Şimdi Ara

DOOM 4 (PS4 ANA KONU) 2016 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
6
Favori
21.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu 4K yaması PS4 pro ve xbox one x için.

Denediğimde sonuçları yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FEYM F kullanıcısına yanıt
    Bfg silahı alınca üçgen le geçip kullanıyorsun testere nin karede olması gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

Bfg silahı alınca üçgen le geçip kullanıyorsun testere nin karede olması gibi
    oynanış süresi nekadar almaya değer mi sizce
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    13 bölüm var ortalama 1,5 saat sürüyor 20 saate yakın. pri hak mevcut ilgilenirsen pmden görüşelim
  • 44 TL'ye düştü, daha önce 29 TL'ye satıldığı olmuştu ama alıp oynamadım. Şöhreti ortada ama emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

44 TL'ye düştü, daha önce 29 TL'ye satıldığı olmuştu ama alıp oynamadım. Şöhreti ortada ama emin olamadım.
    neyine emin olamadım mis gibi oyun işte, sanki evlilik kararı falan alıyorsun alt tarafı 44 lira bitirir satarsın
  • demosunu oynamıstım fena değildi ama fiyatı uygun olursa bir tek gider
  • Yeni Doom beklerken

Oyunda adrenalin gayet yüksek. Pro ve 4K da grafikler de iyi. Bakalım bu yeni çıkacak oyun daha nasıl geliştirecek işi.
  • oyuna tam girerken şu menü müziğinde çalan parçaya hasta oldum hafif arkada notalar var Wolfenstein müziğini de andırıyor. Kulaklık 7.1 destekli nasıl bir şeydir böyle dedirtiyor.

Oyun çok kaliteli, vuruş hissi, o öldürünce alınan haz, atmosfer desen inanılmaz güzel, grafikler şahane. 4 gündür oynuyorum az kaldı bitmesine biraz ara verdim terletiyor.

Shotgun ile oynuyorum diğer silahlara ihtiyaç olmadığı sürece büyük abiler gelince shotgun kesmiyor onları tabi.

20 gün sonra yeni oyun da geliyor onuda oynarım artık kesin.

• DOOM - Original Game Soundtrack - Mick Gordon & id Software

• Yarısına geldim taş gibi oyun çıktı bir de oynadıkça stres oluyorsun
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.