Şimdi Ara

Doping Hafıza Eşit ağırlık alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşit ağırlık videolarını 1300 liraya almaya değer mi sizce arkadaşlar ?

• Boş boş şeylere para kaptırma derim matematik mi öğrenmek istiyorsun o paranın %65 ine gider paralı hocalardan birini edinirsin konuyu en derinine kadar işlersin. Edebiyatta Limit el kitabı al oku sadece zaten yani kafanda kodla et bunun için o kadar büyük paralar vermeye gerek yok. Konu anlatımı izlemem lazım diyorsan benim hocam ders notu alırsın üstüne basarsın Coğrafya da Coğrafya cepte var bayram meral var yavuz tuna var var da var Tarih için selami Yalçın ve Aydın Yüce var daha ne olsun bu saydıklarımda yapacağın tek masraf mat olur onu da Mikail hocadan dinlersen 500 e çıkarsın en baba eklenecek konularda var o yuzden.Kaf dersen o biraz pahalıya patlar ama Kaf1 almayıp kaf 2 den başlarsan o da 750 falana gelir gene cebinde 550 TL kalır
  • Boş boş şeylere para kaptırma derim matematik mi öğrenmek istiyorsun o paranın %65 ine gider paralı hocalardan birini edinirsin konuyu en derinine kadar işlersin. Edebiyatta Limit el kitabı al oku sadece zaten yani kafanda kodla et bunun için o kadar büyük paralar vermeye gerek yok. Konu anlatımı izlemem lazım diyorsan benim hocam ders notu alırsın üstüne basarsın Coğrafya da Coğrafya cepte var bayram meral var yavuz tuna var var da var Tarih için selami Yalçın ve Aydın Yüce var daha ne olsun bu saydıklarımda yapacağın tek masraf mat olur onu da Mikail hocadan dinlersen 500 e çıkarsın en baba eklenecek konularda var o yuzden.Kaf dersen o biraz pahalıya patlar ama Kaf1 almayıp kaf 2 den başlarsan o da 750 falana gelir gene cebinde 550 TL kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikail hocanın şu anda olan tüm derslerini aldım zaten tm ye bu sene geçtim o yüzden aklıma takıldı
  • up
  • Kesinlikle değer online eğitim düşünüyorsan zaten şuan piyasada en sistematik olanı doping hafıza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edebiyat dışında tamamen gereksiz matematikte falan hiç bulaşma zaten mikail ya da behzattan devam,edebiyat için tavsiyem 0 san kadir gümüş+limit el kitabı üzerine bi de limit sb çözdün mü çok iyi oturuyor ama hemen çok iyi seviyeye gelmeyi bekleme zaman geçtikçe oturuyor bilgiler mayıs gibi denemelrde 22 23 ü görürsün
  • eğitim hizmeti almak istiyorsan doping hafıza al, sadece video izleyeyim dersen yukarıdaki diğer denilenleri al

doping hafızada sadece konu anlatım yok. testler, denemeler, rehberlik, refleks matematik diye çok özel uygulamaları var ayrıca

+ karşında sürekli muhattabın var
  • Sadece edebiyatı al alacaksan hocam. Ayrıca videoların hepsini çalışma takvimine eklerseniz süreniz bitince de oradan izleyebilirsiniz. Açığını buldum xd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up
  • Beausejour B kullanıcısına yanıt
    Edebiyata Ocak gibi başlasam yetişir mi hocam?
    Dopingin ygs lys den kalma videoları var elimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuları bitirme olayı kesin yetişir ama önemli olan konuları sindirip denemelerde 22 23 ü görmek olmalı o yüzden ciddi bi çalışma yap hocam boşlama sakın,mutlaka 1 sb yi tam olarak bitir üstüne de 2 tane deneme bitirsen tamamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.