Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu durum yüzünden birkaç gündür girmiyorum soğudum iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

bugun itibariyle oyunu bıraktım.sebebi ise solo oynamak.burdan kastım solo girdiğin zaman takımına gelen insanlardan dolayı bıraktım.bazen öyle adamlar geliyor allchatten adama tepki veriyorsun karşı takımda u mad,lol gibi laflar söylüyor.eğer 10 maçın 5ini kazanıp 5ini kaybediyorsam bu sorun değil.kazandığım maçta karşı takımda bir salak(veya salaklar),kaybettigim maçta bizde salak olması problem.ha gerek bu forumdan gerek başka yerlerden arkadaş ekledim ama uyuşulmuyor.çünkü bazısı all pick(hep aynı herolar..) atıyor,bazısı çevre kurmus sadece onlarla oynamak ıstıyor(aslında haklılar),bazısı garip oynuyor(kulenin dibine ward dikmek gibi) falan filan.yani şurdan burdan arkadaş eklemek de pek mantıklı değil.sonuç olarak oyun troll kaynıyor tam anlamıyla.ve adam senin oyununu berbat ettikten sonra şeyine bile takmayıp maç biter bitmez başka maç arıyor.yani adamlarla tartışşan bile olan sana oluyor.hani millet ruslara falan laf ediyor da olay ruslarda degil insalarda.su oyunu oynayanların çoğu böyle gerzek insanlar.takım olarak şu adamı reportlar mısınız diyoruz karşı takıma adamlar reportlarız diyeceklerine lol,u mad guys?,commend me pls gibi laflar ediyorlar.yani olay sadece takımına gelen oyuncular degil aynı zamanda karsıya gelen oyuncularda.1 hafta once bır mac kazandım,kazanmaz olaydım.adamın biri karsı takımda gıcıklık yapıyordu 2 kısı ortaya gıdıyordu bırı pudge bırı p.a(adam p.a tabiki) ben bu oyunu kazandımda ne oldu.boktan bir maç.kendini o pudge'ın yerıne koy mesala tam bir iskence olmustur o maç.ve bu maç bitince bizim takımdaki mallarda klasik laf olan gg diyor.lan gerzek gg good game demektir bunun nesi gg.veya 2 gun once basıma geleni yazayım.adamın bırı maçta hemen dc oldu abondon yedi stats wont record falan yazdı.bizden biri gg wp yazdı.adama diyom nesine gg wp diyor adam bana noob diyor.şimdi gelde sinirlenme.oyun böyle adamlarla kaynıyor.he 10 maçta 1 tane gelse tamam dicem ama 5 maçın 4ü böyle adamlarla geçiyor.ha bıde dunkı oyunda bız farm yapamıyoruz yukarda support var (bız 2vs3) gel yardım et dıyoz adam oww u cant farm? lol yazıyor.şimdi o adamın kafasını duvara geçiririm de klavye başında adam afedersin allah kesiliyor.eee sonra bişi yapamayınca insan daha da sinirleniyor.daha çok varda yazsam paragraflar eder.o kadar oyun oynadım hayatımda oyuncu seviyesi bu kadar düşük bir oyun görmedim.neymiş efendim oyun kaliteliymiş,neymiş efendim bu oyun en cok oynana pc oyunu imiş.görüyoruz işte.3 kuruşluk insanların doldurdugu bir oyun.dün bizim middeki adam karsıyı fena kastırdı(bızımkı 6 karsı 12 veya 14).oyun bıtınce bı botu vardı.dedik reportlayın.karsı takım bızle dalga geciyor.hatta bızden bırı 30dk bu oyunu oynayacagıma 30dk suck dick dedi,ama karşı tarafın şeyinde mi.adamlar win alıyorlar oh tamamdır.yani ben böyle bir oyuncu toplulugu görmedim.240k oynuormuş oyunu.en az 200ksı böyle mal degilse ben bi bok bilmiyorum.ya birader noob ol.ama mal olma ya.insanda empati denen bir şey olur.o adam sana gelse sen bızım dedıklerımı diyecektin.ama nerde.milletin tek derdi win,kda bilmem ne.hatta win oranı %50 altında olanlara ezik diyenleri gördüm.adam demiyorki benim gibiler sayesinde bunların wini %50 altında.yanı 1k maç attım 900 u falan boktandır heralde.hatta 950 sı.ya hadi arkadaş flan bulamadım abim var.onla oynuyoruz.400 saat oynamıs.2 gun once oyuna basladıgı vakıttekı creepe skıll atma dıyorum hala atıyor(jugg ıken bm ıken) sonra adamlar dalıncada mana yok oluyor.ulan ınsanın oz abısı bıle ınsanı cıleden cıkarıyorsa o adamlar neler yapmaz ki.1.saatten berı atma dıyorum su herolarla hala atıyor.ultı bıle attıgını gordum.yanı tam anlamıyla kımseyı bulamadım.şimdi ben burda sikayetciyim falan ama aslında o gerzek olmayanların hepsi bu dediklerimden sikayetci.ben oyunu bıraktıgım ıcın buraya ıcımı dokuyorum.zaten bu dota formuna son mesajım.oynamadıgım oyunun formuna takılmanın mantıgıda yok.3-4 ay once boyle bısıler yıne basıma gelmıstı sınırlenıp oyunu sılıp 1 ay oynamadım.sonra yenı herolar falan bakayım bıde belkı degısmıstır ortam dıye yukledım yıne aynı boktan saçmalık.bıde yok mu sureklı sıgnal vermelerı.ah ah.neyse bence boyle ıyı oldu.boyle ınsanlardan kurtulmus oldum.cogu kısı boyle seylerden muzdarıp.umarım sızde bır cozum bulursunuz.aslında kafaca 2(5 degil) arkadaş bulsaydım bunları hıc yazmama bıle gerek kalmazdı ama bulamadım.

