Şimdi Ara

DOTA 2 12 FPS ALIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 GB RAM
    GEFORCE 9500 GT
    Windows 7 64 bit işletim sistemi
    AMD ATHLON 3200+ 2.0GHZ 64 bit işlemci
    Harddiske her türlü tarama yaptım bir problem yok
    Ekran kartı driverı güncel
    Bana 12 fps normal gibi gelmedi teknik bir problemde bulamadım bu işlemciye ağır gelmiş olabilir mi yada ram almayı düşünüyorum sizin görüşleriniz nelerdir

• normal ayarlarda o fps normal düşük ayarlarda 35 40 fps arası alması lazım büyük ihtimal virüsden dolayı diye düşünüyorum
  • O bilgisayari calistirmasida bile guzel :) tum ayarlariz lowa al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemci çöp ram yetersiz ekran kartı düşük kısacası senin sistem yetersiz
  • grafik ayarlarını düşürün bakalım oyunun fps değeri hangi basamaklarda sayacak
  • Çözünürlüğü 1024/768 e getir, her detayı kapat, dokuları kapalı tut ve Render'i komple 0'a indir. Belki bu şekilde alacağın fps 30 olur. Bu şekildede oynamanı tavsiye etmem ama. İşlemci köşede dursun özellikle ram ve ekran kartı dota 2 için resmen yetersiz.

Bu sistemde;
    -işlemci
    -ram
    -ekran kartı

donanımlarından sadece 1 tanesini değiştirerek fps artışı sağlayamazsın. Ramin en az 4 gb olsa ve diğer parçalar yeterli olsa bile alacağın fps 40-50 olur. Ekran kartın iyi olsa bu seferde ekran kartı görevini yapamayacak o işlemci ve ram ile, işlemciyi değiştirsen sadece oyun açıp kapama hızın değişir bu sistem ile. Sana tavsiyem bu oyunu oynamaya niyetliysen komple değiştir kasayı
  • teşekkür ederim cevaplarınız için grafikler zaten en düşükte oynuyorum artık yeni bir sistem toplama vakti geldi gibi görünüyor
  • hocam bir sorum daha olacak mevcut işlemcim yerine (AMD athlon 3200+) amd 64 x2 6000+ + 2 gb ram daha koysam alsam gözüm yükseklerde değil bir 30 35 fps alabilir miyim acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.