Şimdi Ara

DONANIMHABER ASLANLARIN YUVASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.421
Cevap
11
Favori
727.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: visualize

quote:

Orjinalden alıntı: redblood

ortak bir imza bulsak nasıl olur
    yeterli sayıya ulaşınca oylarız bu arada düşündügün tasarladıgın varsa burda paylaşa bilirsin...

ELLE KOLLA DEĞİL BİLEKLE PARAYLA PULLA DEĞİL YÜREKLE
    ŞAMPİYON GALATASARAY

BUNU RENKLİ BİR ŞEKİLDE YAPSAK FENA OLMAZ
  • SARISIYLA KIRMIZISIYLA ALNIMIZIN AKIYLA.

Bu anlamlı olur bencede..
  • quote:

Arkadaşlar imza olayında zorlama olmamalı diye düşünüyorum.Çünkü forumda kendine özgü imzaları olan GS li arkadşlarımızda bu topic altında buluşmak isteyebilirler.Ama yinede isteyen arkadaşlar kendilerine ortak bir imza belirlerler nasıl olsa.
    Bu arada topici üstlerde tutabilmek için çaba göstermemiz lazım.

kesinlikle zorlama yok arkadaşım :)))
    isteyenler yapabilir
  • ben de geldim.benim imza da güzel.bu da olur SARISIYLA KIRMIZISIYLA ALNIMIZIN AKIYLA
  • Ben imzamdan memnunum
  • hakikaten somali epeydir yok saglam GS.dır kendisi..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    beyler imze ve avatarda ısrar yok ama bu arada aklımıza geleni zaman içinde post belirtelim bir göz alışkanlıgı.bir fikir olsun..
  • Yusuf G.Saraylı mı oluyor?
    Galatasaray, Fenerbahçe’yi şampiyonluktan eden Yusuf ile prensipte anlaştı. Erik Gerets’in istediği tecrübeli oyuncu, teklife ’Onur duyarım’ dedi. Transferin cuma günü biteceği belirtildi.

Uzun yıllar unutulmayacak bir maraton sonrası Galatasaray büyük çekişme yaşadığı Fenerbahçe’yi geçerek mutlu sona ulaşırken, boş da durmadı. Sarı kırmızılı takım Gençlerbirliği’nin kaptanı Erkan Özbey’in işini bitirdikten sonra şimdi de Denizlispor’un orta sahadaki gözdesi Yusuf Şimsek’e transfer teklifinde bulundu.

Eksiğimizi kapatır
    Teknik direktör Erik Gerets ile konuşan ikinci başkan Adnan Polat, Belçikalı çalıştırıcıdan ayrıntılı bir rapor istedi. Yerli futbolcular listesinin ilk başında Denizlisporlu Yusuf Şimşek vardı. Ancak yanlış anlaşılmasın diye Yusuf’a sezonun son haftalarında transfer teklifinde bulunulmadı. Ligin bitmesi beklendi.

Belçikalı teknik patron, yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Yusuf çok yetenekli bir futbolcu. Orta sahada tam aradığımız niteliklere sahip. Mutlaka transfer edilmeli. Önemli bir eksiğimizi kapatacak. Eğer transfer edilirse orta sahada sıkıntı çekmeyiz. Transferi için ne gerekiyorsa yapalım" dediği öğrenildi. Bu görüşmeden sonra Galatasaray öncekigün şampiyonluğunu ilan etti, transfer için de düğmeye basıldı.

Neden olmasın
    Şampiyonluk kutlamalarının yapıldığı gecenin bir hayli ilerleyen saatlerinde Yusuf Şimşek’in telefonu çaldı. Sarı kırmızılı bir yönetici, "Galatasaray’da oynamak ister misin?" dedi. Şimşek ise, "Neden olmasın. Büyük onur duyarım" dedi. Taraflar bir daha görüşmek için telefonda vedalaşarak ayrıldı. En geç cuma gününe kadar bu transferin gerçekleşeceği ve Yusuf’un üç yıllık imza atacağı iddia edildi.

16.05.2006

Kaynak : Hürriyet

bu ne abi doğrumu bu haber

• ARKADAŞLAR HADİ İMZAYA KARAR VERELİM
    BEN SABIRSIZLANIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: redblood

ARKADAŞLAR HADİ İMZAYA KARAR VERELİM
    BEN SABIRSIZLANIYORUM

seç beğen koy birini

bu arada Adnan Sezgin futbol a.ş başkanı olmuş hayırlı olsun

Futbol A.Ş'nin başkanı Sezgin oldu
    Galatasaray yönetimi, Futbol A.Ş'nin başkanlığına Adnan Sezgin'i getirdi. Galatasaray Yönetim Kurulu'nun dün akşam yaptığı toplantıda, sarı kırmızılı kulüpte daha önce genel menajerlik de yapan Adnan Sezgin'i, Galatasaray Futbol A.Ş'nin başkanlık görevine getirme kararı alındı. 10 yıl önce sarı kırmızılı kulüpte görev alan Sezgin'in, başkan yardımcısı Adnan Polat ile yakınlığı da biliniyordu.

16.05.2006

Kaynak : DHA

• imza fikri:bi kaç kişideki güzel şeyleri birleştirdim
    GS'Lİ OLMAK AYRICALIKTIR.GS'Lİ OLMAK MUCİZEYE İNANMAKTIR.GS'Lİ OLMAK POPESCU PENALTI ATARKEN DUA ETMEKTİR.
  • yusufmu
  • arkadaşlar herkese selamlar ben de burdayım
  • fucker fukara
  • ARKADAŞLAR BENCE GALATASARAY AMBLEMİ İLE

SARIYLA ''AMBLEM'' KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA

SİZCE NASIL
  • adnan sezgin iş yapar.riva ve stat başlayınca havaya ireriz yine
  • Beyler en mânâlısı somali nin yazısı
  • LAURENT ROBERT GELECEK DİYORLAR AMA DOĞRULUK PAYI NE KADAR BİLEMEM
  • valla bence SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA veya ELLE KOLLA DEĞİL BİLEKLE PARAYLA PULLA DEĞİL YÜREKLE imza için oldkça uygun şimdi bnde deiştiriorm
  • Beşiktaşla süper kupa finalini 30 temmuzda franfurtta oynıcakmışız.böyle süper kupa konması iyi olmuş4 ağustosta da amsterdamdayızyazın futbola ara yok dünya kupasından sonra

edit: ee bi dakka lig de 4 ağustosta başlıyo nasıl olcak bu iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @XEL -- 16 Mayıs 2006; 22:53:41 >
  • ELLE KOLLA BİLEKLE ANLIMIZIN AKIYLA

HERKES HATTİNİ BİLECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CéHéNNéT -- 16 Mayıs 2006; 22:51:26 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.