Şimdi Ara

Dota 2 fps sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda yeni yeni oluşmaya başlayan fps sorunuyla karşı karşıyayım şöyle ki :

oyun gıcır gıcır oynarken bir anda 10 15 fpslere düşüyor combat olsun olmasın sanki periyodik bir şekilde bir anda fps artıyor sonra tekrar düşüyor ekranda herhangi bir grafiksel zorlanma yokken bile fps artıp düşüp dalgalanma yapıyor.

Laptop umu 4 senedir kullanıyorum bu sebepten ötürü olabilirmi acaba?

ekran kartım nvidia 520 m

intel i5 2410m 2.30 ghz işlemcim var

• bu sorun genelde ram'den kaynaklanıyor. ama yine de bu kadar bilgiyle yardım etmek zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

bu sorun genelde ram'den kaynaklanıyor. ama yine de bu kadar bilgiyle yardım etmek zor

daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa eğer elimden geldiğince vermeye çalışabilirim.

4 gb ram var laptopta eski lenovo z570 modellerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt. Roach -- 31 Ocak 2015; 1:17:24 >
  • Dostum eğer fps durumun normalde yüksekse ve sonradan düşüyorsa bu senin bilgisayarının ısınmasından dolayı oluyordur. Bendede aynı durum mevcuttu ve işlemci soğutucumu değiştirdim ve macununu yeniledim sorun ortadan kalktı. Eğer laptop kullanıyorsan içini bi temizlemeli veya bilen birine temizletmelisin ve altınada laptop soğutucularından kullanmalısın.
  • Aynı laptobun bir iki model üstü bende var (suan mefta fanı bozuldu fan bulamıyoruz). Aynı sorunu cok yasadım ki bi sorun değil Termal macunu kurumuştur servise götürün 10 15 liraya sürüyolar yenisini sorun halloluyor birde soğutucunuzla kullanırsanız daha verimli olabilir
  • vallahi macun değiştireli 6 ay oldu öyle bi sıcaklıkta gelmiyor elime ama götüreyim bari servise bir daha değiştirsinler,birde soğutucu alırsak sonuçları yazarım buraya arkadaşlar sağolun.

arkadaşlar 6 ay önce macunu yenileyen ahlaksız bilgisayar tamircisi ekran kartının altındaki termal padleri sökmüş arkadaş problemin o yüzden olabileceğini söyledi onları taktık fanı temizledik şu an problem düzeldi gibi hepinize çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt. Roach -- 3 Şubat 2015; 0:23:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.