not:oyunu bıraktıgım icin arkadaş aramıyorum o yüzden ekle beni beraber oynayalım,bende aynı şeylerden müzdaribim falan demenize gerek,herkese iyi oyunlar.

bende bugün oyunu sildim. daha da oynarsam şerefsizim. 1 saat önce son oyunumu anlatayım size. adamların üst barak orta barak falan bırakmamışız ancientin sadece yarı canı kalmış. bizim adamlar altta kalan son 2 kuleyi almaya çalışıyorlar. spectre de tek başına roshan kesmeye calısıyor. onların lone druid de sıvışmış smoke ile bizim baraklara giriyor tek başına. kimsenin ruhu duymuyor. bizim adamlar hala alttaki 2.kuleyi almaya çalışıyorlar. diyorum anciente dalın adam bitircek dinleyen yok. üstte lone druid kuleyi aldığı gibi barakları bile bitirmeden ancientimize daldı. zar zor onların baseden tp almaya gittim stunları yiye yiye ama tp oldugumda adam zaten bitirmişti. 1 saat 10 dakika sürdü ve tam 405 last hit yaptım. afedersiniz ama götümden ter aktı. insanın içine öyle bi oturuyor ki...

Hocam match id'yi verebilir misin rica etsem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genellikle 5 stack giriyoruz ama 4 girdigimizde bize gelen adam hep aptal oluyor. en iyisi stack girmek..

• Ben tek oynuyorum dota 2 yi bazen eşli maçtan sıkılıp botluya giriyorum çünkü eşli maçta daha en başta sorunlar çıkıyo millet kill alma derdine düşüyo sinir ediyolar resmen ,arkadaşımda yok dotada öyle işte allah ne verdiyse bu arada ismim TC. ARANEL ekleyen olursa kabul ederim ,2 aylık oyuncuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted
    bende bugün oyunu sildim. daha da oynarsam şerefsizim. 1 saat önce son oyunumu anlatayım size. adamların üst barak orta barak falan bırakmamışız ancientin sadece yarı canı kalmış. bizim adamlar altta kalan son 2 kuleyi almaya çalışıyorlar. spectre de tek başına roshan kesmeye calısıyor. onların lone druid de sıvışmış smoke ile bizim baraklara giriyor tek başına. kimsenin ruhu duymuyor. bizim adamlar hala alttaki 2.kuleyi almaya çalışıyorlar. diyorum anciente dalın adam bitircek dinleyen yok. üstte lone druid kuleyi aldığı gibi barakları bile bitirmeden ancientimize daldı. zar zor onların baseden tp almaya gittim stunları yiye yiye ama tp oldugumda adam zaten bitirmişti. 1 saat 10 dakika sürdü ve tam 405 last hit yaptım. afedersiniz ama götümden ter aktı. insanın içine öyle bi oturuyor ki...

