Şimdi Ara

Dota 2 Grafik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
14.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, yaklaşık 7-8 aydır Dota 2 oynuyorum. Arkadaşım bana sahip olduğu 2 keyden birini vermişti. Genelde laptoptan oynuyorum üniversitede yurttayken ama dün eve geldim (vizeler bittikten sonra bi kaçamak yapayım dedim :)) evdeki pcde sömestrda falan hep oynamıştım Dota 2'yi sorunsuz bir şekilde ama bugün oyuna girdiğimde, grafikler full olmasına rağmen, ekran inanılmaz derecede karanlıktı, ve heroların vurduğu oto attack skillerini göremiyordum hiçbir şekilde. Ayrıca oyunun içindeki hiçbir grafiksel patlama, aydınlık gibi şeyler görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ekran kartı driverım günceldir.

• Bi ara bendede buna benzer bir sorun vardı.Şuan işteyim çözümü için eve gidince yazarım(Ezberimde yok )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Bi ara bendede buna benzer bir sorun vardı.Şuan işteyim çözümü için eve gidince yazarım(Ezberimde yok )

Takipteyim, cevabınızı bekliyorum.
  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\dota 2 beta\dota\cfg

Buradaki .cfg şeklinde ki ''config'' adlı dosyayı silip dener misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Herkese merhaba, yaklaşık 7-8 aydır Dota 2 oynuyorum. Arkadaşım bana sahip olduğu 2 keyden birini vermişti. Genelde laptoptan oynuyorum üniversitede yurttayken ama dün eve geldim (vizeler bittikten sonra bi kaçamak yapayım dedim :)) evdeki pcde sömestrda falan hep oynamıştım Dota 2'yi sorunsuz bir şekilde ama bugün oyuna girdiğimde, grafikler full olmasına rağmen, ekran inanılmaz derecede karanlıktı, ve heroların vurduğu oto attack skillerini göremiyordum hiçbir şekilde. Ayrıca oyunun içindeki hiçbir grafiksel patlama, aydınlık gibi şeyler görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ekran kartı driverım günceldir.

Kardeş şu adımları izle ben böyle çözmüştüm.

Steam>Kütüphane>Dota2 ( Sağ tıkla) >Özellikler>Yerel dosyalar>Oyun içi dosyalarını doğrula

Bunları yaptıktan sonra sistemindeki dosyalardan eksik olanları güncellicek.

• Never More ve No Way Out dostlarım, cevaplarınızı okudum, ancak şuanda Dota 2 'yi clientten tekrar indiriyorum. İndirme işlemi bittikten sonra tekrar aynı şeyler olursa, sizlerin söylediği yöntemleri deneyeceğim. Bir sorun olursa tekrar buraya yazarım.
    Teşekkürler, iyi akşamlar.
  • Önerileriniz için teşekkürler, ama bir değişiklik olmadı.
  • Captor. evet bende aynen böyle kapkaranlık bu resimdeki gibi aynı acil yardımmmm :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captor.

Şöyle mi gözüküyor ekran?

http://dota2talk.com/gameplay-and-feature-suggestions/main-map-problem/?action=dlattach;attach=556;image;PHPSESSID=r1l3dguife3g7h1patohb3lj33

Kusura bakmayın , ben daha dün indirdim dota , league of legends , HoN , vs gibi oyunları düzgün çalıştıran bilgisayarım Dota 2 ' de maça girdiğimde aynen bu resimdeki gibi oluyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reo*

quote:

http://dota2talk.com/gameplay-and-feature-suggestions/main-map-problem/?action=dlattach;attach=556;image;PHPSESSID=r1l3dguife3g7h1patohb3lj33

Kusura bakmayın , ben daha dün indirdim dota , league of legends , HoN , vs gibi oyunları düzgün çalıştıran bilgisayarım Dota 2 ' de maça girdiğimde aynen bu resimdeki gibi oluyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

Beyler ?

• quote:

quote:

quote:

Beyler ?

*

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler ?

*

0

• Oyunu sil yeniden yükle olmazsa format at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

Oyunu sil yeniden yükle olmazsa format at.

Silip yüklemeyi çok denedim fakat olmadı şuan ailemin yanındayım 1-2 hafta sonra gelip formatı deneyeceğim
  • Beyler, ben de yeni yükledim, girdim ve grafikler berbat ötesiydi. Bildiğimiz o kadar kötüki hiçbir şey belli olmuyo, rezalet grafikler var. Grafik ayarlarını değiştirdim falan filan hiçbir fark olmadı. Ayrıca bu üstte heroların resimlerinin saatin falan olduğu yer yemyeşil.
    Bunu nasıl geçirebilirim bilen varmı?

Dota 2 Grafik sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokomatif Portakal -- 29 Ağustos 2012; 4:13:30 >
  • Up.
  • Bende ki sorunda çözülmedi maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Beyler, ben de yeni yükledim, girdim ve grafikler berbat ötesiydi. Bildiğimiz o kadar kötüki hiçbir şey belli olmuyo, rezalet grafikler var. Grafik ayarlarını değiştirdim falan filan hiçbir fark olmadı. Ayrıca bu üstte heroların resimlerinin saatin falan olduğu yer yemyeşil.
    Bunu nasıl geçirebilirim bilen varmı?

Dota 2 Grafik sorunu

şu resmin bozuklugu bendede var Yardımcı olabilcek yok mu bilen biri yardım etsin lütfen

• Aynı sorun bendede var arkadaşlar burada önerilenleri yaptım ama bir değişiklik yok yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.