Şimdi Ara

Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
4.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu.

Kurallar

Turnuva modu "Mid Only" olacaktır.
    Bottle kullanımı yasak değildir.
    Rune kullanımı yasaktır.
    Jungle yasaktır.
    Nature's Prophet, Doom ve Lone Druid seçilmesi yasaktır.
    Turnuva serveri Avusturya'dır.
    Diğer oyuncuyu üç kere öldüren veya ilk iki kuleyi yıkmayı başaran kazanmıştır. Bunun dışında oyuncunun "Good game." vermesi durumunda diğeri galip sayılır.
    Final maçı "Best of Three" yani üç maç üzerinden olacaktır.
    İki oyuncu aynı kahramanı seçemez.
    Katılımcı sayısı maximum 16'dir.
    Küfür veya hakaret eden oyuncu direk elenecektir ve bir daha turnuvalara katılamayacaktır.

Ban / Pick

Ban / Pick şu şekilde yapılacaktır:
    İki oyuncu da maça başlamadan önce sırayla üç kahraman seçer.

A: Birinci oyuncu.
    B: İkinci oyuncu.

A: Pick Shadow Fiend.
    B: Pick Queen of Pain.
    A: Pick Storm Spirit.
    B: Pick Silencer.
    A: Pick Shadow Demon.
    B: Pick Puck.

Bu evreden sonra oyuncu, diğer oyuncunun seçtiği kahramanlardan ikisini Banlar. Pick'e A başladığı için Ban'a B başlar.

B: Ban Shadow Fiend.
    A: Ban Puck.
    B: Ban Storm Spirit.
    A: Ban Silencer.

Sonuçta maç " Shadow Demon v Queen of Pain " olur.

Final maçlarında 1-1'lik bir eşitlik olursa son maç "Shadow Fiend v Shadow Fiend" şeklinde oynanacaktır.

Broadcasting

Katılımcılar

Senātus

nickbaron

kadir_tr2

Amon Amarth

MeFSuH

Chibi1057

jahrekimla

kahlan312

deluganli

Blue Sector

bozbarlas

Nintendo.

Martin.

Rasyonal Sosyalist

b_47

SirCourage

Tablo

Donanım Haber 1v1 DotA Turnuvası 3 - Kazanan Belli Oldu.

Not: Tablo, bu site aracılığıyla, eşleşmeler rastgele olacak şekilde yapılmıştır.

Kazanan: Rasyonal Sosyalist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 6 Temmuz 2014; 12:16:26 >

• Eğer katılırsa şampiyon şimdiden belli önceki turnuvada zorlayan çıkmamıştı...
    Eğer ekstradan farklı bir dendi daha turnuvaya katılmaz ise tabi, bana kalsa bu sefer sende katıl, stream yaparken 1vs1de snipe yapılacağını zannetmem. Fazlalık maçlar için bir hakem lazım olursa gene yardımcı olabilirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackVnM kullanıcısına yanıt
    gene benden söz edilmiş başarılar katılan herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

Eğer katılırsa şampiyon şimdiden belli önceki turnuvada zorlayan çıkmamıştı...
    Eğer ekstradan farklı bir dendi daha turnuvaya katılmaz ise tabi, bana kalsa bu sefer sende katıl, stream yaparken 1vs1de snipe yapılacağını zannetmem. Fazlalık maçlar için bir hakem lazım olursa gene yardımcı olabilirim...

Katılım belli bir seviyeye ulaşırsa ben de katılmak istiyorum aslında. Stream Delay ile halledilebilir tüm problemler. Hayırlısı. Umarım DH, katılım konusunda, beni mahcup etmez.
  • Kesın bır sey olmamakla beraber katılabılırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

Kesın bır sey olmamakla beraber katılabılırım.

Hocam geçen turnuvalarda çok çektim. Lütfen kesinleşince bana haber verin öyle ekleyeyim. Saygılar.
  • katılırım ama sf oynayamıyorum ya reis onu bende geçsek olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeklenenAdam

gene benden söz edilmiş başarılar katılan herkese.

şakacı
    geçen turnuvayı baz alarak konuşursak şampiyon olan arkadaş sayı vermeden ve neredeyse her maçı rahat bir şekilde almıştı.
    ayrıca mmr = oyunculuk kuramı'nın bir nevi doğruluğunun ispatlandığı bir turnuva olmuştu. 3klar 2kları, 4k lar 3kları çok rahat biçimde yenmişti. hatalı picklere rağmen böyle bir sonuç ortaya çıkmıştı.

@Rasyonal Sosyalist
    katılım sağlanır büyük ihtimalle, fakat maksimum oyuncu sayısı 12 diye belirtmişsin, katılıyorsan şimdiden 11 diye düşünebiliriz...
    açıkçası katılmanıda isterim, ana rolü mid olan 4k+ bir oyuncuya karşı çoğunun pek şanşı bulunduğunuda zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

katılırım ama sf oynayamıyorum ya reis onu bende geçsek olmazmı

1-1'lik eşitlik olursa sadece SF v SF. Bunun dışında pick durumu yukarıdaki gibi. Yazayım isterseniz.

@BlackVnM
    Bilgisayarımda bir problem olmazsa katılacağım. Çok uzun süre açık bırakmaya korkuyorum açıkçası. Gene bugün temizlettim içini ama tam güvenemiyorum. Zaten o nedenle Broadcasting yapıp yapmayacağım belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 2 Temmuz 2014; 1:01:09 >

• Ödül neden az beyler ya
  • Katılmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypnotiC.

Ödül neden az beyler ya

Aman diyim.
  • hocam ölmezde sağ kalırsak bu sefer kaçırmayacagim bütün gün evde oturmaktan sıkılıyorum yalnız daha önce hiç 1v 1 denemedim dotanin kendi 1v1 doğru çalışıyor mu runlar felan açık diyordu bazı arkadaşlar oradan antreman yapsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entüisyonist -- 2 Temmuz 2014; 2:09:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turnuva için herkesten belli bir katılım ücreti (belli bir sınırın üzerinde item, key) alıp prize pool yaparsan renk katılır turnuvaya bence, bi düşün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

hocam ölmezde sağ kalırsak bu sefer kaçırmayacagim bütün gün evde oturmaktan sıkılıyorum yalnız daha önce hiç 1v 1 denemedim dotanin kendi 1v1 doğru çalışıyor mu runlar felan açık diyordu bazı arkadaşlar oradan antreman yapsam ?

Olur tabi. Kesin katılacak mısınız?

@Meshhead
    Olmaz diye tahmin ediyorum hocam.
  • evet dostum katılacağım inşallah.Yarına çıkıp çıkmayacağımız mechulken 5 temmuza kesin mi diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

evet dostum katılacağım inşallah.Yarına çıkıp çıkmayacağımız mechulken 5 temmuza kesin mi diyorsun

Öyle planlıyorum.
    Sizi de ekliyorum ayrıca.
    Saygılar.
  • Ben de katılmak istiyorum.
    http://dotabuff.com/players/58905687

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_tr2 -- 2 Temmuz 2014; 3:18:23 >
  • o kardeşim benim ekle hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin hocam.Siz olmasanız zaten bu işi yapan çıkmıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.