Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Tüm Sigorta İşlemlerinde %10'a varan indirimler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • küçük birikimlerle geleceğinizi garanti altına alın.

Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.
  • Merhabalar. Yarn son gunu olan trafik sigortasi icin acil teklif lazim. Bilgileri nsl ulatirmam lazim. Buradan mi yoksa bi tlf numarasina mi atayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum üyelerimizden Engin Bey ev ve dask poliçelerini tarafımızdan indirimli fiyatlarla yaptırmıştır.
    Kendilerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  • Ev ve Dask poliçelerini Ali Fuat Bey'e yaptırdım. Dask fiyatı değişmiyor ama ev poliçesini çok uygun bir fiyata yaptı. İlgisi için kendisine teşekkür ediyorum. Ali Fuat Beyden fiyat almadan sigorta yaptırmayın derim.
  • forum üyelerimizden Ahmet Beyin yeni aldığı motorunun trafik sigortası yapılıp kendilerine yollanmıştır.
    Bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligursoy35

forum üyelerimizden Ahmet Beyin yeni aldığı motorunun trafik sigortası yapılıp kendilerine yollanmıştır.
    Bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz
    yeni aldığım motorada en iyi fiyatı verdiğiniz için tesekkür ederim. mutlaka fiyat alın derim arkadaşlar hem çok ilgili hem en iyi fiyat veren bir firma kesinlikle öneririm.
    inanmayan arkadaş varsa poliçelerimide paylaşırım
  • Mayıs ayına özel tüm yeni ev poliçelerinde siz değerli üyelerimize %5 ekstra indirim sağlanacaktır. Diğer tüm sigorta işlemlerinde indirimli fiyatlardan faydalanmak için sizlerden gelecek talepleri bekliyoruz.

mail: fuat@dafasigorta.com.tr
    cep telefonu: 0506 739 48 07
  • konumuz günceldir. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için taleplerinizi bekliyoruz.
  • konumuz günceldir. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için taleplerinizi bekliyoruz.
  • Dun gecirdigim kaza sonrasi karsimda gercekten bir muhattap buldum. Aninda ulasabildim ve en ince detayina kadar bilgilendirildim. Daha once umursamazdim bu ulasabilirligi ancak cok onemliymis meger. Baska yerden sigorta yaptirmam bu dakikadan sonra. Tesekkur ederim.

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuz gunceldir. Siz degerli takipcilerimize tum sigorta islerinde uygun fiyatlardan yardimci olmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.