Şimdi Ara

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
5
Favori
10.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SEVENLER DÖNER'de güncel fiyatlar;

pilav üstü 1,5 döner + ayran; 86 lira ...

haşlama + pilav + ayran; 73 lira ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 29 Mart 2022; 16:27:0 >
  • Tuzla, Aydınlı, Orhanlı, Deri OSB taraflarında olanlar için efsane bir dönerci yazayım ben de. Gerçi mahalle Şekerpınar Çayırova'ya bağlı ama olsun, bu lezzet için yazmaya değer.

Küçük Ev et lokantası döneri efsanedir. Haşlamaları ve etli yemekleri çok lezzetlidir.

Ama sırf döner için bile gidilir eğer o bölgedeyseniz. Gerçekten ufak ve salaş bir lokanta. Bir çekirdek aile işletiyor.

Şekerpınar, Hüseyin Demir Cd. 8-10, 41420 Çayırova/Kocaeli

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ...

• Kardeş benim bu yaşıma kadar yediğim en iyi döner İstanbul Kadıköy Sahrayıcedit'te bulunan Dönerci Necip Usta'dır bu deneyimi yaşamak isteyenler için linkini'de atıyorum

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ...www.yemeksepeti.com
    Dönerci Necip Usta, İstanbul Online Sipariş - Yemeksepeti
    https://www.yemeksepeti.com/restaurant/x3kp/donerci-necip-usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirkeci Hoca paşa da kasap Osman var. Tavsiye ederim corc koloni bile orda yemiş. Ama gerçekten güzel.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • okanabim O kullanıcısına yanıt

Sirkeci Hoca Paşa Kasap Osman ...

bugün uğradım ... döner görünürde kömür ateşinde pişiyor ancak yerken hiç farkedilmiyor ...

fiyatları biraz yüksek ...

döner; 74

pilav üstü; 83

meşrubat; 15

kutu ayran; 12

• selamlar istanbul avrupa yakası tarafında en iyi tavuk dönerciyi arıyorumda acaba fikri olan varmı? benim fikrimi soracak olan olursa bakırköy adliyesi girişini arkanıza alınca bi alt sokakta sola gidince hemen sağınızda küçük bir bodrum dönercisi var oranın döneri baya iyi.

• tonbalıklı T kullanıcısına yanıt

selam,

- bugüne kadar beğendiğim tek tavuk döner, Aksaray metro istasyonuna giderken soldaki alt geçitteydi, çok lezzetliydi, sonra kapatıp gittiler ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

- Aksaray Yusufpaşa otobüs durağında ANAS CHİCKEN var, sanırım bunlar suriyeli ve aynı yerde ikinci mekanı da açtılar ...

otobüsle her geçtiğimde görüyorum içerisi sürekli dolu, bazen dışarıda kuyruk oluyor ... dönerin görünümü güzel, but etine benziyor ... hiç denemedim ama bu kadar müşterisi olduğuna göre vardır bir kerameti diye düşünüyorum ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

- Bakırköy meydandan çarşıya inerken hemen solda bir BODRUM DÖNERCİSİ hep dikkatimi çekerdi, döneri çok övülüyordu ancak sebzeli döner benim ilgimi çekmiyor, mekan yerinde duruyorsa deneyebilirsiniz ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

- bir de çok sayıda şubesi olan PAŞA DÖNER var, but eti kesim sırasında gayet güzel görünüyor, bir kez denedim ama açıkçası fikir belitmek için yeterli olmadı ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 14 Ağustos 2022; 14:41:12 >

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

Yaşınız kaç hocam

• Kassady kullanıcısına yanıt

Niye yaşımı sordunuz ? 45 yaşındayım siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaşıma kadar diyince hocam yılı merak ettim. Benim yaş 29 mesela ben desem gerip kaçabilirdi :)

• Bayberty kullanıcısına yanıt

Anas chicken'ı listeme ekledim. Adamların internet sitesi fena acıktırdı beni hocam. Onun dışında paşa döner nedense bana cok kötü geliyor. belki her yerde olduğu için önyargı ama tadı hiç but dönerine benzemiyor. teşekkürler cevap için

açıkçası ben de paşa döner konusunda emin olamadım ... döneri sade severim; etin tadını bastıran turşu, mayonez, ketçap, vs. istemem ...