Bende böyle bir oyun atıp yenilsem kesinlikle senin kadar üzülmem. Böyle gurur meselesi yapmaktan çok eğlenmeye odaklanın birazda...
    Sen hangi heroydun ? iyi kasmışsan sen bile tek başına alabilirdin belkide. match id verirsen seviniriz.

• 405 last hit normal sonuçta hepsi creep ya da hard camp değil
    arada bir sürü ufaklar var jungle da

dün beni eklemiş olan rus oyuna çağırdı neyse girdik başladık filan
    random attı drow geldi, dedi ki bana wr al swap yapalım supportun olayım filan
    peki dedim dk 25 oldu bizde coruier yok, daha hiç wardlanmamış gank manyağı olmuşuz, wr başka lane e gitmiş vs vs
    coruier aldım, upladım, wardlar aldım, sonra baktım harita zaten ward kaynıyor dewarding yaptım sentrylerle
    bu arada takımda 3 tane support var

e ne oldu yenildik tabi

rusların tamamı değil de büyük bir çoğunluğu gerizekalı maalesef...
  • aynen öyle birazda ezildilermi hemen kaçıveriyorlar oyundan
  • merhaba bende oyunu yeni laıp yükledim steamden fakat naısl çoklu oyannacağınbı çözemedim dota 2 yi açıyor amam tek başıma dragon knightla oynatıyor lütfen biri yardımcı olsun allah rızası için Çıldırmak üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvencus

merhaba bende oyunu yeni laıp yükledim steamden fakat naısl çoklu oyannacağınbı çözemedim dota 2 yi açıyor amam tek başıma dragon knightla oynatıyor lütfen biri yardımcı olsun allah rızası için Çıldırmak üzereyim

ilk önce oyun başı o alıştırmayı yapman lazım. talimatları izle . alıştırma bittikten sonra normal oyunları oynayabilirsin
  • Bugün pudge la 31 kill alıp 21 asist yaptım 1 kere de öldüm , ve takımım gerçekten salaktı , 1 tanesi zaten oyunbaşında çıktı türktü. Resmen k...mı yırttım kazanmak için en sonunda alıcağım killere bunlara bırakarak item kastırttım öyle zar zor aldık biizm anciente kadar girmişti herifler.

Ama güzel maçtı..

Edit : ayrıca fantezi olsun diye Pudge'a eaglesong ve hyperstone aldım :D kuleleri o sayede daha rahat indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crestfallen. -- 14 Mayıs 2013; 23:48:37 >
  • oyunu fazla ciddiye almamak lazım. başkaları yüzünden maç kaybedip oyuna kızmak , silmek vb şeylere gerek yok. yenilmeyi hazmedin bence. pub oyunlarda 13 yaşındaki sivilceli sarışın rus veletleri sizin takımın mid kulvarına geçebilir. pub size bu riski sunar. o yüzden eğlenmeye bakın. ya da yanınıza 1-2 arkadaş alın. birinin suport olun birinin mid biriniz de nc girin. iyiyseniz çoğu oyunu zaten alıyorsunuz öyle ya da böyle.
    suport olayı önemli. mutlaka kuryeniz ve wardlarınız olmalı. sırf ward sayesnde oyunda 1 adım öne geçersiniz. bu laflarım oyuna yeni başlayan ve benim gibi çok pro olmayan arkadaşlara. Bol bol maç izleyin. carry oynuyorsanız sürekli kasın. zırt pırt towna gitmein. nc girin. sürekli tp scrool bulundurun yanınızda. 135 altını fazla fazla cıkarsırsınzı koridor değişiklikleriyle + xp kasarsınız ki bu cok önemli ve ganglara yardım ederek takıma destek saglarsınız.
    herkese iyi oyunlar

