Şimdi Ara

Doping net 24 ay taahhüt iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8 ağustos tarihinde bu firmadan internet bağlatmıştık fakat sürekli kopmalar oluyor aynı zamanda müşteriyle de pek ilgilenmiyorlar. Nasıl kapattırabilirim? Forumda bazı arkadaşlar 14 gün içinde cayma hakkından bahsediyorlar. Böyle yapılınca ücret alınmıyormuş galiba ama burasi Türkiye valla pek inandırıcı gelmiyor. Öteki türlü kaç para ödenir aktivasyon ücreti falanda alırlar mı? Valla buraya ne zaman danışsam hep yardım ettiniz yine sizin yardımınızı bekliyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• up up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btk ya şikayet aç ardından thh ye git şikayet et ardından koltuğuna yaslan aramalarini bekle,

Kullandığın gün kadar ücret odersin max 30-40tlye olay kapanir

• sağolun hocam ama o kadar kolay kurtulamam herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hellyeee kullanıcısına yanıt
    Tabiki de bu kadar kolay Rahat olun dedigimi yapin

• valla çok teşekkür ederim içim rahatladı

• elinde sözleşme kopyası vardır orada yazıyor zaten açıkça. 14 gün süresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 17 Ağustos 2016; 18:52:14 >
  • D-smarttada geçerli mi aynı durum cumartesi anlaştık bugün bağladılar ancak memnun değilim ? Direk arayım veya aldığım yere gidip iptal ettirebilme hakkım var mı yoksa o bahsettiğiniz şeyleri yapmam mı gerekiyor ?
  • Up

• İptal edecesinizde daha iyisinimi bulacaksınız altyapı kötüyse bu firmaların suçu ne devlet yatırım yapıp tahsis ediyor diğerki ülkelerde burada internet firmaları yatırım yapmak istese zorluk çıkarıyorlar ama düzelecek inşAllah 2017de Türkiyedeki santraller kapanıp yerine sağ dolapları kurulacak fiber hızına sahipki bu güzel haber ama ne zaman yapılır bilmiyorum.
  • Önceden ttnet kullanıyordum 8 mbps civari alıyordum ama simdi 1mbps bile görmüyor bu yuzden iptal ettirmek istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.