Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.661
Cevap
246
Favori
107.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli CanOOM hocamızın ikinci poliçeleri de gönderilmiştir.

Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim
  • Merhaba

Buradan fiyat yazabilir misiniz bilmiyorum ?
    Sonuçta yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, ve herkesin öğrenmesinde bir sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

Trafik sigortasında en uygun fiyat ne kadardır acaba ?

İstanbul plakalı, hiç kaza yapmamış (%15 galiba, son indirim oranında yani), 35 yaş üstü bayan sürücü, 2010 model Mazda 3. Bu bilgiler yeterli midir onu da bilmiyorum :)

teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svshndr -- 8 Eylül 2015; 11:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svshndr

Merhaba

Buradan fiyat yazabilir misiniz bilmiyorum ?
    Sonuçta yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, ve herkesin öğrenmesinde bir sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

Trafik sigortasında en uygun fiyat ne kadardır acaba ?

İstanbul plakalı, hiç kaza yapmamış (%15 galiba, son indirim oranında yani), 35 yaş üstü bayan sürücü, 2010 model Mazda 3. Bu bilgiler yeterli midir onu da bilmiyorum :)

teşekkür ederim.

Değerli hocam ,

bu bilgilere dayanarak size kimse fiyat veremez.Daha doğrusu bu bilgilere dayanarak fiyat vermek profesyonellikten uzak olur.Size 2 ile 8 arası demek var birde 3.3 demek var

Her şahısın trafik sigorta fiyatı farklıdır.Mesela 2010 model Mazda 3 için 250 lira da trafik sigortası ödenebilir 700 lira da ödenebilir 1200 lira da ödenebilir.

Yaş , hasarsızlık ve diğer risk faktörleri bilinmeden maalesef fiyat verilemez.

• Değerli @mstbayar hocamızın poliçesi hazırlanmıştır.Bir aksilik olmazsa bugün kargoya verilecektir.Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Değerli @mstbayar hocamızın poliçesi hazırlanmıştır.Bir aksilik olmazsa bugün kargoya verilecektir.Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Konunuzu daha önce favorilerime eklemiştim. Şimdi yeni bir araç aldım sigorta ve kasko teklifi almak istiyorum. Ben de Eryaman da oturuyorum. İlteişim bilgisi verirseniz direk ofisinize gelip daha hızlı halletmek isterim. İyi akşamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

Merhaba. Konunuzu daha önce favorilerime eklemiştim. Şimdi yeni bir araç aldım sigorta ve kasko teklifi almak istiyorum. Ben de Eryaman da oturuyorum. İlteişim bilgisi verirseniz direk ofisinize gelip daha hızlı halletmek isterim. İyi akşamlar..

Değerli hocam öncelikle hayırlı olmasını dilerim.

Yeri gelmişken bir bilgilendirme yapayım hala Eryaman'da oturuyorum lakin ofisimi Kızılaya taşıdım

Değerli dostlarıma duyurulur.
  • Değerli @CoNQueRoR hocamızın poliçesi kargolanmıştır.

• Sabah enerjisiyle görüştüğümüz Erman beyin poliçesi yapılmıştır.

• spacewolf kullanıcısına yanıt
    Sevgili @SpaceWolf, daima güleryüzlü ve nitelikli hizmetlerin için bir kez daha teşekkürler.

Kazasız, belasız, güzel günler dilerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s700

Merhaba. Konunuzu daha önce favorilerime eklemiştim. Şimdi yeni bir araç aldım sigorta ve kasko teklifi almak istiyorum. Ben de Eryaman da oturuyorum. İlteişim bilgisi verirseniz direk ofisinize gelip daha hızlı halletmek isterim. İyi akşamlar..

Değerli hocam öncelikle hayırlı olmasını dilerim.

Yeri gelmişken bir bilgilendirme yapayım hala Eryaman'da oturuyorum lakin ofisimi Kızılaya taşıdım

Alıntıları Göster
    quote:

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler, yeni mekanında ferah, ferah çalışman dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanOOm -- 21 Eylül 2015; 9:04:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CanOOm

quote:

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler, yeni mekanında ferah, ferah çalışman dileğiyle...

