Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
246
Favori
107.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın aydayd , he yav he , h044574 , v4science ve thuthq hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

Kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Kendisini tanıdığım son derece memnun olduğum, değerli bir arkadaş. İşini gerçekten layıkıyla yapıyor, yardımcı oluyor işlemler konusunda. Çok memnunuz.
  • Merhabalar. Bugun son gunu olan trafik sigortasi icin acil teklif lazim. Bilgileri nsl ulatirmam lazim? Ozelden yada herhamgi bir telefon numarasina?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarist B kullanıcısına yanıt
    Merhaba , resmi tatillerde kaza durumu hariç çalışmamaktayız.

Diğer günler için telefon konunun ilk mesajı üzerinden telefon numaramıza ulaşabilir ya da özel mesaj ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz.
  • Bende aybars beyle geçen hafta sigortamı yaptırmak vasıtasıyla tanıştım kendisi çok düzgün ve ilgili biri. Kendisine teşekkür ederim kasko için de en kısa sürede görüşmek dileğiyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın radiko1 , ray2 ve TaOcHe hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• Sayın driver54 , osiosborn ve d4ng3r hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• Sayın se0m hocamızın yeni poliçesi yapılmıştır.

• Sayın isimsizkahraman , munchausenbyproxy ve gsirin hocalarımızın ikinci senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 2 Mayıs 2018; 10:37:24 >
  • Ozel mesaj yollamiştim size.

• Sayın ciyaezim , ofarmal , sorun00 , pakimeno ve Formalist hocalarımızın üçüncü senelerinde de poliçeleri yenilenmiştir.

• Aybars Bey den sigorta hizmeti aldik sagolsun kendisi ilgili biri.

• Sayın fagala ve mltya44 hocalarımızın yeni poliçesi yapılmıştır. Kazasız ve güzel günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 5 Mayıs 2018; 23:59:59 >
  • Sayın kadirsevim ,casparov2 , cseyfe ve Xeriko01 hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• slm özelden msj attım kasko ve trafik sigortası için

• quote:

Orijinalden alıntı: papillomv

slm özelden msj attım kasko ve trafik sigortası için
    Cevaplanmıştır hocam.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Sigorta teklifi için pm attım abi.

• Sayın enorton , munchausenbyproxy , Elano ve needacar hocalarımızın yeni senelerinde de poliçeleri yapılmıştır.

• Sayın -Vendetta- , TurkishCoder , se0m , haluzn ve cagri37 hocalarımızın yeni poliçeleri yapılmıştır.

• Telefonunuza whatsapp'tan ulaştım, dönüş yaparsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.