Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.660
Cevap
245
Favori
107.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spacewolf

Değerli @Standartuye hocamızın poliçesi hazırdır.

Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim

Allah razı olsun
  • Erdem beyin poliçesi kargo için hazırdır.

Kendisine kazasız günler dilerim.
  • Cansu hanımın kasko ve trafik sigortası kargo için hazırdır.

Nickini paylaşmamı istemiştir.

Herkese kazasız günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracıma kasko yaptırmayı düşünüyorum.yanlız yedek anahtarım kayıp olası bir kaza/pert durumunda yedek anahtar bahanesiyle bana ödeme yapılmamadı gibi bir durum olur mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Aracıma kasko yaptırmayı düşünüyorum.yanlız yedek anahtarım kayıp olası bir kaza/pert durumunda yedek anahtar bahanesiyle bana ödeme yapılmamadı gibi bir durum olur mu.

Yedek anahtarın olmadığını beyan ederseniz sorun olacaktır.

Lakin kasko poliçelerimizde anahtar ile çalınma teminatı da vardır.

Yine de uğraşmamanız için 25-50 lira arası yedek anahtar çıkartmanız sizin lehinize olacaktır. Yedek anahtar yok diye belirtirseniz araştırmak için yasal süre iki katına çıkacaktır.

• quote:

quote:

Aracıma kasko yaptırmayı düşünüyorum.yanlız yedek anahtarım kayıp olası bir kaza/pert durumunda yedek anahtar bahanesiyle bana ödeme yapılmamadı gibi bir durum olur mu.

Yine de uğraşmamanız için 25-50 lira arası yedek anahtar çıkartmanız sizin lehinize olacaktır. Yedek anahtar yok diye belirtirseniz araştırmak için yasal süre iki katına çıkacaktır.

Araç 2014 focus sanırım anahtarlar değişik öyle anahtarcıda yaptırılanlar işe yaramıyor.işe yaramasada o anahtar anahtarcıda mı yaptırıp vereyim.

• quote:

quote:

quote:

Araç 2014 focus sanırım anahtarlar değişik öyle anahtarcıda yaptırılanlar işe yaramıyor.işe yaramasada o anahtar anahtarcıda mı yaptırıp vereyim.

Yetkili servise sorup öyle yaptırmanızı öneririm.

Örnek olarak peugeot yedek anahtarı 30 liraya yaptı resmi serviste.

Buna istinaden fiyatlarınızı şimdi çalışabiliriz. Siz en kısa sürede çıkartsanız yeterlidir.

• Pm

• Değerli standartuye hocamızın ikinci poliçesi de yapılmış olup yarın kendisine gönderilecektir.

Kendisine ve ailesine kazasız günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 6 Ağustos 2015; 21:13:41 >
  • Değerli eraysgt hocamızın kasko poliçesi hazırdır.Kendisi belirttiği zaman kargolanacaktır.

Kazasız ve güzel günler dilerim
  • Forum'un yakından tanıdığı Kaan beyin kasko ve trafik poliçeleri de kargoya verilmek üzere hazırlanmıştır.

Kendisine hayırlı olmasını diler , kazasız günler temenni ederim
  • quote:

Hali hazırda aranızda çalışmakta olduğum değerli dostlarım var.Onların desteği ve bunca zamandır karşılıklı yardımlaştığımız için bu konuyu açmaya karar verdim.Üstelik poliçenizde fazladan %5 indirim de sunuyorum.

Bizzat acantesi olduğum ve Allah göstermesin bir sorun yaşadığınızda ilk elden yardım edebileceğim Anadolu , Ray ve Sompo Japan firmalarıdan size en uygun fiyatı bulabileceğime inanıyorum.

Bunun dışında Konut sigortası yaptırana klima veya kombi bakımı hediye ediyorum.

Trafik Sigortası Fiyat Teklifi İçin ;
    Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı , araç plakanızı ve ruhsatınızda bulunan belge seri numarasını(aracınızı yeni ve ikinci el olarak aldıysanız asbis numarasını) ulaştırmanız yeterlidir.

Kasko Fiyat Teklifi İçin ;
    Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı , araç plakanızı , ruhsatınızda bulunan belge seri numarasını(aracınızı ikinci el olarak aldıysanız asbis numarasını) , lpg ve ek donanım olup olmadığına dair bilgiyi ulaştırmanız yeterlidir.Ayrıca meslek indirimleri yapılabildiği için mesleğinizle birlikte çalıştığınız kurumu(A.Ş. veya Limited şirketi çalışanlarının fazladan indirim hakkı vardır.) iletmeniz yeterlidir.

Konut ve iş yerleri için teklif almak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Herkese kazasız ve belasız günler dilerim.

Not: Diğer sigorta işlemleriniz veya sorularınız için çekinmeden özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Telefon pm atarmisin

• Kasko ve trafik icin ben de atacagim bir telefon numarasi veya mail adresi rica edicem. Garanti bankasi musterisi oldugum icin full kapsamli sigortaya 850 gibi bir fiyat verdi, aslinda 950 de 100 lira kadar bonus yuklucekler, yuzde 44 hasarsizlik indirimi falan, zorunlu sigorta icinde araci aldigim bayi 450 kusurlu teklif verdi, zorunlu sigortam yarin bitiyor bu arada

• Arkadaslar aracı yeni aldık asbis num noterin verdigi kağıtta nerede acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsus-1

Arkadaslar aracı yeni aldık asbis num noterin verdigi kağıtta nerede acaba

Geçici ruhsatta sol üst tarafta 2015 ile başlayan numara serisidir değerli hocam.
  • Değerli @silversin hocamızın poliçesi yapılmıştır.Kendisini Eryaman ofisimde güzel ağırlamışımdır umarım

Kendisine hayırlı olmasını arzu eder , kazasız günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 13 Ağustos 2015; 13:44:09 >
  • Telefon numaranızı alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: korkmass

Telefon numaranızı alabilir miyim

Özel mesaj ile belirttim değerli hocam.
  • Aybars beyden teklif almanızı öneririm ben ilgili tutumundan memnun kaldım. Kendi sigortacımdan benim için daha uygun fiyat aldığım için çalışmak mümkün olmadı ama fiyatları gayet uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkmass

Aybars beyden teklif almanızı öneririm ben ilgili tutumundan memnun kaldım. Kendi sigortacımdan benim için daha uygun fiyat aldığım için çalışmak mümkün olmadı ama fiyatları gayet uygun.

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim değerli hocam.

Keşke firmalarımın yerleri size yakın olsaydı da daha güzel fiyatlar sunarak çalışabilseydik

İnşallah diğer sefere en uygun fiyatlar ve en yakın hizmetle sizinle çalışırız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.