Şimdi Ara

donanımhaberin anasayfası!?!?!?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • buradan yöneticilere admine artık kim uğraşıyorsa bu işle ona sesleniyorum. anasayfada sol tarafta yer alan menüdeki cpu fiyatlari ve arsiv yazılarını türkçe yazamaz mısınız? bu kadar zor mu yani bunu yapmak? insan görünce sanki burada amatör bir iş yapılıyormuş havasına kapılıyor. madem yapamıyorsunuz bari ben size yapayım buyrun:

• o zamanlar yoktu klavyede turkce karakter :)
  • yahu ilgilenen yok mu modlar adminler bir bakın anasayfada hala duruyor türkçe karaktersiz şeyler. bir de o resimler hiç bir vasıfı olmayan resimler. normal html ile yazılsaydı da aşağı yukarı aynı dururdu. gereksiz yere de bandwithten yiyor. ilerleyin artık yav.
  • Tamam haklısın değiştireceğiz. Gözümüzden kaçmış, bunun için özür dileriz.
  • Değiştirdik ctrl+refersh yapan herkes görebilir. Onun dışındakiler bir ay içersinde ön bellekleri yenilenecektir.
  • ben göremedim,bende olmuyor
  • DH zaten sırf forum. Ana sayfaya da yıllardır giren olmamış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

Değiştirdik ctrl+refersh yapan herkes görebilir. Onun dışındakiler bir ay içersinde ön bellekleri yenilenecektir.

Teşekkürler sayın adminim daha iyi oldu
  • ya zaten türkçe deilmi arşiv ve cpu fiyatları
  • ewet
  • nesi türkçe yahu? ı yerine i ş yerine s vardı anasayfada. neyse çok şükür değişti şu anda. elinize sağlık birlikte daha mutlu mesut günlere. donanımhaberin sırf forumdan oluştuğuna inanmıyorum.
  • ya donanimhaberin ana sayfasıda mı var ??
    donanimhaber sadece forumdan ibaret değilmiydi??

şaka bir yana bu tarz bir hata özellikle güncellemelerle ilgili olarak daha öncelerde de dikkat çekilmişti biraz geçdüzeliyor ana sayfa sanırım bürokrasisi çok ama yeni teknolojiler ve ürünlerle ilgili haberleri zevkel izliyorum
  • yine eski haline dönmüş. ya sabır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prismomed

buradan yöneticilere admine artık kim uğraşıyorsa bu işle ona sesleniyorum. anasayfada sol tarafta yer alan menüdeki cpu fiyatlari ve arsiv yazılarını türkçe yazamaz mısınız? bu kadar zor mu yani bunu yapmak? insan görünce sanki burada amatör bir iş yapılıyormuş havasına kapılıyor. madem yapamıyorsunuz bari ben size yapayım buyrun:

/>

/>

ne fark eder? türkçe karakterle yazılmış yazılmamış, türkçe olmadıktan sonra. "cpu fiyatları" bana hiç türkçe imiş gibi gelmedi. merak ediyorum "cpu" sözcüğünü "sipiyu" diye okumayan var mı acaba. bence gerçekten amaç türkçe yapmaksa "işlemci fiyatları" veya "mib fiyatları" yazılabilir. aksi halde bence sadece art niyet var burada. amaç sadece yöneticiyi kötülemek.

• sen çevir o zaman işlemciyi türkçeye. amaç yöneticiyi kötülemek olsaydı uğraşıp bu resimleri düzenlemez ve yöneticileri suçlardım. gelmiş burada ahkam kesiyorsun. benim tepemin tasını attırmayın. işlemci fiyatları o boyutta bir resime sığmıyor ulan.
  • Direkt foruma girdiimden bi anasayfa olduunu unutmuşum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.