Şimdi Ara

Donanım Haber Üyelerine Özel Kasko Ve Trafik Poliçelerinde Fazladan %5 İndirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
246
Favori
107.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli Sonay hanımın(Kendi isteğiyle forum nickini paylaşmıyorum) konut sigortası yapılmıştır.

Kendisine bir adet klima bakımı da hediye edilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 16 Haziran 2015; 11:09:57 >
  • Değerli @ceykıb hocamızın poliçesi hazırlanmıştır.

Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Değerli @ceykıb hocamızın poliçesi hazırlanmıştır.

Çok teşekkür ederim. Hem en uygun teklifi vermesi açısından hem de ilgi ve alaka noktasında çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceykıb

quote:

Değerli @ceykıb hocamızın poliçesi hazırlanmıştır.

Çok teşekkür ederim. Hem en uygun teklifi vermesi açısından hem de ilgi ve alaka noktasında çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu çok teşekkürler.

Güzel sözleriniz için ben teşekkür ederim değerli hocam

• konu sahibi spacewolf arkadaşa yardımları ve destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İşinin ehli ve gerçekten yardım etmeye çalışan bir forumdaş. Aracınıza kasko yapacaksanız hiç düşünmeden ona yaptırın.
  • Değerli @ankizmir hocamızın kasko poliçesi kargoya verilmiştir.

Kendisine hayırlı olmasını diliyorum.

Güzel sözleriniz için çok teşekkürler @mehmet__666 hocam

Herkese kazasız ve güzel günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 26 Haziran 2015; 12:30:13 >
  • quote:

Değerli @ankizmir hocamızın kasko poliçesi kargoya verilmiştir.

uygun fiyata kaskomu yaptirdim.oncelikle tesekkur ederim.arkadasimiz cok ilgili ve dürüst.alaninda da konuya fazlasiyla hakim ve sorulariniza sizi tatmin edecek cevaplar verebiliyor.ayrica musteri lehine yonlendirmelerde yapabiliyor.ben memnun kaldim tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Haziran 2015; 13:01:40 >

• Değerli @hobitt hocamızın kasko poliçesi kesilmiştir.

Kargo saati geçtiği için gönderim yapamadım yarın sabah erkenden kargolanacaktır

Kazasız günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 3 Temmuz 2015; 10:34:42 >
  • Nurettin beyin trafik sigortası ve kasko poliçeleri kesilmiştir.

Kendisine hayırlı olmasını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

Değerli @ankizmir hocamızın kasko poliçesi kargoya verilmiştir.

uygun fiyata kaskomu yaptirdim.oncelikle tesekkur ederim.arkadasimiz cok ilgili ve dürüst.alaninda da konuya fazlasiyla hakim ve sorulariniza sizi tatmin edecek cevaplar verebiliyor.ayrica musteri lehine yonlendirmelerde yapabiliyor.ben memnun kaldim tavsiye ederim.

Değerli hocam ,

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Hediye purolar hazır

• rica ederim.hediyeler icinde tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 3 Temmuz 2015; 17:37:23 >
  • Değerli @torku42 hocamızın kasko poliçesi hazırlanmıştır.

Kendisine hayırlı olmasını temenni eder , kazasız günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 4 Temmuz 2015; 12:07:54 >
  • quote:

Değerli @torku42 hocamızın kasko poliçesi hazırlanmıştır.

Adet olduğu üzere yorumumuzu ekleyelim:)

Gece yada gündüz, forumdan yada cepten her türlü ulaşılabilir olduğunu gördüm aybars beyin. Forumu da aktif olarak kullanıyor, dolayısıyla her şey şeffaf.
    Fiyat olarak en iyi teklifi sunan yine aybars beydi imza aşamasında ama benim tercih sebebim fiyat değildi, pahalı da olsa aybars beyi tercih edecektim.
    Genişletilmiş muafiyetsiz kasko istiyorum demeniz yeterli aslında aybars bey lehinize tüm teminatları ekliyor, Ben ikinci telefon görüşmemizde onay verdim poliçeye sizin vaktiniz çoksa bir ay araştırıp rahatsız edebilirsiniz kendisini, enerjisi hiç düşmüyor inanın sizin sorularınız bitiyor sonunda.

