Şimdi Ara

Doom'un İlk İnceleme Puanları Paylaşıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya bana cok yavan geldi hic derinlik yok izledigim kadariyla...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunu uzun süredir bekliyordum, Ps4 için ön siparişle aldım. Oyun gerçekten özüne bağlı kalınarak, en ince ayrıntılara kadar önem verilerek yapılmış. Ne multide ne singleda en ufak fps düşmesi yok. Oldukça akıcı ve sürekli daha zorlayıcı oynatmaya yönelik bir oyun olmuş. Snapmap olayı bile başlı başına çok güzel bir özellik, oyun içinde oyun yapmaya olanak vermiş adamlar. Kötü incelemelerin çoğu aceleye getirilmiş diye düşünüyorum. Hele evolve'a 9 veren ign'in Doom'a 7.1 vermesine sadece gülüyorum. Kısaca incelemelere bakarak almayanlar çok güzel bir oyunu kaçırıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Beyler sapla samanı karıştırmamak gerekir doom oyunları öyle çok derin bir hikaye işleyişi olan oyunlar zaten değillerdir verirler eline silahı yüzeysel de olsa bir hikaye anlatımı sonun da bir koridordan geçer bir arena gibi biryere çıkarsın 10 larca karşına çıkan yaratıkları vurursun doomun en önemli işi bunu durmadan yapmana rağmen verdiği zevk o kadar iyidir ki sıkılmassın bu oyundan aynen böyle oluyor hikayesi de bence iyi o 50 verenlere falan inanmayın oyun 80-85 lik bir oyun ve çok zevkli eğer ucuza alabiliyorsanız alın oynayın yok 210tl ye alıyorsanız beklerin derim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu an metacritic ortalaması epey yükseldi %79 oldu. Genelde 80 üzeri verenler çoğunlukta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hesperiush

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: KoRnTuNeS

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Hesperiush

Oyunu gittigidiyor'dan 139 liraya !?!?! aldım, kurdum ve oynuyorum. Yahu oyun çatır çatır bildiğin. Hakikaten olmuş yani. Kesinlikle de alternatif oyun gözü ile bakılmamalı. Az önce multiplayer'a bir girdim de, gerçekten özlemişiz şöyle kapışmaları. Kaldı ki oyun daha çıkalı 3 gün oluyor, daha da patchler ile falan düzeltilir. Bu arada oyun GTX970 ile yağ gibi de akmakta. Her ne kadar işlemcim i7 4790K olsa da...</blockquote>

dostum primary hesap olarak mı satın aldın, keşke almasaydın. aldığın hesabı yanlışlıkla açacak olursan veya oyun silinirse bi daha indirme şansın olmayacak malesef, çünkü secondary hakkı bir başkasına satılıyor ve satılmadan önce hesabın şifresi değiştiriliyor. sen tabi farkedemiyosun ta ki oyunun olduğu hesaba yanlışlıkla giriş yapmana kadar. ben eskiden ebay üzerinden alıdım bu şekilde ama daha ucuza alıyodum, maksimum 25dolar vermiştim. tabi bu hesaplar 6 ay sonra iptal oldu bi daha oynayamadım. sony 6 ayda bir, hesabı ana hesap olarak aktifleştirmiş konsolları tümden devredışı bırakma imkanı veriyor web üzerinden. keşke kardeşlikle alsaydınız, umarım bir sorun yaşamazsınız.</blockquote>

Steam kodu şeklinde satın aldım, sorun olacağını sanmıyorum. Sağol yine de uyarın için. Kredi kartı ile aldım zaten kafam kadar gözüküyor ekstre de nereden aldığım falan, bir sakatlık olursa bir güzel dava açarım, babam eski hakim zaten, yedirmem öyle paramı...

Arkadaş ps için sanmış ama psn silinme olayı tr den giripte endonezya vs kullanan hesaplar için geçerli kardeşlik best ya tertemiz ben şu ana kadar yaklaşık 8 oyun aldım hepsini de indirimden aldım (hepsi çıktıktan maks 2 hafta sonra indirime girdi ve bu oyunlar rainbow six siege star wars bloodborne gibi çok ta ekonomik oluyor öneririm sirada ufc 2 var) ama 2 tr hesabı yapmanızı şiddetle öneririm

• quote:

Orjinalden alıntı: Hesperiush

Oyunu gittigidiyor'dan 139 liraya !?!?! aldım, kurdum ve oynuyorum. Yahu oyun çatır çatır bildiğin. Hakikaten olmuş yani. Kesinlikle de alternatif oyun gözü ile bakılmamalı. Az önce multiplayer'a bir girdim de, gerçekten özlemişiz şöyle kapışmaları. Kaldı ki oyun daha çıkalı 3 gün oluyor, daha da patchler ile falan düzeltilir. Bu arada oyun GTX970 ile yağ gibi de akmakta. Her ne kadar işlemcim i7 4790K olsa da...

İşlemcini beğenmiyorsan bana verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Arkadaşlar inceleme notlarına pek kanmayın derim. Oyun inanılmaz keyifli bir shooter olmuş. Wolfenstein The New Order'dan sonra ilk defa bir oyunun Singleplayer'ından bu kadar zevk aldım. Alın oynayın. Dolu dolu oyun vallah. :) Arkadaşın dediği de doğru, optimizasyonda çok iyi. Ultra grafiklerde AA'da dahil açık olmak üzere GTX 970'de 80 fps üzeri değerler alıyorum. Bravo id Tech!

Harbiden optimizasyon 10 numara 5 yıldız olmuş.Bende 970'le akıyorum maşallahı var.
  • Sonunda uzun bir zamandır şöyle güzel bir Arcade FPS oyunu gelmiyordu.Hep COD BF gibi military realist shooterlarla doluydu etraf.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.