Şimdi Ara

...:::DONANIM HABER MODLARI:::... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
2.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski modlar iyidide yeni anınanlar sarmadı

edit: herşey iyidi forumun en iyi adamları uzaklaştırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 25 Nisan 2006; 15:11:15 >
  • Aslında anket seçenekleri şöyle olsaymış daha iyi olurmuş bence

Mükemmel
    İyi
    Orta
    Kötü
    Berbat

5 seçenekli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hare Rama

@: Arkadaşlar burası kadar demokratik bir forum daha bulamazsınız eminim.

Lütfen her seferinde bizlere lütüfta bulunuluyormuş gibi davranmayın. Bu DH'nin takip ettiği bir stratejidir sadece. Belkide birçok üyenin hoşuna giden tarafta bu. dilerse tam tersi bir strateji uygulasın yönetim ozaman bakalım düzenli olarak giren kulanıcı sayısında nasıl bir düşüş oluyor

Kısacas DH nin demokratik olması/gözükmesi kendine yarar sağlamakta herşeyden önce. Benim karşı çıktığım noktada her mod'un çıkıp durmadan böyle demokratik bir forum yok demesi. lütfen bazı şeyleri lutufta bulunur gibi söylemekten kaçınalım.çok rahatsızlık verici

saygılar sevgiler herekese

• quote:

Orjinalden alıntı: Markandeya

basarisizlar la hic basarili degiller arasinda kaldim. Ne farki var bunlarin...

zaaten böyle sorular olmasa kimin çalışıp kimin çalışmadığını nasıl bilecekler zor sormuşlar bilerek
  • 1 i dışında hepsi başarılı
  • @Always007: Galiba dediğimi anlamak istemediniz. Ben diğer arkadaşlarım adına da emin olarak ve öncelikle kendim adıma gidin kültür bilim bölümüne bakın. Aleyhime söylenmiş o kadar sözler için ne yapmışım. Ne sildim ne de kızdım. Verilecek uygun cevabı varsa verdim. Şu anda da sen beni eleştirmektesin. Bunun için ne yadırganacaksın ne da sana kızılacak. Ne de mesajın silinecek. Halbuki bilmemne forumda böyle bir durumda anında afaroz edilirsiniz. Hayır demeyin bizzat benim başıma geldi. Sadece forumda bu niye böyledir diye sorduğum için ceza alma noktasına geldim.

Sanırım demokratik yaklaşımdan kastımız anlaşıldı. Yoksa kurallara aykırı yazın ona göz yummamızı kast ediyorsanız buna göz yummamız söz konusu olamaz. Kurallar düzenin teminatıdır. Bunları ihlal etmek düzenin inkarı demektir ve bunu kimse kimseden beklememelidir.

İyi günler

• pc labsda noktalama işaretlerine uymadım diye ömür boyu hapis verdiler.

hepsi gerçek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

quote:

Lütfen her seferinde bizlere lütüfta bulunuluyormuş gibi davranmayın. Bu DH'nin takip ettiği bir stratejidir sadece. Belkide birçok üyenin hoşuna giden tarafta bu. dilerse tam tersi bir strateji uygulasın yönetim ozaman bakalım düzenli olarak giren kulanıcı sayısında nasıl bir düşüş oluyor

Kısacas DH nin demokratik olması/gözükmesi kendine yarar sağlamakta herşeyden önce. Benim karşı çıktığım noktada her mod'un çıkıp durmadan böyle demokratik bir forum yok demesi. lütfen bazı şeyleri lutufta bulunur gibi söylemekten kaçınalım.çok rahatsızlık verici

Özel demokrasilerinin daha çok kullanıcı çektiği gerçeği inkar edilemez. Her zaman kendi fikirleri için yonttukları bu ''demokrasi'' anlayışı üyelerin özgürce kendilerini ifade etmeleri için değil 1-Ticari kaygı 2-Kendi düşüncelerinin fazlaca demokrasi gerektirmesinden ötürüdür. Bir süre yoğun şekilde bu bölümde bulunursanız kimin hangi yöneticinin nasıl demokrasi anlayışı olduğunu kolayca çözersiniz.

