Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
144.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 1 aydır sürekli beni farklı numaralardan arayarak biz ttnete bağlıyız eğer sözleşmemizi kabul etmezseniz internet bağlantınızı keseceğiz diyorlar. Kabul etmediğimi ısrarla belirtmeme rağmen hala ürünlerini satmaya çalışıyorlar. Ttnet'i aradım özellikle sordum doping adls ile ilişkiniz var mı diye sizi kandırmaya çalışıyorlar dedi. Sakın ttnetten şaşmayın. Doğru düzgün iki kelime bile konuşmayı beceremiyorlar. Müşteri hizmetleri bile ne derece güvenilir belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armonia

Son 1 aydır sürekli beni farklı numaralardan arayarak biz ttnete bağlıyız eğer sözleşmemizi kabul etmezseniz internet bağlantınızı keseceğiz diyorlar. Kabul etmediğimi ısrarla belirtmeme rağmen hala ürünlerini satmaya çalışıyorlar. Ttnet'i aradım özellikle sordum doping adls ile ilişkiniz var mı diye sizi kandırmaya çalışıyorlar dedi. Sakın ttnetten şaşmayın. Doğru düzgün iki kelime bile konuşmayı beceremiyorlar. Müşteri hizmetleri bile ne derece güvenilir belli değil.

+1
  • 2 yıldır 4mbit sınırsız kullanıyorum. çok problem yaşadığımı söyleyemem ama niyeyse tavsiye de etmem. 4mbit sınırsızken 16mbit e geçmek istedim 40 lira dediler. ama taahhüt bitince geçebilirsiniz dediler. sonra taahhüt bitti 10 lira işlem ücreti dediler. iki gün sonra aradılar 20 lira işlem ücreti dediler.
    aysonu faturayı geciktirseniz, internete girerken faturayı ödeyin sayfasına yönlendiriyorlar. sms atıyorlar telefon açıyorlar.
    bir tuhaf bu doping gerçekten.
  • bugün aradılar güzel bir fiyat söylediler geçmem için ama kararsız kaldım
  • Doping adsl kullanıyoruz gerçekten çok yavaş bazen düzeliyor ama genelde yavaş keşke almasaydık sözleşme dolsu diye bekliyoruz KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM HİZMET KALİTESİ ÇOK KÖTÜ.. 5-10 tl kurtarcaz diye sinir krizleri geçirmeyin. sadece 1bilgisyardan youtube dan video açılmıyor okadar yavaşladı şirket e şikayet ettik bişey yapmadılar.
  • bende dopingliyim ama herhangibi problem yaşamadım 1080p vvideoları takılmadan izleyebiliyorum
  • Dolandırıcı bir yerler başını belaya sokmamanı diliyorum bu konuyu incele

http://forum.donanimhaber.com/m_58872458/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Anlaşıldı ki ttnet ten şaşmayacaksın. Ama yazmadan edemeyeceğim.

Doping adsl den aradılar, Çukurova Holding kapsamında ve vaadlerini sundular;

1- 25mb çıkan hız. Min.8mb
    2- İlk 5 ay 39 lira sonraki 19 ay 54 lira.
    3- 15 lira karşılığında 200 dakika konuşma (şehiriçi dışı)
    4- Kablosuz modem hediye. 120lira değerinde(ymiş)
    5- Kopma sorunu hiç yaşanmayacak kadar(mış)

Sizce bu vaadlere göre geçmemde bir sakınca var mı?

Evimdeki Ttnet ile yaptıklarımın daha fazlasını yapıyor bu yeni kurulum. Ama güvenmek ve sizlerin de bilgisine başvurmak istedim. Siz olsaydınız ne yapardınız? Saygılar.