Konu çok soğuk ve kurumsal gidiyor, kendisine biraz özel bir sorum olacak:)

Aybars bey ne tarafa yakın hissediyorsunuz? %51 müşteri mi - %51 sigorta şirketi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: torku42

quote:

Değerli @torku42 hocamızın kasko poliçesi hazırlanmıştır.

Adet olduğu üzere yorumumuzu ekleyelim:)

Gece yada gündüz, forumdan yada cepten her türlü ulaşılabilir olduğunu gördüm aybars beyin. Forumu da aktif olarak kullanıyor, dolayısıyla her şey şeffaf.
    Fiyat olarak en iyi teklifi sunan yine aybars beydi imza aşamasında ama benim tercih sebebim fiyat değildi, pahalı da olsa aybars beyi tercih edecektim.
    Genişletilmiş muafiyetsiz kasko istiyorum demeniz yeterli aslında aybars bey lehinize tüm teminatları ekliyor, Ben ikinci telefon görüşmemizde onay verdim poliçeye sizin vaktiniz çoksa bir ay araştırıp rahatsız edebilirsiniz kendisini, enerjisi hiç düşmüyor inanın sizin sorularınız bitiyor sonunda.

Konu çok soğuk ve kurumsal gidiyor, kendisine biraz özel bir sorum olacak:)

Aybars bey ne tarafa yakın hissediyorsunuz? %51 müşteri mi - %51 sigorta şirketi mi?

Değerli hocam ,

Öncelikle güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Ben kendi şirketinde çalışan bir acenteyim.Hiç bir şart ve koşulda sigorta şirketlerine yakın hissetmem söz konusu olamaz

Benim yakınlığım , konuşmalarımızdan da anlayabileceğiniz gibi %90 müşteriye %10 kendi acenteliğimedir.

O %10 da kötü niyetli kişilere karşı kendimi korumak içindir.Müşterilerim ehliyetsiz , alkollü ve benzeri madde kullanmış olmadığı sürece şirketlere karşı ben her zaman müşterilerimi haklı çıkartırım

Belki biraz politik bir cevap oldu ama siyaset bilimi de okuduğumu belirtmiş miydim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 4 Temmuz 2015; 21:44:58 >

• Aybars beye bu surec icerisinde hizli yanitlarindan oturu ve ilgisinden oturu tesekkur ederim. Daha onceden tanismisligim yoktur. Forumu okuyan arkadaslarin herhangi bir guvenilirlik sorunu olmasin. Kargo 1 gunde ulasti. Umarim kazasiz belasiz bineriz aracimiza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu baştan sona okudum memnun olmayan yok gibi bende bi kasko teklifi alabilir miyim
  • Ben de Aybars beyden aracımın kaskosu için teklif aldım. Piyasadaki en uygun fiyatı bana verdi, ve kaskoyu yaptık. Telefondaki nazik tutumundan ve ilgisinden dolayı kendisine bir de burada teşekkür etmek istiyorum. Yaptırmayı düşünenler hiç tereddüt etmeden yaptırabilir.
  • Değerli hobitt hocam ,

güzel sözlerinizden ötürü ben teşekkür ederim.İnşallah kazasız ve keyif dolu sürüşleriniz olur aracınızla.

Değerli lecher.badboy hocam,

teklifinizi özel mesaj ile belirtim size.

Değerli proferbil hocam ,

Güzel sözleriniz için ben size teşekkür ederim.İnşallah seneye çok daha güzel fiyatlardan yenileriz kaskonuzu.

Herkese kazasız günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 6 Temmuz 2015; 15:38:20 >
  • Değerli @mysticc hocamızın kasko ve trafik sigortası poliçesi kesilmiştir , bir aksilik olmazsa bugün kargoya verilecektir.
    Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim.
  • Değerli maholin79 hocamızın kasko poliçesi kesilmiştir.

Kendisine kazasız ve güzel günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.