Şimdi Ara

Doping 4mb 40gb AKN 29 Lira Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e_capkan

btk kararında 1mbps ye düşen bir hız aralığı yok.
    4-8mbps arası 3 mbpsye düşüyor.

btk ka karşı mı geliyor bunlar ?

btk karari senin dedigin gibi. sozlesmede de 1mpbs yaziyor. bu durumda 1 mpbs ye dusecek hizi kabul etsen dahi 3mpbs ye dusurmek zorundalar. Fakat kontratta 1mpbs yazdigi icin 1mpbs ye dusururler. Sen sonra tuketici hakem heyetine basvurursun ugrasir durursun. Sonucta geri alacagin bir ucret yok hizin artirimini talep ediyorsun.
    Ben sahsen bunlarla ugrasmamak icin 40gb veren Doping i sectim. 40GB bulmuyor kullanimim sayet 40 gb bulursa ozaman yasal haklarimi aramakla ugrasirim tabikide ama en azindan her 20 gb i gectigimde ugrasmis olmam.
    Hakkin sonuna kadar aranmasindan yanayim tabikide.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbreaker

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

btk kararında 1mbps ye düşen bir hız aralığı yok.
    4-8mbps arası 3 mbpsye düşüyor.

btk ka karşı mı geliyor bunlar ?

btk karari senin dedigin gibi. sozlesmede de 1mpbs yaziyor. bu durumda 1 mpbs ye dusecek hizi kabul etsen dahi 3mpbs ye dusurmek zorundalar. Fakat kontratta 1mpbs yazdigi icin 1mpbs ye dusururler. Sen sonra tuketici hakem heyetine basvurursun ugrasir durursun. Sonucta geri alacagin bir ucret yok hizin artirimini talep ediyorsun.
    Ben sahsen bunlarla ugrasmamak icin 40gb veren Doping i sectim. 40GB bulmuyor kullanimim sayet 40 gb bulursa ozaman yasal haklarimi aramakla ugrasirim tabikide ama en azindan her 20 gb i gectigimde ugrasmis olmam.
    Hakkin sonuna kadar aranmasindan yanayim tabikide.

btk ya şikayet edersin.
    belkide 3mbps ye düşer hız.
    forumda kullanan varsa sormak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Leodex

Şu an bağlı aldım bakalım ne olur ne olmaz bilmiyorum ama genelde telefon ve tabletle giriyoruz internete aldığım hız 4.11mb görüküyor iyi idare eder ilgileniyorlarda sinyal yoktu dün yarın %80 halletcez dedi 1 saat önce tt geldi eve yaptı gitti şimdilik herşey iyi açıkçası bana yetiyor yetecekte bu internet yalnız müşteri hizmetlerinde birisi iyileştirme yapılıyor hız 1 değil 3 demişti bana müşteriler 1 den çok şikayet ediyor demişti bilmem bakalım düşünce görücez olmazsa btk ya bi şikayet geçeriz.Verdikleri modemde tplink td w9970.

Sikayet edebilmeniz icin once 40gb kullanimi doldurup 1 mpbs hizi gormeniz lazim ki hizin 1mpbs ye dustugune dair kanit olsun. Sikayetinizi edin tabikide. Yasalar genellikle mantiga uygun olur sonucta gunumuz teknolojisinde 3mpbs zaten minimum gerekli hizdir internet kullanimi icin. 1mpbs ile cogu hizmeti kullanamassiniz. Kullanamayacaginiz bir servise de neden ayda 29 lira odeyesiniz.

Bunun disinda Doping ile ilgili genel bir memnuniyet var bu konuda, ben de konuyu actigim gun basvurdum telekom ekipleri sitenin girisindeki ankastreyi isaretleyip yeni telefon numarasi verdiler doping ekiplerini hala bekliyorum bakalim insallah bayrama yetisir.

Baglandiginda deneyimlerimi paylasirim.

• nightbreaker N kullanıcısına yanıt
    Ben online oyunda oynuyorum ara sıra bugün oynadım denemek için gayet yeterliydi. 40 gb ı dolduracağımı sanmıyorum pişman değil memnun edecek galiba doping, çoğu kişi memnun değil. Aslında bana pazartesi bağlanacaktı cuma başvuru yaptım pazar günü tt geldi pazartesi bağlayım dedi şaşırdım evde olmadığım için aksadı müşteri hizmetlerinede söyledim o elemanda şaşırdı nasıl olur dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiginiz fikirler icin tesekkurler. Bugun internet baglandi hizi da speed testte download 3.5mbps cikiyor upload da 0.79.
    Ben bu kutumu dağıtım kutusumu ne ise ona çok yakınım 100 m. bile yok 4.05 den aşağı düşmüyor hocam

