Şimdi Ara

Dost kazığı-nemesis modu riotun çıkardığı en kötü moddur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksini kimse söyleyemez,hayatımda gördüğüm en aptalca mod hatta,aram mapinde olsa belki iyi olabilirdi ama bu mapde bildiğin sıkıcı,zevksiz iğrenç bir mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 13 Şubat 2015; 11:50:00 >

• Benim için gayet eylenceli gözüküyor. Al karşıya sup herolarını ( nami janna soraka lulu taric ). Miss gibi ;). Oyunun zevki zevksizliğinde bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aram sanıp girdim pişman oldum saçma sapan birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Benim için gayet eylenceli gözüküyor. Al karşıya sup herolarını ( nami janna soraka lulu taric ). Miss gibi ;). Oyunun zevki zevksizliğinde bence

o karşıdaki takımdaydım ben sanırım nami-soraka-janna-morde-eveylnn'den oluşan takım ile 50 dakikamı harcamak zorunda kaldım,sıkıntıdan patlıyordum neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Benim için gayet eylenceli gözüküyor. Al karşıya sup herolarını ( nami janna soraka lulu taric ). Miss gibi ;). Oyunun zevki zevksizliğinde bence

o karşıdaki takımdaydım ben sanırım nami-soraka-janna-morde-eveylnn'den oluşan takım ile 50 dakikamı harcamak zorunda kaldım,sıkıntıdan patlıyordum neredeyse

geçmiş olsun

• Gerçekten katılıyorum çok merak ediyorum acaba riot yetkilileri oynayıp da keyif almış mı bu oyundan .
  • Bence ap soraka, namiler görelim birazda meta denen şeyin birazda dışına çıkılmaz istenmiş bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1. Kulağa hoş geliyordu da oynayınca leş bir mod olduğunu anladım , sıkıntıdan patladım.
  • urf u tekrar çıkarsalar çok daha iyi geri dönüş alırlardı oyunculardan.bu ne oynanmayan heroları kitleten mod. gerçi anivia seçti benim için karşımdaki en sevdiklerimden ama mod olmasının bi özelligi yok.
  • Çooooook sıkıcı bir mod sırf simge için girdim
  • Cyronaa kullanıcısına yanıt
    tek maça simge veriyorlar mı acaba,tam bilgim yok nasıl simge aldığımıza dair bu modda,bende simge alırım diye girdim ama 2. maça simge verseler bile o 2. maçı atmam yani
  • Ben sevdim. Rumble verdiler bana.

Bu arada hangi şampiyonu versem diye tereddüte düşüyorsun ya çok hoş bir duygu.
  • tamam

• İnsanlara dodge'lamamaları için icon vermeyi düşünüyorsan modu çıkarma daha iyi. Resmen akıllarına başka fikir gelmemiş ya da patron öyle istemiş onlar da yapmak zorunda kalmış.
  • tek oyuna veriyor mu iconu
  • 3 oyun attım icon felan gelmedi gelen var mi acaba

• Mod hoşuma gitti başta ama bir kaç oyun atınca sıkmaya başlıyor. Aynı şampiyonlar dönüp dönüp önünüze geliyor.
  • quote:

Sdn bu 5ini ver bize sana istedigin herolari verelim bakalim noluyor. Oyundan bu kadar anliyorsunuz iste.

Mape gelirsek bence guzel mod ama soyle olsa daha guzel olurdu herolar gorunmeden 5 heroda verilcek.boyle daha heyecanli olurdu bnce. Herkes sececek 60 sn sure olcak cat herolar cikcak :) butun herolar acik olcak tabi

• Aşırı sıkıcı. bir kez denedim patladım sıkıntıdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

tek oyuna veriyor mu iconu

Geyik bey sizi buralarda görmek ne güzel.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.