1-8 mbite kadar sınırsız tarifeden bahsediliyorki ttnette 1 yıl 39 lira kaln 12 ay 59 lira yani ttnet daha uygun ve tabiki ttnet güvencesi var
    kaldıki 8 mbit sabit önerdilerse onun fiyartı aylık 99 lira.
    2-internetten voip zaten yıllardır ücretsiz bunu herkes biliyor.
    3-120 lira denilen kablosuz modemler gg de 30-40 liraya satılıyor .
    4-kopma sorunu yaşanmayacağını kimse garanti edemez.
    iyi düşünmek lazım al birini vur öbürüne.
    http://www.doping.com.tr/Sayfalar/kampanyalar/ikisi-birarada/116.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Anlaşıldı ki ttnet ten şaşmayacaksın. Ama yazmadan edemeyeceğim.

Doping adsl den aradılar, Çukurova Holding kapsamında ve vaadlerini sundular;

1- 25mb çıkan hız. Min.8mb
    2- İlk 5 ay 39 lira sonraki 19 ay 54 lira.
    3- 15 lira karşılığında 200 dakika konuşma (şehiriçi dışı)
    4- Kablosuz modem hediye. 120lira değerinde(ymiş)
    5- Kopma sorunu hiç yaşanmayacak kadar(mış)

Sizce bu vaadlere göre geçmemde bir sakınca var mı?

Evimdeki Ttnet ile yaptıklarımın daha fazlasını yapıyor bu yeni kurulum. Ama güvenmek ve sizlerin de bilgisine başvurmak istedim. Siz olsaydınız ne yapardınız? Saygılar.

1-8 mbite kadar sınırsız tarifeden bahsediliyorki ttnette 1 yıl 39 lira kaln 12 ay 59 lira yani ttnet daha uygun ve tabiki ttnet güvencesi var
    kaldıki 8 mbit sabit önerdilerse onun fiyartı aylık 99 lira.
    2-internetten voip zaten yıllardır ücretsiz bunu herkes biliyor.
    3-120 lira denilen kablosuz modemler gg de 30-40 liraya satılıyor .
    4-kopma sorunu yaşanmayacağını kimse garanti edemez.
    iyi düşünmek lazım al birini vur öbürüne.
    http://www.doping.com.tr/Sayfalar/kampanyalar/ikisi-birarada/116.aspx

2 ucu da pis değnek maalesef.

• annemi arayıp ttnet ten arıyoruz diye bi şekilde kandırmışlar hatta eve eleman gelip 24 aylık taahhüt bile imzalatmışlar ben evde yokken oluyor bunlar. eve geldim annem anlatıyor şöyle kampanya böyle ucuz falan ttnet mi evet ttnet iyi dedim 2 gün sonra internete giremedim kullanıcı adı şifre yanlış diyo annemin teline mesajla kullanıcı adı şifre gelmiş kullanıcı adının sonu @doping orda işgillendim :) neyse girdim nete download hızım 80 90 kb arası 1 mbit bile yok ertesi sabah ttnet mh lerini aradım bayan dedi aboneliğiniz görünmüyor iptal etmişsiniz. dedim doping moping ttnet le alakası yok başka bi firma dediler. yani dolandırıldık. doping mh lerini aradım bi ton laf müşteri hizmetlerinin annemi nasıl kandırdıklarını anlattım. dedim hemen interneti ve telefonu iptal ediyorsunuz aksi halde hakkınızda savcılığa dolandırıldım diye suç duyurusunda bulunacağım ve herhangi bir iptal ücretide ödemem. tamam beyefendi yanlış anlaşılma olmuş heralde :) şu fax numarasına fax gönderin gün için iptal işlemi tamamlanacaktır. gönderdim faxı gerçektende iptal oldu. ertesi gün gene ttnet e geçtim mutlu SON :) sakın arkadaşlar ttnet kötü falan tamam da eldekinin en iyisidir!