bizdeki dönerciler içine ne varsa dolduruyor, sanırım paşa dönerde de böyle bir durum olmuştu, o nedenle dönerin tadını alamamıştım ...

artık nereye gitsem sipariş verirken "sade olsun" diye ısrarla belirtiyorum ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

selam,

bugün Aksaray Yusuf Paşa'daki Anas Chicken'a gittim, normalde çift lavaşa yapıyorlar, ben "tek lavaşlı ve sade dürüm" istedim, amacım tavuk etinin tadını almaktı ...

daha önceki mesajımda "bu kadar müşterisi olduğuna göre vardır bir kerameti" diye yazmıştım, anladım ki keramet fiyatıymış; lavaş dürüm 35 lira ... verdiğim paraya acıdım ... DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 17 Eylül 2022; 18:18:11 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt

:S. Inanın bugün boş vaktim vardı. Kafamdan gitmeyi düşünüyordum ki dün bu mesajınızı gördüm.

Biz bu ülkede adam akıllı bi tavuk döner yiyemeyecekmiyiz?

selam,

anas chinken'da tavuk eti kuruydu ve baskın bir sarımsak tadı/aroması vardı ...

döner but etindenmiş gibi görünüyor ama but eti böyle kuru olmaz ...

benim nazarımda 15 bile etmez ama sırf denemelik 35 lira vermiş olduk ...

linkini verdiğim diğer konuya da baktınız mı bilmiyorum ...

Fındıkzade Goralı Sandviç adında çok ünlü bir yer var, tv'lerde defalarca tanıtıldı oraya da gittim ...

tek sandviç yedim ve kısa bir değerlendirme yaptım, okuduysanız anlamışsınızdır ...

bir de Şehremini Tavukçusu (Şehremini Mangal) var, diğer konuda bahsetmedim buraya bıraktım ...

aslında burası tam da sizin ilginizi çekebilecek bir mekan, özel sosla marine edilmiş piliç çevirmesiyle meşhur ...

birkaç kez mekanla ilgili tv programı ve video izlemiştim, çok övülen bir yer ...

gittim mekanı buldum, lakin içeride bir tane bile yemek yiyen kişi yoktu ...

halbuki TRT'de "Bir aş hikayesi" programında işyeri sahibi; "semtimizden, İstanbul'un genelinden müşterimiz var; hatta diğer illerden ve yurt dışından bile müşterilerimiz var" diyordu ...

açıkçası mekanı boş görünce biraz tereddütte kaldım, bir saate yakın Şehremini semtinde gezdim, döndüğümde yine bomboş görünce es geçtim ...

ben girmeyip hata etmiş olabilirim ama sizin aradığınız "adam akıllı tavuk" belki buradadır ...

yarım piliç 39, bütün 70 liraydı ...

• Istanbul / Kavacık - Intiba Döner DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ... 

• Eğer Pendik civarındaysanız ve gidip denemediyseniz çok şey kaybettiniz demektir. Hatay usulü dönerin hastası olarak İstanbul'da gerçek Hatay usulü soslu dürüm yapabilen tek yer diyebilirim. Cungu Döner Pendik şubesi

• Tuzla'ya, Deri OSB'ye, kısacası Orhanlı'ya gidenlere bir tavsiye daha vereyim. Fettah Başaran Caddesi girişinde yer alan

Yeşil Ayder lokantası.

Klasik Karadeniz lokantası, döner, kavurma, köfte, kuru fasulye, pide, kara lahana sarması + çorbası, muhlama, sütlaç esas menüyü oluşturuyor. Döneri lezzetli, rayihası iyi.

Lezzeti güzel, fiyatlar artık yeni normale göre değerlendirilmeli: 2 porsiyon döner + 2 kola 290₺ (16.03.2023 Perşembe)

Önünde rahat, ücretsiz otoparkı da var.

DÖNERCİ TAVSİYESİ (İstanbul) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 17 Mart 2023; 11:55:6 >

• torje17 kullanıcısına yanıt
    Reklam değil dimi hocam ? Google'dan baktım 60 tane yorum var ve dükkan bana fazla basit geldi.. Yine de tatmadan net yorum yapmamak lazım kesinlikle.

Bende size kaynarcadaki şehzade katık dürümü öneririm kesinlikle. Benim de İstanbulda yediğim en iyi dürüm burası diyebilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.