Şimdi Ara

Dongle ile Bağlanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün teknosa'dan dün indirimden ZyXEL P-660N-T1A Kablosuz modem aldım.evimde daha önceden kablosuz modem vardı bozulduğu için bunu aldım.modemi kurduktan sonra kablosuz ağ oluşturdum telefonumdan ve ps3'ten rahatça bağlandım ama evdeki iknci bir bilgisayara TP-Link TL-WN321G model bir gongle bağlanmaya çalıştığımda en başta uyarı veriyordu.daha sonra ağ adını ve şifreyi yazarak otomatik bağlanma komutu verdim bu seferde iç bağlanmıyor acaba sorun nerede olabilir ?

• Tplink hatadır ! gerçekten çok berbat bir wirless...
  • Dostum ben sana TP-Link güzel mi kötü mü diye sormuyorum ki daha önceden gayette güzel bağlanıyodu modem bozulduktan sonra kabloluya geçtim daha sonra bu modemi aldım.
  • Tplink driver cd si var dimi varsa tekrar yükle...
  • ben sürücüsüyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü kablosuz ağ özellikler kısmından girip ağ şifresini değiştirip tekrar o bölüme girdiğimde şifre değişmemiş olarak gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcir

Arkadaşlar dün teknosa'dan dün indirimden ZyXEL P-660N-T1A Kablosuz modem aldım.evimde daha önceden kablosuz modem vardı bozulduğu için bunu aldım.modemi kurduktan sonra kablosuz ağ oluşturdum telefonumdan ve ps3'ten rahatça bağlandım ama evdeki iknci bir bilgisayara TP-Link TL-WN321G model bir gongle bağlanmaya çalıştığımda en başta uyarı veriyordu.daha sonra ağ adını ve şifreyi yazarak otomatik bağlanma komutu verdim bu seferde iç bağlanmıyor acaba sorun nerede olabilir ?

pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.