• Civarda, uydunet hizmeti var ise, kesinlikle tavsiye ederim. 29 Liraya, limitsiz 1 mbps alıyorum, download hızı 110 kbps civarı, maksimum 120 gördüm. Aylık da, 100-150 gb down yapıyorum, belki de daha fazla. Hiçbir sorunum yok. Bir ara, modem ayarlarını bozmuştum. Yetkili servis, her aradığımda 1-2 saat içinde evde oldu. Olmadığı zamanlarda da, sürekli birileri ile muhatap olabildim. Her 2-3 yetkili servis aramamın ardından, başka bir numaradan arayıp, verilen hizmetin kalitesini sordular. Modem ayarlarını düzelttikleri günden bu güne, sorun kalmadı. İnternetim de neredeyse hiç kesilmedi. Superonline kullanmadım, ancak TTNET ve Doping kullandım. Her ikisinden de memnun kalmadım.
    Doping rezalet ötesi bir operatör benim için. 24 aylık taahhüt sürem içinde tam beş buçuk ay internetlerini kullanamadım. Nakillerde çok sorun çıkarıyorlar. İlk bağlantıda da öyle. Bir kere bağlantıyı TTNET'in yapması gerekiyor. TTNET bu konuda çok nazlı, bağlantıyı yapmak istemiyor. Doping baskı yapıyor mu bilmem ama benim birebir uğraşım olmasa, değil bir ayda, belki bir yılda bağlayacaklardı. En son Telekom müdürüne kadar çıkmak zorunda kaldım. Kısacası ilk bağlantım 1 ay kadar sürdü. Abonelikten yaklaşık 7 ay sonra nakil gerekti, nakil tam tamına 2 ayda gerçekleşti. Bu iki ay boyunca internet kullanamadığım halde para ödemek zorunda kaldım. İptal de ettiremedim çünkü adı üstünde, taahhüt etmişim. Taahhütte, internet hizmetinin karşı taraftan dolayı kesilmesi ile ilgili konular var ama günümüz Türkiye'sinde de kimse bunlarla uğraşmak istemiyor, hem para hem de zaman kaybı. Sonucu da hüsran oluyor zaten.
    Modem son 1 aydır bozuk, abonelik 10 gün sonra bitecek, ondan sonra da iptal için uğraşacağız sanırım. İptal ettirmemem için ellerinden geleni yapacaklar ama ben başka bir yerden hizmet almaya başladım bile. Sitelerine yazdım, telefon ile de söyledim, ancak şu ana kadar; nasıl bir prosedür izlemem gerektiğini söyleyen çıkmadı. Bekliyoruz, son 10 günde biri el atar herhalde.

• bende geçen seneye kadar dsl kullanıyordum. 1 mb sınırsız 49 tl+ tel + tv = 90 garanti sonrasında tasınınca iptal ettirdim. ktv aldım interneti ile 41.5 oduyorum sınırsız internet tv tel yok ama sadece vergisini ödüyordum zaten telinde uydunet tavsiye ederim.
  • Sade Yalın Doping kullanıyorum hızımı yükseltmişler,

Up Stream 958 (Kbps.) eskisi 700
    Down Stream 9413 (Kbps.) eskisi 7000

Status
    Configured Current
    Line Status --- SHOWTIME
    Link Type --- Interleaved Path
    Data Rate
    Stream Type Actual Data Rate
    Up Stream 958 (Kbps.)
    Down Stream 9413 (Kbps.)
    Operation Data
    Operation Data Upstream Downstream
    Noise Margin 6 dB 9 dB
    Attenuation 30 dB 29 dB

