Şimdi Ara

###Dostoyevski Fan Club### (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
10
Favori
11.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazar mısın hocam beni de oraya?
  • Beyler yeraltından notlar ve suç ve cezayı okudum bu adamdan daha ne önerirsiniz dostoyevski yi seviyprum cidden
  • Bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Beyler yeraltından notlar ve suç ve cezayı okudum bu adamdan daha ne önerirsiniz dostoyevski yi seviyprum cidden

Budala, Karamazov Kardeşler, Delikanlı, Beyaz geceler ve Kumarbaz kitaplarını okuyabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Coder

quote:

Beyler yeraltından notlar ve suç ve cezayı okudum bu adamdan daha ne önerirsiniz dostoyevski yi seviyprum cidden

Budala, Karamazov Kardeşler, Delikanlı, Beyaz geceler ve Kumarbaz kitaplarını okuyabilirsiniz hocam

bunlardan öncelikle oku dediğin var mı o dedigim ilk iki kitabı çok sevmiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By_Coder

quote:

bunlardan öncelikle oku dediğin var mı o dedigim ilk iki kitabı çok sevmiştim

Karamazov Kardeşler, Budala ve Kumarbaz kitaplarını okuyabilirsiniz

• ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:49:41 >
  • Beni de ekleyebilir misin? Biraz geç de olsa Budala ile tanıdım. Victor Hugo'nun saçmalık derecesindeki optimistik yaklaşımından sonra ilaç gibi geldi. Bize böyle hayatı olduğu gibi anlatabilecek yazarlar lazım. Masal anlatacak olanlar değil.
  • Yunus reis nerelerdesin bee

• Orası öyle hocam da. Hugo ile Dostoyevsky çok farklı yazarlar kanımca. Karşılaştırmak hata bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPlanck

Orası öyle hocam da. Hugo ile Dostoyevsky çok farklı yazarlar kanımca. Karşılaştırmak hata bence.

Biliyorum, anlatmak istediklerini farklı yollarla anlatıyorlar. Fakat F. Mihaylovic'in gerçeklik algısı çok üst düzeyde. Karamazov Kardeşleri okumaya başladım mesela, hemen başında insan, gerçek olduğu izlenimine kapılıyor. Akıcılığı da o kadar karaktere rağmen iyi düzeyde. Hugo arada kendi fikirlerini deneme şeklinde dile getiriyor. Ayrıntılı tarihten falan bahsederek akıcılığı öldürüyor. Zaten dediğim gibi olan akıcılığı da masalsı anlatımına borçlu. Bana F.M Dostoyevski çok daha büyük bir yazar. Bilmiyorum daha iyisi var mı?

• By_Coder kullanıcısına yanıt
    Çok fazla önemsediğimden değil de neden bizi de listeye eklemiyorsun? Merak ettim sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Çok fazla önemsediğimden değil de neden bizi de listeye eklemiyorsun? Merak ettim sadece.

Kişisel sorunlarım ve problemlerim yüzünden pek sosyal ortamları takip edemiyorum yaklaşık 1 yıldır doğru düzgün pc başına oturmamışımdır herhalde geçtiğimde halledeceğim hepsini

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Yunus reis nerelerdesin bee

görüşmüyor musunuz
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Gorusuyoruz ya sen napiyon barisim

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Gorusuyoruz ya sen napiyon barisim

İyi neolsun
  • Beni de ekler misiniz hocam? Adamı sevmek için Ezilenler kitabını okumam dahi yeterli oldu.
  • Yaz babam yaz beni de yaz

• Bilgisayarın başına geçmem ile liste güncellenmiştir dostlar gecikme için kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.