Şimdi Ara

DOTA 2 [Ana Konu] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.631
Cevap
5
Favori
70.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler size iki tane sorum var birincisi steam hesabı actım bu dotayı nasıl indirebilirim paralımı key gerekıyomu? ikinciside oynayan arkadaslar nasıl ekran kartları kullanıp nasıl performans alıyolar yanı yeni ekran kartı alıcam cok kasmayan birsey almak istiyorum maglum fiyatlar uctu kafamda nvidia 9800 gt var yada atinin 4850 bu ekran kartlarını kullanıpta güzel performans alan arkadaslar varsa cvplarını beklıyorum ona gore alacagım cunku ekran kartını

tekrarlıyorum beyler forumun amacı yardımcı olmak yardımınızı bekliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

beyler size iki tane sorum var birincisi steam hesabı actım bu dotayı nasıl indirebilirim paralımı key gerekıyomu? ikinciside oynayan arkadaslar nasıl ekran kartları kullanıp nasıl performans alıyolar yanı yeni ekran kartı alıcam cok kasmayan birsey almak istiyorum maglum fiyatlar uctu kafamda nvidia 9800 gt var yada atinin 4850 bu ekran kartlarını kullanıpta güzel performans alan arkadaslar varsa cvplarını beklıyorum ona gore alacagım cunku ekran kartını

tekrarlıyorum beyler forumun amacı yardımcı olmak yardımınızı bekliyorum :D

Hocam yardıma gerek yok bi üstünüzdeki mesajı okusanız bile cevabı görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

quote:

Orijinalden alıntı: Lorrid

3. keyimi playdota christmas dağıtımından kazandım. yalnız şu ekstra 2 davet gelmedi. ne yapmam gerekiyor?

sanırım tek kişilik key o o yüzden gelmiyor bide bişey sormak istiyorum ben bunu hesabıma koysam giftleremi eklenir yoksa başka bi acc mı açmam lazım?
    oyun bende var zaten ona göre düşünün

oyun sizde varsa keyi bana verin bendende gelecek 2 gifti ihtiyacı olanlara yolluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

quote:

3. keyimi playdota christmas dağıtımından kazandım. yalnız şu ekstra 2 davet gelmedi. ne yapmam gerekiyor?

sanırım tek kişilik key o o yüzden gelmiyor bide bişey sormak istiyorum ben bunu hesabıma koysam giftleremi eklenir yoksa başka bi acc mı açmam lazım?
    oyun bende var zaten ona göre düşünün

oyun sizde varsa keyi bana verin bendende gelecek 2 gifti ihtiyacı olanlara yolluyum

hocam keyi kuzenime verdim. içinden davet çıksa gönderirdim ama çıkmadı.

• orada bir cevap var key le alakalı yani key giriyosun steamde bir yere sonra oyunu indirmeye hak kazanıyosun galiba? dediğinden bu kadar anlaşılıyor sisteme gelince ? benım sistemim biraz eski ama sağlam kaldırırmı full performansta merak ediyorum ondan sordum zaten sistemide
  • isteyen olursa DOTA 2 hesabımı DIABLO III hesabı ile paylaşabilirim.
  • Bu diablo 3 le paylaşırımcılar hakikaten kendilerini çok akıllı sanıyorlar. Dota 2 dediğin 1 ay sonra betadan çıkar herkesin oynayabileceği hale gelir, ama diablo belki 60 dolardan piyasaya sürülecek bir oyun.

Benimde elime dota 2 beta key ulaştı. Evini ve haftada 3 gün arabasını paylaşacak olana günde 1 saat oynaması şartıyla dota 2 accountu veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Bu diablo 3 le paylaşırımcılar hakikaten kendilerini çok akıllı sanıyorlar. Dota 2 dediğin 1 ay sonra betadan çıkar herkesin oynayabileceği hale gelir, ama diablo belki 60 dolardan piyasaya sürülecek bir oyun.

Benimde elime dota 2 beta key ulaştı. Evini ve haftada 3 gün arabasını paylaşacak olana günde 1 saat oynaması şartıyla dota 2 accountu veriyorum.

diablo 3 sana 1 buçuk saatlik act 1'in 3'te 1'i kadar bir yer sunarken, dota sana daha çok oynanabilirlik veriyor.
    diablo 3'ü millet en fazla 20 - 25 saat oynuyor, benim şuan dota 2 playtime'im 150 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0remorse

quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Bu diablo 3 le paylaşırımcılar hakikaten kendilerini çok akıllı sanıyorlar. Dota 2 dediğin 1 ay sonra betadan çıkar herkesin oynayabileceği hale gelir, ama diablo belki 60 dolardan piyasaya sürülecek bir oyun.

diablo 3 sana 1 buçuk saatlik act 1'in 3'te 1'i kadar bir yer sunarken, dota sana daha çok oynanabilirlik veriyor.
    diablo 3'ü millet en fazla 20 - 25 saat oynuyor, benim şuan dota 2 playtime'im 150 saat.

aha benim bisey dememe gerek kalmamis sözün bittiği yer

• Diablo 3 turkiyede kac kiside var dota 2 kac kiside bileniniz var mi?
  • Diablo fanıyım, fakat Dota 2 Beta üyeliğimi D3 Beta ile asla takas etmem 40 dakikalik single için sınırsız multiplayer deneyimimi takas etmek akıl mantık işi değil.
  • quote:

hocam keyi kuzenime verdim. içinden davet çıksa gönderirdim ama çıkmadı.

Neyse bulurum herhalde
  • beyler elimde fazladan 1 account var dota 2 olan. kuzen oynamayacakmış. oyun teklifleriniz varsa takas edebiliriz. wow game time tercihimdir. oyunun fiyatını bilmiyorum ama swtor ile takas da olur.
  • quote:

beyler elimde fazladan 1 account var dota 2 olan. kuzen oynamayacakmış. oyun teklifleriniz varsa takas edebiliriz. wow game time tercihimdir. oyunun fiyatını bilmiyorum ama swtor ile takas da olur.

PM gonderdim,bakabilirseniz ve cevaplarsanız sevinirim...
  • key icin nereye basvurucaaz bana cok lazım beyler lütfen yardım edin
  • Beyler niye bu kıadar kastınız yılbaşından sonra open betaya girmiyomu zaten 4 gün daha sabrediniz.
  • Ağustostan beridir open betaya girdi girecek diye kandruyorlar bizi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Beyler niye bu kıadar kastınız yılbaşından sonra open betaya girmiyomu zaten 4 gün daha sabrediniz.

Kesin bi bilgi yok.
  • tamam rahat olun dün playdotaya başvurdum gelirse davetiyeyi direk yazıcam buraya en eski dotacılara vericem biraz şanslıyımdır bu konularda
  • Hala gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.