Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DONANIM HABER ÜYELERİNE NEDEN HEDİYE VERMİYOR....???

3
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> DONANIM HABER ÜYELERİNE NEDEN HEDİYE VERMİYOR....???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    merhaba arkadaşlar konu dışına pek konu açmam ama aklıma geldi.bundan 3-4 ay önce siftdelete kendi üyelerine siftdelete yazılı kupa bardak hediye etti.bu benzer hareketi neden donanım haber yapmıyor.senelerdir foruma üyeyiz ve elimizden geldiğince paylaşım yapıyoruz.açıkcası siftdelete forum sitesini tebrik ettim.üyelerine değer veriyor önemsiz gibi görünsede küçük bir promosyonla kalplerini kazanıyor.keşke aynı hareketi donanımhaberden de görebilseydik.....

|
    |

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
    (Hz. Mevlana)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Citizen en buyuk hediyedir bizlere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lakiros

donanımhaberin konu dışı bir hediyedir zaten.

ben kalıcı hatırası olabilecek bir hediyeden bahsetmiştim.donanımhaberi seviyorum.internete girdiğimde açtığım ilk site donanımhaber oluyor her zaman ama bizde de kalıcı bir hatırası olsa olmaz mıydı diye düşünmüyorda değilim.inşallah adminlerde okuyordur bu mesajları da bir el atarlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur4105 -- 31 Mayıs 2013; 13:38:30 >
    |
    |

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
    (Hz. Mevlana)

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
Lastik Fiyatları
Blogio
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,201
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.