• baksanıza ilk mesajını buraya atmış bari bi kaç mesaj attıktan sonra buraya atsaydın imzana fala bişiler yazsaydın şüpheleri üzerinden atabilirdin bi miktar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hademeyim

fake

bu adam galiba Always0007

Kusura bakma ama hiç zeki değilsin. Demokrasileri adına birazdan silinecek birisiyim sadece.
  • bence başka bi nedenden çizileceksin bari ikinci isminide açıklasalar ya da istersen onlar açıklamadan sen açıklayıver daha makbule geçer.

• quote:

@Always007: Galiba dediğimi anlamak istemediniz. Ben diğer arkadaşlarım adına da emin olarak ve öncelikle kendim adıma gidin kültür bilim bölümüne bakın. Aleyhime söylenmiş o kadar sözler için ne yapmışım. Ne sildim ne de kızdım. Verilecek uygun cevabı varsa verdim. Şu anda da sen beni eleştirmektesin. Bunun için ne yadırganacaksın ne da sana kızılacak. Ne de mesajın silinecek. Halbuki bilmemne forumda böyle bir durumda anında afaroz edilirsiniz. Hayır demeyin bizzat benim başıma geldi. Sadece forumda bu niye böyledir diye sorduğum için ceza alma noktasına geldim.

Sanırım demokratik yaklaşımdan kastımız anlaşıldı. Yoksa kurallara aykırı yazın ona göz yummamızı kast ediyorsanız buna göz yummamız söz konusu olamaz. Kurallar düzenin teminatıdır. Bunları ihlal etmek düzenin inkarı demektir ve bunu kimse kimseden beklememelidir.

İyi günler

Kültür Bilim bölümünün takipçileriden birisiyim. Size karşı bir eleştiride bulunmuyorum genel konusuyorum. sanırım demek istediğimi yanlış anladınız.

ben diyorumki demokratik olması zaten biçok üyeyi burda tutuyor. diğerler forumların takip ettiği stratejiyi Dh de takip ederse kendine zararı dokunur. Dh nin diğer forumlardan ayrılan en byük özeliği zaten demokratik olması. başka bir yol izlendiği takdirde üyelerde dağılır. yani Dh napıyosa kendisi için yapıyor herşeyden önce. en başta dediğim gibi üyelere çok demokratik bir ortam sunalım olayı değil,strateji meselesi. benim rahatsız olgum konu ise her gün bir başka mod'un çıkıp bizim gibi başka demokratik forum yok demesi. zaten görünen köy klavuz istememz

tekrarlıyorum bu forumda işini en iyi yapan mod'ların başında geliyorsunuz. bazı arkadaşlar için güzel bir örnek teşkil ediyorsunuz. eleştirim size yönelik değildi

saygılar

• alınma gardaşım sadece bi tahmin yürüttüm. hepsi bu
  • Always0007 fake almaz ben tanır ve bilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hademeyim

alınma gardaşım sadece bi tahmin yürüttüm. hepsi bu

gardaşım
  • Forum demokratik olmasına demokratik ama çoğu zaman pire için yorgan yakılıyor. Örneğin düzeyli bir

şekilde tartışılırken araya oldukça düzeysiz insanlar girebilmekte ve adeta tartışmayı provoke edebilmekte ve

bütün konunun silinmesine neden olmakta. Buna bir çözüm bulunsa daha iyi olur. Ayrıca son zamanlarda çok

yoğun bir uzaklaştırma kampanyası var heralde Gereksiz yere uzaklaştırıldıklarını zannetmiyorum ama en

azından şu çizik olayını kaldırsanız, çok itici duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİNDANDELENN

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

quote:

Özel demokrasilerinin daha çok kullanıcı çektiği gerçeği inkar edilemez. Her zaman kendi fikirleri için yonttukları bu ''demokrasi'' anlayışı üyelerin özgürce kendilerini ifade etmeleri için değil 1-Ticari kaygı 2-Kendi düşüncelerinin fazlaca demokrasi gerektirmesinden ötürüdür. Bir süre yoğun şekilde bu bölümde bulunursanız kimin hangi yöneticinin nasıl demokrasi anlayışı olduğunu kolayca çözersiniz.

adam çizilmiş işte...