• Harbi derdiniz ne ya? Oyunlar eğlenmek içindir, lose sayınız bir tane arttı ee ne olmuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan86

quote:

merhaba bende oyunu yeni laıp yükledim steamden fakat naısl çoklu oyannacağınbı çözemedim dota 2 yi açıyor amam tek başıma dragon knightla oynatıyor lütfen biri yardımcı olsun allah rızası için Çıldırmak üzereyim

ilk önce oyun başı o alıştırmayı yapman lazım. talimatları izle . alıştırma bittikten sonra normal oyunları oynayabilirsin

teşekkürler alıştırmalar bitti maç ara diyeceğiz sanırım şimdide
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metehan86

quote:

teşekkürler alıştırmalar bitti maç ara diyeceğiz sanırım şimdide

Hocam mac aradan gireceksinizde, ilk oyunlar sìkìntili olur. Botlarla oynamanizi tavsiye ederim, herolarin skillerini ogrenmek icin. Onun disinda sol ustte kitap gibi bi ikon var,mac icinde , ona tiklayip build secerseniz skill dagilimi ve item seceneklerinde yardimci olur. Iyi oyunlar

• 10 maç atıyorsam 1i anca zevkli oluyor. Bırakma noktasına geldim artık.
  •  DOTA 2 [ANA KONU]

haftasonunun geldiği nasıl da belli oluyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Beyler bu dota da ki herolara baktım.Soul keeper,Tresdin ve abaddon dikkatimi çekti, nasıl herolar bunlar? Gelirlerse en sık oynayacağım herolar olacak sanırım.

Soul keeper ağır carrydir. Abad da güzel bir durable + carrydir. Legion commanderın adının da ilk kez tresdin olduğunu gördüm yeni mi değiştirdiler? :S Legionun gelmesi yakındır. Skill efektleri, textureleri ve hero modeli çıktı. Oyuna sürülmesi kaldı.
  • Son 2-3 gündür enteresan takımlar geliyor banada . Sanki ben iyi oynadıkça kötü takımlar atıyor . Hep tek başıma oyunları çevirmeye çalışıyorum . Oyunlara bakıyorum high lewel game hepsi , ilginç .. İlla bir clan kurdurcaklar bana
  • Selam arkadaşlar, baştan söyleyeyim aşırı n00b'um Yavaştan okuyayım diyorum ama o kadar çok kısaltma ve bilmediğim terim var ki, nereden başlayacağımı bilmiyorum.

Oyuna aşinayım baştan söyleyeyim, ama hangi hero ne yapar, hangi heroya hangi itemı yapmak gerekir falan hiç anlamam. Mesela bana Rikimaru'ya karşı hangi itemları kullanacağımı söyleyebilir misiniz? En kıl olduğum karakterdir kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Selam arkadaşlar, baştan söyleyeyim aşırı n00b'um Yavaştan okuyayım diyorum ama o kadar çok kısaltma ve bilmediğim terim var ki, nereden başlayacağımı bilmiyorum.

Oyuna aşinayım baştan söyleyeyim, ama hangi hero ne yapar, hangi heroya hangi itemı yapmak gerekir falan hiç anlamam. Mesela bana Rikimaru'ya karşı hangi itemları kullanacağımı söyleyebilir misiniz? En kıl olduğum karakterdir kendisi.

Gem of True Sight alırsan hep görünür halde olacaktır. Ama öldüğünde düşüyor, o yüzden daha fazla hpsi olan, dolaşan karakterlere verilirse iyi olur.
    Dust of Appearance'ta alabilirsin.Görünmez olduğu yeri gördüğün anda basarsan görünür halde olur.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.