Şimdi Ara

Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
4.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıradaki turnuvayi iple cekicem lanet ettim şuan katılamadığım için :D çok hirsliyim ortam birakmayacagim sıradakinde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen turnuvayı nintendomu almıştı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

geçen turnuvayı nintendomu almıştı ?

Lethe

• Lütfen tüm yarışmacılar turnuva saatine kadar "DHTurnuva" isimli channel'a girmiş olsun. Saygılar.
  • Turnuva bugün mü ? Nintendoyu merak ediyorum nasıl diye
  •  Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 5 Temmuz 2014; 20:56:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • YarıFinal Maçları başlamış bulunuyor... İzlemek için :www.twitch.tv/senorvodka
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

YarıFinal Maçları başlamış bulunuyor... İzlemek için :www.twitch.tv/senorvodka

sorun olmazsa pmden steam id atabilir misin oyun içinden izlemek istiyorum maçları
  • heyecandan huskar yerine od'yi banladım, blackvnm'ın dediği tuttu yeminle, throwladım dediği gibi
  • hayır huskar banlasan daha çabuk yenilirdin. Ta gibi bi hero alırsan ilk elden 3 tane counterını alırım hiçbirşey yapamazsın. Ben od aldığımda viper razor gibi counterı az olan bi hero alman lazımdı. TA yı aldıktan sonra ne banlarsan banla kaybedicektin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahlan312

hayır huskar banlasan daha çabuk yenilirdin. Ta gibi bi hero alırsan ilk elden 3 tane counterını alırım hiçbirşey yapamazsın. Ben od aldığımda viper razor gibi counterı az olan bi hero alman lazımdı. TA yı aldıktan sonra ne banlarsan banla kaybedicektin

huskar refraction bakımından counterlıyor, zaten benim o kafama girdi, o yüzden ona ban attım. ama oyun biraz ilerledikten sonra huskar'ı nukelamak çok kolay. denedik arkadaşlarla zaten, huskar genelde oyun başı hafif üstünlük kursa da lanaya sonra rahat zorluk çektiriyor huskara. üstüne atlasa zaten canı bayağı gidiyor, ondan sonra meld çakınca rahat ölüyor. magical vurmuyor ta sonuçta. neyse tebrikler yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 5 Temmuz 2014; 21:41:21 >
  • Sonuç nedir kimler finalde? Final maçı bugün mu yapılıyor yoksa başka zaman mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drummer07

Sonuç nedir kimler finalde? Final maçı bugün mu yapılıyor yoksa başka zaman mi?

Finalde bana karşı Chibi oynuyor.

Edit: Yanlış söylemişim kusura bakmayın ya. "kahlan312" ile ben kalmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 5 Temmuz 2014; 23:46:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Maç ne zaman ?
  • Playlist:

Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 5 Temmuz 2014; 23:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Maç ne zaman ?

Rakibim pub girmiş. Onu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

heyecandan huskar yerine od'yi banladım, blackvnm'ın dediği tuttu yeminle, throwladım dediği gibi

demiştim throwlar diye :)
    huskar early gamede burning spear ile sıkıntı çıkartabilir fakat başka hiçbirşey yapamıyor. magical vuran skilli olmadığı için pasifden gelen magic resist önemsiz. ulti atmaya çalıştığında melt hasarı çeyrek hp bırakır huskarda. kalan hpyide TA bir şekil indirir boş yere mid'in en sağlam right click herolarından birisi değil...
  • BlackVnM kullanıcısına yanıt
    malesef huskar tanın en büyük counterı evet lategamede daha iyi onu kabul ediyorum ama mid onlyde hiçbi şekilde lane e yaklaşamaz creep kesmesi için 3 ü fullemesi lazım sadece kendi creebime vurarak onu 3lvl bırakabilirdim huskarla. Senin oynadığın huskarların mmrı kaç bilmyiorum ama 5k olmadığını anladım burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahlan312

malesef huskar tanın en büyük counterı evet lategamede daha iyi onu kabul ediyorum ama mid onlyde hiçbi şekilde lane e yaklaşamaz creep kesmesi için 3 ü fullemesi lazım sadece kendi creebime vurarak onu 3lvl bırakabilirdim huskarla. Senin oynadığın huskarların mmrı kaç bilmyiorum ama 5k olmadığını anladım burdan

atarlandı...
    bir tarafta Q açıldığında patladan huskar, diğer tarafta Q açmaya mana bırakmayan OD... karşısında OD görmek isteyen birisi çıkacağını zannetmiyorum...
  • Tam olarak anlamadığım bir problemden ötürü Stream yapamıyorum. Final maçını, oyun içinden izleyebilirsiniz. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.