• quote:

Ben bu kutumu dağıtım kutusumu ne ise ona çok yakınım 100 m. bile yok 4.05 den aşağı düşmüyor hocam

Benimde dağıtım kutusuna mesafem yaklaşık 50 60 metre civarı. Kullandığım kablo da kaliteli dış mekan kablosu.
    Hızımın düşük olmasının sebebi sanırım o dağıtım kutusunun eski olması. Bildiğim kadarıyla 97 senesinde takıldı o kutu.
    Ttelekoma dilekçe ile başvurup kutunun yenilenmesini talep etmeyi düşünüyorum ama daha da yavaşlar yada olmayan kopma sorunları başlar diye kaşınmak ta istemiyorum.
    Bu arada online işlemlerde sizinde akn niz şu an 20 gb mi gözüküyor. Aman bulaşmayın eldekindende olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leodex -- 23 Haziran 2017; 22:27:56 >
  • quote:

Bu arada online işlemlerde sizinde akn niz şu an 20 gb mi gözüküyor. Aman bulaşmayın eldekindende olmayın.

evet 20 gözüküyor ama 20 bittikten sonra bir 20 daha geleceği kontratta da yazıyor müşteri temsilcisi de öyle dedi.
  • Kota 40 gb a önümüzdeki ay güncellenecekmiş

• quote:

Kota 40 gb a önümüzdeki ay güncellenecekmiş

gecen cuma kurulum yapildi basta 20 yaziyordu simdi 40 yaziyor.
    Aynen hocam birde ben bi kaç sorunu whatsapp üzerinden hallettim gayet iyi telefon açmıycam artık whatsapptan yazıcam bayramda bile çevrimiçiydi yardımcı oldular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leodex -- 29 Haziran 2017; 23:52:42 >
  • quote:

Aynen hocam birde ben bi kaç sorunu whatsapp üzerinden hallettim gayet iyi telefon açmıycam artık whatsapptan yazıcam bayramda bile çevrimiçiydi yardımcı oldular

whatsapp olayi da iyiymis. insallah kampanya eylulde de devam eder.
    oteki evde ttnet var eylulde kontrati doluyor doping kampanyasi devam ederse gecis yapicam.
  • quote:

Hocam şu an durumlar nasıl ? Mennun musunuz internetten her hangi bir sıkıntı var mı ? Birde modemi hediye mi veriyorlar her ay faturaya mı yansıyor. Ev telefonu olana 21.90 paketinden almak istiyorum bende.
  • Arkadaşlar sizlere bir sorum daha olacak.

Bu bahsettiğim paketi diğer evime de almak istiyorum yalnız o evde alarm sistemi kurulu ve telefon hattına bağlı.

Yani hem ADSL modem hem sabit telefon hem de alarm sistemi aynı hattı paylaşmak zorunda kalıcak.

Bu durumda İnternet hızında düşme yada kopma sorunları olur mu?

Evinde alarm sistemi 4 mpbs hızlı ADSL nin olduğu telefon hattına bağlı olan arkadaşların deneyimlerini merak ediyorum. Acilen cevap bekliyorum..
  • az093 A kullanıcısına yanıt
    Şu an durum iyi sayılır diğer odalara geçtiğimde bazen modemle kopma oluyor, internet yavaşlıyor gibi instagramda video izlerken takılma oluyor ama youtubeda hiç bir sıkıntısı yok galiba bendeki modemde biraz sıkıntı var. Değişim yaparlarmı bilmiyorum. Modem ücreti yansımıyor modem ücretsiz. Bana yetiyor ama şu modem sorununu çözmem lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbreaker

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Türk Telekom'a geçmek daha iyi olacaktır zira bir çok problem yaşayabilirsiniz.

Doping Internet ile problem yasamak hakkinda deneyiminiz varmi?

Sonucta Turktelekom 20GB AKN verirken Doping 40GB AKN veriyor. Azimsanacak bir fark degil.

20 gb nedir yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 gb ama hiç eksilmiyor kullanım 0 gözüküyor ttdede böyleymiş

• Arkadaslar ev ici alarm sistemi ile kullanilan telefon hattina bu interneti baglatsam kopma yavaslama olurmu diye sormustum varmi deneyimi olan???
  • Ne yaptınız ustam kotayı doldurdunuz mu? Doldurduysanız kaça düştü acaba hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leodex -- 29 Temmuz 2017; 12:29:39 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.