Şimdi Ara

doom 3 teki dev nasıl ölüyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hell bölümünün sonundaki devi öldürmek için herşeyi yaptım ölmüyo o ışık veren yaratıkların ikisini vurdum göremesin diye bütün füzeleri silahları kullandım hiç kaçımadım hayvanı ama yinede ölmedi.bide takriben kaç dakikada ölüyo baya uzun sürüyomu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkirik -- 28 Aralık 2007; 10:23:25 >

• o elinde dönen kesici birşey varya onu fırlatıyosun.
  • biraz açarmısın...
    habiren dön dön bende orda takıldım savegame ler duruyor...
    bütün cephaneyi üzerine boşalltım olmadı. galiba sadece 3 parazit olunce bi daha çıkarken ateş etmek gerek...
    plazma gibi yeşil (mavi değil) s,lah var onunla mı ?
    quote:

Orjinalden alıntı: blackenedd

o elinde dönen kesici birşey varya onu fırlatıyosun.
  • testereyi mi fırlatıyoruz o nasıl oluyo klavyede?
  • Bir tane artifact varya elinde, piramit şeklinde. Etraftaki yaratıkları öldürüp onu şarj ediyorsun sonra bahsettiğin dev yaratığa fırlatıyorsun. Şarj olunca "use us" diyor hatta.
  • Bir tane artifact varya elinde, piramit şeklinde. Etraftaki yaratıkları öldürüp onu şarj ediyorsun sonra bahsettiğin dev yaratığa fırlatıyorsun. Şarj olunca "use us" diyor hatta.

aynen öyle
  • sagolun bi deneyeyim
  • Parça parça kesiyormuşsun sanırım . Bende oraya kadar sabredip geldim ama , sonunda öldürmeyi beceremiştim . Hile ile girişmiştim . BFG ile belki 50 kere ateş etmişimdir . Gezengen olsa yok olurdu ama ... Malum senaryo
  • SOULCUBE ile ölüyor sanırım 3kere ateş ettinmi onla ölüyor
  • denedim soul cube ü kullanamadım üç yaratığı öldürünce mavi ışık çıkarken bastım Q ya hiç bşy olmadı elimde silah olmaması mı gerekiyor ?
  • bırak öldürme hayvanı yazıktır ya

• quote:

Orjinalden alıntı: volkirik

denedim soul cube ü kullanamadım üç yaratığı öldürünce mavi ışık çıkarken bastım Q ya hiç bşy olmadı elimde silah olmaması mı gerekiyor ?

çok oldu hatrlamıorum ama birde yere dikkat et yerde satan işaretleri vardı bide onların üstünde soulcube ile ateş etsene... illaki soulcube ile ölüo ama özür hatrlamıorum tam olarak nasıl öldürdüğümü...
  • ben soul cube bile elime alamadım sadece silahlar gözüküyo Q ya basıyorumm bşy olduğu yokhani elime alsam cube 3 defa atarım
  • arkadaşlar öğrendim nasıl ölüyo o çeveresinde 3 yaratığı öldürünce mavi bi ışık çıkıyo ona ateş ettin mi 6 defa füze ile geberiyo hayvan ve ondan sonra soul cube veriyo yani hayvanı öldürmeden vermiyo bşy
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.