Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Tüm Sigorta İşlemlerinde %10'a varan indirimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumumuzdan Osman Konca beyin kasko ve trafik sigortaları yapılmıştır. Kendilerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  • Forum üyelerimizden Ece Senermana ait aracın trafik poliçesi düzenlenip kendilerine yollanmıştır. Kendilerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  • Temmuz ayına özel indirimler siz ForumDonanımHaber üyelerini beklemektedir.PM yoluyla bana ulaşabilirsiniz.
  • Forumdan Mustafa Yavuz hocamın trafik sigortasını yapıp kendilerine ücretsiz olarak kargoyla yolladık.
    Bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.Kazasız belasız günlerde kullanması temenni ederiz.
  • Çok teşekkür ediyorum Sayın hocamdan.verdiği bilgiler ve uygulamış olduğu indirimden memnun kaldım.gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum üyelerimizden Alkan Akkuş trafik ve kasko poliçeleri kendilerine tanzim edilip verilmiştir.
    Kendilerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  • Ağustos ayına özel;
    .Konut-işyeri poliçelerinde ekstra %25 indirim
    .Kasko sigortalarında ekstra %10 indirim;
    Siz değerli forumdonanımhaber üyelerini bekliyor.

Allianz,Ak,Anadolu,Axa,Sompo Japon,Quick Sigorta üzerinden siz üyelere hızlı ve en iyi fiyat garantisi.
    İletişim için DM yada 0506 739 48 07 numaralı telefondan bana 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Forum üyelerimizden Fehmi Beyin trafik sigortası yapılmış olup kendilerine yollanmıştır.
  • konu günceldir.
  • Eylül ayına özel konut ve işyeri poliçelerinde %25 ekstra indirim siz değerli üyelerimize sunulmaktadır.
  • Hocam yarın bilgi vereceğim bakalım ne kadar çıkaracaksın.

• konumuz günceldir. Siz değerli üyelerimize avantajlı teklifler sunmak için sizden gelecek talepleri beklemekteyim.
  • noter satış belgelerini mail olarak gönderiyorum fiyat verirseniz sevinirim. Misal 1 2 ay sonra aracımı sattığımda 100 lira vb gibi zart zurt parası keseriz kalanını size öderiz gibi şeyleri olan sigorta acentelerinin fiyatlarını yollamazsanız sevinirim.

İyi Çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outformer10

noter satış belgelerini mail olarak gönderiyorum fiyat verirseniz sevinirim. Misal 1 2 ay sonra aracımı sattığımda 100 lira vb gibi zart zurt parası keseriz kalanını size öderiz gibi şeyleri olan sigorta acentelerinin fiyatlarını yollamazsanız sevinirim.

İyi Çalışmalar.

hocam mailiniz geldi. Ama o dediğinizi yapmayan sigorta şirketi ne yazık ki yok. Geçen kullanım süresini alır kalanını size hangi ödeme türüyle gerçekleştirdiyseniz size o şekilde geri ödeme yapacaktır.
  • aligursoy35 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım karıştırdınız henüz atamamıştım mailimi. Benim kastettiğim doğa sanırım kooperatif gibi bir olaya üye ediyormuş atıyorum 1 ay sonra çıkmak istediğimizde 100 lira daha extradan kesiyormuş. 12 ayın 11 ayı kullanmışımdır kalan 11 ayı taksitle veya tek seferde ödemelerinde sıkıntı yok. Extra ücret kesilmesin birazdan gönderiyorum mailimide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outformer10

Sanırım karıştırdınız henüz atamamıştım mailimi. Benim kastettiğim doğa sanırım kooperatif gibi bir olaya üye ediyormuş atıyorum 1 ay sonra çıkmak istediğimizde 100 lira daha extradan kesiyormuş. 12 ayın 11 ayı kullanmışımdır kalan 11 ayı taksitle veya tek seferde ödemelerinde sıkıntı yok. Extra ücret kesilmesin birazdan gönderiyorum mailimide.

hocam çok pardon başka bir üyeyle karıştı. Yok doğa sigortadan teklif vermiyoruz hiç merak etmeyin. Gün esasına göre işlem yapılacak olup ne kadar gün kullandıysa sistem tarafından hesaplanıp poliçe priminden düşülüp kalan para hangi ödeme yolunu kullandıysanız o şekilde size geri dönecektir.
  • forumdan değerli üyemiz merih beyin aracının trafik sigortası yapılıp kendilerine kargo ile yollanmıştır. Bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
    Kendisinin nickini bilmediğim için mention atamıyorum kusura bakmasın lütfen.
  • Ekim ayı içersinde tüm kasko ve yangın poliçelerinde siz değerli üyelerimize ekstra %10 indirim imkanları beklemektedir.
    İletişim:
    fuat@dafasigorta.com.tr
    0506 739 48 07
  • Forum üyelerimizden Ahmet Aslan hocamın yönlendirmesi sonucu bir kasko bir trafik poliçesi yapılıp kendilerine ücretsiz şekilde yollanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligursoy35

Forum üyelerimizden Ahmet Aslan hocamın yönlendirmesi sonucu bir kasko bir trafik poliçesi yapılıp kendilerine ücretsiz şekilde yollanmıştır.

Fuat hocama teşekkürler hem sigorta hem kasko poliçesi yaptırdık çok yardımcı olan bir arkadaş daha öncede iki defa poliçe de kestirdim bu kasko ile sayarsak 6 oldu toplam poliçe herkeze öneririm çok ilgili arkadaş tekrar teşekkürler Fuat hocama

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.