüm olur kanımca

Bölüm yöneticileriylemi konuşmamız gerekiyor
  • benide yaz 2 yıl w3 4 yıl dota 6 aydırda d2 oynuyorum. bide hesabımı geri alabilirsem süper olacak.
  • Tabiki. İstekleri yöneticileri bildirmedikten sonra bu kadar geniş forumda bu konuyu görmeleri pek olası değil kanımca
  • quote:

Tabiki. İstekleri yöneticileri bildirmedikten sonra bu kadar geniş forumda bu konuyu görmeleri pek olası değil kanımca

şuan görüşüyorum bakalım
  • Epey talep olduğunu söyle zaten anlayışla karşılarlar, gerekirse biz de konuşuruz
  • quote:

Epey talep olduğunu söyle zaten anlayışla karşılarlar, gerekirse biz de konuşuruz

aynen hocam herkesin konuşması lazım herkes GoldPunch a mesaj atsın
  • Sen konuştuğunda ne dedi peki?Dönüş yaptı mı?
  • quote:

Sen konuştuğunda ne dedi peki?Dönüş yaptı mı?

benim konuştuğum başka birisiydi ona yönlendirdi o hala dönüş yapmadı.
  • Tamam o zaman o yönlendirdiği kişi dönsün de ona göre konuşuruz onla da.
  • benide ekleyin...
  • quote:

Tamam o zaman o yönlendirdiği kişi dönsün de ona göre konuşuruz onla da.

okey hocam
  • ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AugKunzee -- 16 Ocak 2014; 17:44:42 >
  • iyi güzel bir düşüncede şuan dota 2 klubü adı altında açtığın konuda adını yazdıran üyelerin kaç tanesi konuya devamlı yazan üye? hiçbirini konularda görmüyorum....
  • ekle hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

iyi güzel bir düşüncede şuan dota 2 klubü adı altında açtığın konuda adını yazdıran üyelerin kaç tanesi konuya devamlı yazan üye? hiçbirini konularda görmüyorum....

millet dota bölümüne mesaj - konu yazmaya korkar oldu
  • ekle kardeş
  • CAFOz kullanıcısına yanıt
    düzgün mesaj atsınlar canımızı yesinler ama gelipte 2 yıl oynadım görünmezleri nasıl görecem diye soruyorlar, eee bırakta sormaya korksunlar :)
  • En azından sıfırdan başlamak iyidir bence. Yeni konular apayrı bir bölümde güzel olur. Takas, rehberler,yeni başlayanlar, genel gibi altforumlar olabilir. Mesela ben yeni sayılırım eskiden dota oynardım da öyle tek tük. Bir karakterle ilgili bilgileri aradıgımda forum cok karışık için bulamıyorum. BlackVnm nin dediği gibi 2 yıl oynayıp o soruyu soruyosa sıkıntı var Ama destek vermek lazım yeni bölüme
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    konulara bakarsan cidden öğrenmek isteyenlere forumda troll denilen kişiler üşenmeden uzun uzun açıklayıcı bilgiler yazmış, ama gelip akla mantığa uygun olmayan şaçma şeyler sorup dalga geçenlere, sürekli ruslardan dert yanıp %45 win rate ile oynayanlara, sorulan cevaplara yanlış cevap verip bilmişlik taslayanlara elbetki birileri cevap vermeli... açtığım konudan istediğini sorabilirsin, saolsun diğer arkadaşlarda yardımcı oluyor.http://forum.donanimhaber.com/m_86492218/tm.htm
    daha az önce forumda ruslardan dert yanıp ekleyen birisi ile oyuna girdim, dakika 15de phase botu bitirdi, 0-7 oynuyordu, eeeee bu adam gelip ruslardan dert yanıyorsa kurban olsun o ruslara... verdim reportu, takımdakilerde reportladı sağolsunlar, 2-3 gün low'larla takılsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackVnM -- 16 Ocak 2014; 20:23:59 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.