• Modların kim olduğunu bilmiyorumki çalışmalarını takip edeyim

Total mod sayısı nedir ?

Birisi nicklerini eksiksiz yazabilirmi ?

Bide görevlerini ve görev sürelerini...

( yada bunların yazılı olduğu bi yer varmı ? bakındım ama bulamadım )
  • quote:

Orjinalden alıntı: agressive

sağlıklı bir forumda bu oran olmaz. yani başarısızlar diyenler de başarılılar diyenler kadar çok hatta ben geçeceğine inanıyorum. Burda düşünülmesi gereken birşeyler var demektir. Mesela ben bir anket açsam ve Mustafa Kemal Atatürk hakkında olumlu ve olumsuz şık koysam veya Albert Einsten'ı sorsam eminim ki bu oran %90'a %10 larda kalacaktır. Bu noktada modların düşünmesi gerekir.

Şu anki durum:
    Çok Başarılılar... (9)
    Eh İdare Ederler... (4)
    Başarısızlar... (6)
    Hiç Başarılı Değiller. (7)
    Fikrim Yok (1)

Bu ne anlama geliyor? Ankete 27 kişi katılmış Çok başarılı ve başarılı seçeneğini bir tutarsak, aynı şekilde başarısız hiç başarılı değil seçeneğini de bir tutarsak oryaua şu tablo çıkıyor:

13 kişi başarılı buluyor 13 kişi de başarısız 1 kişi de çekimser. Yani başarılı değiller. Çünkü %50 başarı değildir

Ama bu durum böyle olmayacak konu büyük ihtimalle birazdan silinecek kitlenecek ve bir kılıf uydurulacak.

Benim Oyum Hiç Başarılı Değiller yönündeydi

@agressive: Aksine ben bunu çok sağlıklılığa yoruyorum. Çünkü derin ve büyük forumlarda bu açıklığın olması gerekir hatta daha çeşitli olması gerekir. Neden?

Çünkü her kesimden her düşünce ve yaştan insanların katıldığını gösterir. Ayrıca kurallarımız başarısız diyenlerce iyi bulunmasa da forumla beraber olduklarını gösterir. Demek ki forumumuz sığ, orta halli veya küçük çaplı bir forum olsaydı memnuniyet oranı homojen olarak (ezici ağırlıkla) ya başarılı veya başarısız oranda olurdu. Ayrıca sizin Einstein veya Atatürk örneklemeniz uygun düşmemiş zira forumla bunların kıyaslanması asla mümkün olmayan şeylerdir. Veya şöyle yaklaşayım Tıp otoriteleri arasında einstein %30 a düşerse fizikçiler arasında %90 a çıkabilir. Türklerin yoğun olduğu devletlerde Atatürk %99 çıkar iken Dünyaca yapacağınız bir tesbitte bu oran çok azalabilir.

Forumlar için ise ne kadar geniş bir katılım varsa bu sonuç mutlaka yukarıdan daha da dağınık çıkması gerekecektir. Dikkat ederseniz oranın keskin %100'e yakın olması ihtimali sağlıklı forumlar için bence uygun değildir.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hare Rama -- 25 Nisan 2006; 20:50:01 >

• başka bir forumun reklamını yapmaktan dolayı banlanan bir kişinin fake üyelikle açtığı anket olması biraz garibime gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.