Şimdi Ara

DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ok
  • Şu anda, içinde bulunduğumuz şu ayda, neredeyse bütün dünyadaki teknoloji gündemini mobil sektörün oluşturduğunu göz önünde bulundurursak, şaşılacak veya şikayet edilecek bir durumun söz konusu olmadığını düşünüyorum.
  • Teknoloji ile ilgili haber yapan yerli yabancı bütün siteler bu şekilde, mobil sektör sürekli gelişme halinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminimki buraya çoğu üye olan kişiler ya yeni pc toplama bilgi almak için yada teknik yardım almak için üye oluyor.Evet doğru mobil alan hızlı gelişiyor.Ama pc haberleri eminimki dh üyelerinin daha çok hoşuna gidiyor.
  • Ekmek parası dostum takma kafana

• quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

Eminimki buraya çoğu üye olan kişiler ya yeni pc toplama bilgi almak için yada teknik yardım almak için üye oluyor.Evet doğru mobil alan hızlı gelişiyor.Ama pc haberleri eminimki dh üyelerinin daha çok hoşuna gidiyor.

Bu aralar yeni cihazlar ard arda tanıtılıyor.Mobil cihazlar sektörü PC sektöründen daha hızlı gelişiyor.Çok normal bence.Ayrıca konu dışı yerine mobil cihazlar bölümünü gezerseniz hiçte düşündüğünüz gibi olmadığını görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

Eminimki buraya çoğu üye olan kişiler ya yeni pc toplama bilgi almak için yada teknik yardım almak için üye oluyor.Evet doğru mobil alan hızlı gelişiyor.Ama pc haberleri eminimki dh üyelerinin daha çok hoşuna gidiyor.

Şuan forumun aktiflik durumları kıyaslanırsa mobil cihazlarla ilgili bölümlerin daha çok takip edildiğini görürsün. Forumda 3-4 yıl önce üye olan kitle ve daha öncesi masaüstü bilgisayar konusunda yardım almak için üye olmuştur ama şuan ilgi hep mobil yönde.

• O değilde sonye karşı alınmış niye bir tavır var ? Sony tableti bile sadece 5 dakikada tanıtmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaulGilbertX

Şu anda, içinde bulunduğumuz şu ayda, neredeyse bütün dünyadaki teknoloji gündemini mobil sektörün oluşturduğunu göz önünde bulundurursak, şaşılacak veya şikayet edilecek bir durumun söz konusu olmadığını düşünüyorum.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Meşhur Kel Adam ;)

O değilde sonye karşı alınmış niye bir tavır var ? Sony tableti bile sadece 5 dakikada tanıtmışlar

Gündüz onu bende düşündüm ama Samsung ürünleri hariç diğer incelemelerde o uzunluklarda. Tek gereksiz olan Philips kulaklıklara o kadar süre ayırmaları olmuş.
    Fuar yeni bitti, bugün belki başka videolarda gelir. Umarım bozukları yayın düzenlerini bir an önce toparlarlar. Şuan için en istikrarlı program Uygulama Haber oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: O Meşhur Kel Adam ;)

O değilde sonye karşı alınmış niye bir tavır var ? Sony tableti bile sadece 5 dakikada tanıtmışlar

Gündüz onu bende düşündüm ama Samsung ürünleri hariç diğer incelemelerde o uzunluklarda. Tek gereksiz olan Philips kulaklıklara o kadar süre ayırmaları olmuş.
    Fuar yeni bitti, bugün belki başka videolarda gelir. Umarım bozukları yayın düzenlerini bir an önce toparlarlar. Şuan için en istikrarlı program Uygulama Haber oldu.

İşin içinde Gün Oksay var çünkü.Donanım Haber iyice düştü artık.10 gündür nick değiştirecekler cevap yok.Mail atıyorum onada cevap vermiyorlar.Zaten forum 1 haftadır çökük.Forumun doğru düzgün yazılımcısı bile yok.En sık çöken forum Donanım Haber.
  •  DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun. DonanımHaberin yeni ismi Mobil haber olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.