Şimdi Ara

DOTA 2 [Ana Konu] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.631
Cevap
5
Favori
70.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar, uzun zamandan beri beta oynuyorum, 2005 den beri de DotA oyuncusuyum. Oyunu gerçekten beğendim yalnız şöyle bir şey var; oyuncu sayısı arttıkça oyunu bilmeyen, yeni oyuncular da artıyor ve ben bu tarz oyuncuların doldurduğu oyunlardan bıkmış durumdayım.

Matchmaking sistemi daha doğru düzgün aktif olmadığı için bir takımda oyunu bayağı iyi bilenler varken diğer takımda oyuna boots ile başlayanlar olabiliyor, ki tahmin edeceğiniz gibi oyun çok affedersiniz oyun değil tecavüze dönüyor.

Uzun lafın kısası, oyunu oynamayı bilen kişiler arıyorum. Ben pro değilim, ortalarda bir yerdeyim ama betada öyle oyuncular var ki karşılarında Navi gibiyim

Beraber seviyeli, düzgün ve herkes için eğlenceli oyunlar oynamak isteyenler varsa beni aşağıdaki Steam linkinden ekleyebilirler. Eğer 10 kişiye ulaşabilirsek demeyin keyfimize

http://steamcommunity.com/profiles/76561197992208145

Eğer profilimde zaten ekliyseniz bana DH deki mesajımı gördüğünüze dair bir mesaj atın, birbirimizi tanıma fırsatımız olur.

Şimdiden herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.

• hocam 10 kişi nere
    key bolmuş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

İyi günler arkadaşlar, uzun zamandan beri beta oynuyorum, 2005 den beri de DotA oyuncusuyum. Oyunu gerçekten beğendim yalnız şöyle bir şey var; oyuncu sayısı arttıkça oyunu bilmeyen, yeni oyuncular da artıyor ve ben bu tarz oyuncuların doldurduğu oyunlardan bıkmış durumdayım.

Matchmaking sistemi daha doğru düzgün aktif olmadığı için bir takımda oyunu bayağı iyi bilenler varken diğer takımda oyuna boots ile başlayanlar olabiliyor, ki tahmin edeceğiniz gibi oyun çok affedersiniz oyun değil tecavüze dönüyor.

Uzun lafın kısası, oyunu oynamayı bilen kişiler arıyorum. Ben pro değilim, ortalarda bir yerdeyim ama betada öyle oyuncular var ki karşılarında Navi gibiyim

Beraber seviyeli, düzgün ve herkes için eğlenceli oyunlar oynamak isteyenler varsa beni aşağıdaki Steam linkinden ekleyebilirler. Eğer 10 kişiye ulaşabilirsek demeyin keyfimize

Eğer profilimde zaten ekliyseniz bana DH deki mesajımı gördüğünüze dair bir mesaj atın, birbirimizi tanıma fırsatımız olur.

eğer beta key bulabilirsem eklerim,ama oda zor noob cok varsa yine dayanılır yeterki mh ve küfür olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

İyi günler arkadaşlar, uzun zamandan beri beta oynuyorum, 2005 den beri de DotA oyuncusuyum. Oyunu gerçekten beğendim yalnız şöyle bir şey var; oyuncu sayısı arttıkça oyunu bilmeyen, yeni oyuncular da artıyor ve ben bu tarz oyuncuların doldurduğu oyunlardan bıkmış durumdayım.

Ekledim hocam. Biz iki arkadaş takılıyoduk, gerçi ciddiye almadan oynuyoruz feedlediğim oyunlar da oldu benim ama ciddi oynamayı deneyebiliriz.

• playdota dan kazananlar nerde açıklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

playdota dan kazananlar nerde açıklanıyor?

Playdota'da.
    />
  • Beta key nasıl bulabilirim ya 5 yıllık dotacı var burda o kadar form doldurduk umursamadılar key mey yok ortada :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

Beta key nasıl bulabilirim ya 5 yıllık dotacı var burda o kadar form doldurduk umursamadılar key mey yok ortada :(

Playdota'daki günlük çekiliş konusuna mesaj at Doğuş.
  • Bak senle de oynayamadık gelde bi ifadeni alıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

quote:

Beta key nasıl bulabilirim ya 5 yıllık dotacı var burda o kadar form doldurduk umursamadılar key mey yok ortada :(

oha 5800 sayfa olmuş deli misin ordan key mi gelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

quote:

oha 5800 sayfa olmuş deli misin ordan key mi gelir

Geldi bana işte.

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Bak senle de oynayamadık gelde bi ifadeni alıyım

Olur, gel oynayak.

• beyler size iki tane sorum var birincisi steam hesabı actım bu dotayı nasıl indirebilirim paralımı key gerekıyomu? ikinciside oynayan arkadaslar nasıl ekran kartları kullanıp nasıl performans alıyolar yanı yeni ekran kartı alıcam cok kasmayan birsey almak istiyorum maglum fiyatlar uctu kafamda nvidia 9800 gt var yada atinin 4850 bu ekran kartlarını kullanıpta güzel performans alan arkadaslar varsa cvplarını beklıyorum ona gore alacagım cunku ekran kartını
  • Arkadaşlar bu playdota kaçar kaçar dağıtıyor keyleri ve gelme şansı ne kadardır ?
  • Gençler, bu key dağıtımına mesaj yazacağım fakat bu konuya mesaj atmaya yetkiniz yok diye bir uyarı veriyor. Sebebi nedir bilen var mı ?
  • ben 2. günümde aldım key ama davet için birşey gelmedi :( suanda yüklüyorm biraz oynayıp eli ayağı düzgün bi arkadaşla hesabımı paylaşabilirim

NOT: Oda benimle diablo 3 hesabını paylaşıcak :) birlikte oynarız degisimli
  • 3. keyimi playdota christmas dağıtımından kazandım. yalnız şu ekstra 2 davet gelmedi. ne yapmam gerekiyor?
  • Playdota forumu ne kadar yavaş açılıyor böyle.
  • Bende juggernautun cdsiz ulti attığı zamanlardan beri oynuyorum. Key için de başvurduk ama hiç bir sonuç çıkmadı. Eğer fazla key varsa bende oynayabilirim. Adamlar şirket yapıyorsa tek başına oynamak gerçekten zor olur. Takım kurulursa bende takımda yer almak isterim. Eğer oynancak gibi değilse wepla'da da oynayabilirsiniz. Mh, küfür falan çoğu şeyi çözdüler. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorrid

3. keyimi playdota christmas dağıtımından kazandım. yalnız şu ekstra 2 davet gelmedi. ne yapmam gerekiyor?

sanırım tek kişilik key o o yüzden gelmiyor bide bişey sormak istiyorum ben bunu hesabıma koysam giftleremi eklenir yoksa başka bi acc mı açmam lazım?
    oyun bende var zaten ona göre düşünün
  • dota 2 keye dirt 3 steam keyi verebilirim :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.