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim değerli hocam.

Mekan değişmiş olabilir lakin ben aynıyım , asla kurumsallaşma yok

• Değerli eqageke hocamızın kasko poliçesi kesilmiştir.

Kargoya teslim edilmiştir.Kendisine hayırlı olmasını diliyor , kazasız ve güzel günler temenni ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 21 Eylül 2015; 16:50:45 >
  • Ruhsat şu an arabada. Size sigorta yenileme için bilgileri gönderecem mesajım bulunsun.

• quote:

Değerli eqageke hocamızın kasko poliçesi kesilmiştir.

Kargoya teslim edilmiştir.Kendisine hayırlı olmasını diliyor , kazasız ve güzel günler temenni ediyorum.

Aybars beye cok tesekkur ederim gayet ilgili kibar bir arkadasimiz, kaskoya gelincede Allah kullanmayi nasib etmesin kaza bela vermesin.

• Kişisel bilgiler pm ile gönderildi eksik bilgi var ise tlf ile dilediğiniz vakit geri dönüş yapabilirsiniz. Bugün doğa kasko diye birşey duydum piyasaya yeni giriyorlar ve tutunmak için iyi fiyat verilir dedi bir sigortacı düşünceleriniz nelerdir acaba (eski kasko ve sigortam AXA ve hiç farklı bir sigorta yaptırmadım)

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

Kişisel bilgiler pm ile gönderildi eksik bilgi var ise tlf ile dilediğiniz vakit geri dönüş yapabilirsiniz. Bugün doğa kasko diye birşey duydum piyasaya yeni giriyorlar ve tutunmak için iyi fiyat verilir dedi bir sigortacı düşünceleriniz nelerdir acaba (eski kasko ve sigortam AXA ve hiç farklı bir sigorta yaptırmadım)

Değerli hocam ,

Doğa sigorta sektöre yeni girmiyor uzun süredir var.

Ben zamanında Ege sigorta için söylediklerimi şimdi doğa , generali , demir ve koru için söylüyorum.

Kasko yaptırırken daha uygun diye küçük firma seçilmemeli.

Sektörün ilk 7 firmasoınsan hiç bir zaman şaşmamak gerek.

Yoksa maalesef Ege sigortada olduğu gibi mağduriyet yaşanabiliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

Kişisel bilgiler pm ile gönderildi eksik bilgi var ise tlf ile dilediğiniz vakit geri dönüş yapabilirsiniz. Bugün doğa kasko diye birşey duydum piyasaya yeni giriyorlar ve tutunmak için iyi fiyat verilir dedi bir sigortacı düşünceleriniz nelerdir acaba (eski kasko ve sigortam AXA ve hiç farklı bir sigorta yaptırmadım)

Değerli hocam ,

Doğa sigorta sektöre yeni girmiyor uzun süredir var.

Ben zamanında Ege sigorta için söylediklerimi şimdi doğa , generali , demir ve koru için söylüyorum.

Kasko yaptırırken daha uygun diye küçük firma seçilmemeli.

Sektörün ilk 7 firmasoınsan hiç bir zaman şaşmamak gerek.

Yoksa maalesef Ege sigortada olduğu gibi mağduriyet yaşanabiliyor.

Bende size katılıyorum işin erbabı olanı tercih etmekte fayda var ekspertiz dahi geç gelme olur dedim sigortacı ark merak etme herşey kolay hızlılar magdur olmazsın felan birçok şey anlattı ama kafama yatmadı sompo cok cok uygun teklif verdi ama sıcak bakmıyorum ona da.. AXA Allianz ak anadolu düşüncem var..

• Değerli sorun00 hocamızın kasko poliçesi kesilmiştir.

Kendisine hayırlı olmasını diler , kazasız günler temenni ederim.

• Değerli @ExTReMee ve @Maskeli Bilo hocalarımızın poliçeleri hazırlanmıştır.

Bazı işlemlerden sonra poliçeleri kargolanacaktır.Araçlarını keyifli günlerde kullanmalarını temenni ederim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.