Şimdi Ara

Dönem Sonu Borç nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
5.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Hesap Kesim tarihi 1 aralık olan kredi kartımda bugün 139.49 borç ödedim. Kredi kartımın limiti %100e çıktı. ve borç ödeme sayfasında böyle gözüküyor.

Güncel Borç: 0
    Dönem sonu borç: 139.49
    Minimum Ödeme: 0
    Ekstre Kalan Borç: 0

Hesap özeti kısmına geldiğimde ise (yani kasım ayının):
    Toplam Borç: 139,18 ve Asgari Ödeme Tutarı: 41,75 (bunu ödedim)
    Son ekstreden kalan borç kısmında ise kırmızı bir çerçevenin içinde +141,34 yazıyor

Sonuç olarak ben bugün tam olarak 139,49 tl borç ödememe rağmen dönem sonu borcunda aynı miktar yazmaya devam ediyor. Bu parayı ödeyecek miyim?

Not: Ziraat bankasında müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamadığım için konu açtım

Edit: Sanırım bugün cumartesi diye para provizyonda kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KindredX -- 2 Aralık 2017; 16:48:31 >

• Kredi kartinin ucretidir.

Musteri hizmetlerini arayin cogu bankanin aidat kesse bile puan bonus chip mil olarak iade ettigini soyleyin.

Sakin ya iade edin ya kapatin demeyin o numara eskiden di.aninda iptal ederler kredi kartsiz kalirsiniz!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartın toplam limiti ile kullanılabilir limiti aynı ise borç yok demektir. Arada fark varsa borç var demektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu günvel bwyler

• konu güncel

• gelecek dönem taksitlerden bahsediyor orda.
  • beyler konu kilit müşteri temsilcisini aradım bu geçen ayın extre borcunu gösteriyor tamam ödemiş olabilirsin ama extre tarihinin son ödemisine kadar bu borcu gösteriyor son ödeme tarihinden sonra görünmüyormuş

• son ekstreden kalan borç 0 ise gerisi önemsiz takma kafaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.