Yer: Güneşli - Istanbul

Noise Marginler sınırda umarım yoğun saatlerde kopma yaşamam Upload hızıma bayıldım :) normal tarife limitleri 8 mbps ile upload 0.8 mbps idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcDestek -- 19 Nisan 2012; 15:36:17 >
  • Yaklaşık 3 yıldır 1mb 4gb kotalı kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntım olmadı.Bu ay 8mb sınırsıza geçeyim dedim işlemleri yaptırdım ay başından itibaren geçeceğim.
    Hız yükselsin,kullanayım memnun kalıp kalmadığımı burada yazarım
  • Ben tam 1.5 senedir DOPİNG Adsl kullancısı olarak çook memnunum şahsen 8 ay boyunca sınırsız interneti 22 TL den kullanmış olup diğer aylarıda 49 TL den aldım. Hiç unutmuyorum bir ay bende fazla para çekimi olmuş bundan haberim yok 25 TL fazla çekilmiş doping adsl müşteri hizmetleri arayıp hata oldğunu ve paramın gelecek ayki faturamda düşüceğni bana bildirmiştir (Ben cidden farkında değildim) 2. si size KOTA sınırı koymuyorlar şahsen bende böyle birşey yok . İnternetim hiç kopmuyor ! ve SINIRSIZ interneti cidden çok iyi kullanıyorum . Lanet TTNETTEki SINIRSIZ internetinde SINIRI var diyen bir müşteri hizmetleri yok . 110 GB indirim yaptım diye 65 TL geliyordu LANET kibar hırsız TTNETden . Doping adsl den çook memnunum şahsen bazen 600GB indirim yapıyorum torrentteki hızım 1020 KBS oluyor çoğu zaman . Bence TTNetden kurtulup iyi bir seçim yaparak buraya geçmenizi öneriyorum. Bir şey daha arada sırada sizleri adam gbii saatlerde arayıp bir şikayetinizin olup olmadığını soruyorlar . Sorumluluğunu bilen bir şirket bence TTNET gibi kibar hırsız değiller !

FAKAT uydunet hizmeti alabiliceğim bir ilçede oturuyor olsaydım antalyada gözümü kırpmadan uydunet e geçmek isterdim . Ama ADSL olarka şuanda en iyisi bu bana göre çok memnunum.

• Sade internete geçmiş bulunmaktayım=))

ve ayrıca arkadaşlar 25gb kota yalan, kullanabildiğin kadar kullan hızın gene düşmüyor.

• Merhaba,
    Sade doping 8 mbit 6gb kullanıyorum.
    Bazı sitelere erişimde sorun yaşıyorum.
    Örneğin donanımhaber, vatan bilgisayar gibi sitelere sorunsuz her zaman erişebiliyorken,
    memurlar.net, pclabs, borsagundem i gibi sitelere %95 oranında erişemiyor yarım saatte bir 1-2 dakika erişebiliyorum.

Teşekkürler...
  • Bende Doping ADSL den çok memnun biri olarak artık interneti kapatırmak istiyorum . Bugün aradım doping adsl i 2 sene anlaşmalı TEMMUZ ayında biticek olan anlaşmaya uymadan kapatırsam 140 TL para ödemem gerektiğini söylediler. Neden bu kadar fazla ödüyorum ilk 8 ay boyunca interneti 23 TL den almıştım sınırsızı o yüzdenmi acaba ? Çünkü Modemi vs almadım onlardan kendi modemimi kullandım . Aylık 50 TL artık hiçbir internete vermicem evde internet devrini kapatıcam artık :) Lanet Türk telekomdan da kurtulmuş olucam.
  • Bende doping kullanıyorum. Ve tavsiyem geçmemenizden yana. Nedenlerime gelecek olursam, adamlar aradıklarında sınırsız 8mbit tarifesi diyor, fakat 50 gb'den sonra hız düşüyor ( en azından bende öyle ). 25'inde fatura kesiliyor, fakat hızı 1'inde ancak açıyorlar. (Bugün ayın 29'u, dört gün geçmiş hala 1 mbit zor alıyorum ).Telefonla ararsanız sonuç alamıyorsunuz. Ayrıca telefonla aradıklarınla dikkat edin, ttnet ile anlaşmanız yok dediler, fakat 1-2 ay daha anlaşma olduğunu öğrendik, bunun üzerine ceza ödedik. Tabi yazdıklarım ilçeye özel olabilir ( İst. Bakırköy ).

Uydunet'te hız sınırlandırılması yok diye biliyorum. Fiyatlar biraz daha fazla genel adsllerden
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.