Şimdi Ara

Dota 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
7.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hikayeci51

quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

Turklerin Dota 2'ye gecmesini zerre istemiyorum. Az sayida kaliteli oyuncu var , onlar da zaten kendilerini Dota platformunda gosteriyorlar.

öl bi zahmet

Zamani gelince hepimiz olmeyecekmiyiz ?
  • Dota 2 için tamamen türkçeleştirme projesi bulunuyor buda demek oluyor ki hatlı sayılır türk oynuyacak dota 2 yi ki yakında açık betası başlıyacak sen boşuna hayıflanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Dota 2 için tamamen türkçeleştirme projesi bulunuyor buda demek oluyor ki hatlı sayılır türk oynuyacak dota 2 yi ki yakında açık betası başlıyacak sen boşuna hayıflanıyorsun

Keske Dota'da oldugu gibi Dota 2 icinde bir lig acsalar. Eskiden ne guzel EEDL vardi DP vardi .. Cok cok az sayida tecrubeli Turk oyuncular vardi. (LazShorty , LM , yxxs gibi).
    Valla Dota 2 open beta olsa da , satisa ciksa da oynamamin tek umudu gene guzel , cekismeli bir lig gelmesi..
  • quote:

quote:

Dota 2 için tamamen türkçeleştirme projesi bulunuyor buda demek oluyor ki hatlı sayılır türk oynuyacak dota 2 yi ki yakında açık betası başlıyacak sen boşuna hayıflanıyorsun

Keske Dota'da oldugu gibi Dota 2 icinde bir lig acsalar. Eskiden ne guzel EEDL vardi DP vardi .. Cok cok az sayida tecrubeli Turk oyuncular vardi. (LazShorty , LM , yxxs gibi).
    Valla Dota 2 open beta olsa da , satisa ciksa da oynamamin tek umudu gene guzel , cekismeli bir lig gelmesi..

saydıkların hep benim arkadaşlarım oluyorlar hatta üsteki isimlerden bağzıları arkdaşımın arkdaşı beraber oyun oynadığımız adamlar yani epey bir sağlamız sen merak etme türkleri küçümsüyorsun ama türkler gayette iyi oyun oynarlar ama dota yı artık çocuklar oynuyor ve artık oynadığımız oyundan zevk alamıyoruz çünkü ezilince direk quit atıyorlar küfürler havada uçuşuyor 2 yıl dota oynamış çocuklara keyler çıktı bizlere çıkmadı mesela bu üzücü biz 2003 den beri bu oyunu oynuyoruz artık dota2 ye geçme zamanı geldi zaten biz gelelim +2 gitlede bayağı bir kişiyi getirriz dota 2 ye ozaman turnuvalar başlare sen merak etme bize şimdlik gereken sadece key ki ön hazırlık için yoksa key çıkmaz isede zaten 1-2 aya open beta olacak ozaman oynarız sorun değil ; )

• quote:

quote:

quote:

saydıkların hep benim arkadaşlarım oluyorlar hatta üsteki isimlerden bağzıları arkdaşımın arkdaşı beraber oyun oynadığımız adamlar yani epey bir sağlamız sen merak etme türkleri küçümsüyorsun ama türkler gayette iyi oyun oynarlar ama dota yı artık çocuklar oynuyor ve artık oynadığımız oyundan zevk alamıyoruz çünkü ezilince direk quit atıyorlar küfürler havada uçuşuyor 2 yıl dota oynamış çocuklara keyler çıktı bizlere çıkmadı mesela bu üzücü biz 2003 den beri bu oyunu oynuyoruz artık dota2 ye geçme zamanı geldi zaten biz gelelim +2 gitlede bayağı bir kişiyi getirriz dota 2 ye ozaman turnuvalar başlare sen merak etme bize şimdlik gereken sadece key ki ön hazırlık için yoksa key çıkmaz isede zaten 1-2 aya open beta olacak ozaman oynarız sorun değil ; )

Dediklerinde tamamen haklisin , katiliyorum. Dedigim gibi bir cok yetenekli Turk oyuncu var ve onlari Dota 2 camiasinda gormek cok hos.
    Saydigim isimlerden (LazShorty ve LM) benim gercek hayatta , Istanbul'dan tasinmadan once her gun gorustugum insanlardi. LazShorty icin en yakin arkadaslarimdan biri diyebilirim. Benim hosuma gitmeyen sey ise , Dota'daki bazi platformlar gibi Dota 2'yede coluk cocugun dolmamasi icin olusabilicek ligler olmali bence. Yoksa dediklerinde %100 haklisin , aksini soylemek olanaksiz.

Not : Bu arada nickiniz nedir ? 5 senedir Dota oynuyorum 3 senedir competitive Dota camiasinin icindeyim , kesin tanisiyoruzdur.

• Nerde
    Açıklanacak sonuçlar sevgili dh yönetimi?
    Ne zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Nerde
    Açıklanacak sonuçlar sevgili dh yönetimi?
    Ne zaman

diablo 3 keyi hala gelmedi 10 günü geçti
  • Nasil key kazanabiliriz
  • adamlar zaman vermemiş ki ne zaman açıklanacağına dair :) belki 1 yıl sonra açıklayacaklar kim bilir...
  • 5 yıllık dota oyuncusuyum dota 2 ye geçmek istiyorum ama maalesef aylardır key bulamiyorum birisi sevabina verse ne güzel olur platform düzgün oyuncu kazanır :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14B537748 -- 19 Mart 2012; 23:43:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.