Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.661
Cevap
246
Favori
107.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın a.emre ,Burak1st , erdenyavuz ve cilekci hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Trafik sigortam 16 sında doluyor. Teklif alabilir miyim?
  • Merhaba hocam eski aracımı satmadan yeni bir araç aldım bu yüzden eski sigortamın indirimini kullanamıyorum.
    Sizden fiyat alabilir miyim sigorta + kasko için dönüş yapabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Trafik sigortam 16 sında doluyor. Teklif alabilir miyim?

Bilgileri iletmeniz yeterlidir hocam.
  • Sayın SHOSTKOVİCH , Corleonext , ozborme , baldaSSare ve ayakustu hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• Sağolsun Aybars bey berberimden sonra en güvendiğim esnaf gibi esnaf
  • bide şu adres hatalarınada çözüm bulsanız keşke.takıntı yaptım ilçeyi düzelttik sokak kaybolmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aybars hocam sağolsun, trafik sigortası ve kasko için yardımcı oldu, yenileme yaptık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aybars ustad tesekkurler.

• Bugun trafik ve kasko policem geldi hediyelerinden ve inceliginden dolayi kendisine cok tesekkur ederim bol kazanclar dilerim Aybars bey

• Sayın Ahmethem , 2ceahmet ve yatci06 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bide şu adres hatalarınada çözüm bulsanız keşke.takıntı yaptım ilçeyi düzelttik sokak kaybolmuş

Hocam valla mersis atıyor. İlçe hatası sistemseldi ancak sokak adını çekmezse sistem eklenmiyor.

Bana kalsa komple kaldırmak lazım , adresin hiç bir önemi bulunmuyor ama eksik olunca rahatsız edebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bide şu adres hatalarınada çözüm bulsanız keşke.takıntı yaptım ilçeyi düzelttik sokak kaybolmuş

Hocam valla mersis atıyor. İlçe hatası sistemseldi ancak sokak adını çekmezse sistem eklenmiyor.

Bana kalsa komple kaldırmak lazım , adresin hiç bir önemi bulunmuyor ama eksik olunca rahatsız edebiliyor

Alıntıları Göster
    aybars hocam özelinize bir msj, attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyoglubeyy -- 17 Mart 2018; 1:26:9 >

• Sayın Like A Beast , mertkansimsek ve makovad hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• spacewolf kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim.
  • Sayın activex26 , mstfbzkrt27 ve Newy19 hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Sayın Like A Beast , mertkansimsek ve makovad hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

Teşekkür ederiz :) Ankara da sigorta işi sizden sorulur.

• Sayın efsane190789 , Too-Xaris , maxxer ve mmysterious hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

Kazasız ve güzel günler dilerim
  • Hayırlı akşaml kandiliniz mübarek olsun.

28 nisan da sigortam bitiyor daha araştırmadım ne zaman yaptırmam da fayda var senelerdir son gün yaptırıyorum.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.