Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Oyunda 60 saati devirmişim, aslında oynamak istiyorum oyunu. Ama ilk günler çok rutin geçtiğinden ve harita açmak eziyet olduğundan bir türlü oynamayamıyorum, üşeniyorum. Kış ve ilk bahar da deli zevk alıyorum şu oyunda. Yaz için aynı şeyi söyleyemem ama. Bana önerileriniz nelerdir. Değişik bir durumdayım baştan başlamak sıkıcı geliyor amelelik yapasım yok anlayacağınız

bir oturuşta 3-4 saat oynarım diyorsan beraber oynayalım oynayacak adam bulamadığımdan oynamıyorum oyunu

dedicated server kurulmadıktan sonra gerisi boş. Birine bağımlı kalarak server açtığında çok sıkıntı oluyor. Oynamaktan soğuyorsun. Birinin işi çıkar aniden, ben gidiyorum der veyahut sen çok isteklisindir karşıdakinin birden iştahı kesilir çıkmak ister vs vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Oyunda 60 saati devirmişim, aslında oynamak istiyorum oyunu. Ama ilk günler çok rutin geçtiğinden ve harita açmak eziyet olduğundan bir türlü oynamayamıyorum, üşeniyorum. Kış ve ilk bahar da deli zevk alıyorum şu oyunda. Yaz için aynı şeyi söyleyemem ama. Bana önerileriniz nelerdir. Değişik bir durumdayım baştan başlamak sıkıcı geliyor amelelik yapasım yok anlayacağınız

bir oturuşta 3-4 saat oynarım diyorsan beraber oynayalım oynayacak adam bulamadığımdan oynamıyorum oyunu

dedicated server kurulmadıktan sonra gerisi boş. Birine bağımlı kalarak server açtığında çok sıkıntı oluyor. Oynamaktan soğuyorsun. Birinin işi çıkar aniden, ben gidiyorum der veyahut sen çok isteklisindir karşıdakinin birden iştahı kesilir çıkmak ister vs vs...

Hocam dediğin şey için sürekli açık olacak bir bilgisayar ve internet lazım. Onu geçtim iki kişi girmediği zaman oyun durması lazım. Baya uğraşılı olur bence o dediğin.

Bu arada viking kız oynaması en kolay karakter sanırım. Şu ana kadar bu kadar kolay bir şekilde kışı getirmemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Don't starve oynadım ama together yeni aldım, oynamak isteyen varsa ekleyebilir.

http://steamcommunity.com/id/vahapsargin/
  • Arkadaşlar, oyun tecrübesini geliştiren çeşitlilik ekleyen.Yapılacak yeni şeyler ekleyemiyorum modlar varsa bildiğiniz tavsiye alabilirim

• merhabalar
    oyunu kardeşimle kendime alayım diyorum ama hangi paketini alsam acaba?

ben şu mega pack'i alsam 2 tane toghether gelecek mi yine ? yoksa kardeşimle kendime ayrı ayrı mı alsak..
  • Single da baya oynamışlığım var multi ilk defa oynuyorum benimle oynamak isteyenleri pm ye bekliyorum partner lazım
  • UP
  • Don't Starve: Hamlet geliyor 2018'de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolves In The Throne Room

Don't Starve: Hamlet geliyor 2018'de.

Hack and slash gibi olacak herhalde biraz mekanikler eklenmis karakterlere ozel skiller var bende omu bekliyorum kleiye guvenim cok bakalim nasil yapacaklar

• Evim güzel evim.

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU]

Tarım ürünlerim buradan çıkıyor. Ayrıca tanrılara için sürekli bizon kurban ediyorum. Üredikçe ürüyorlar.

Kurt misafirlerimi de onlara özel hazırladığım bu konforlu yerimde ağırlıyorum.

• Dst'ye yeni başlayacağız arkadaş ortamıyla ama ne zaman bir dünya yaratsak sürekli birşeyler ya çok ya az oluyor.Bu konuda bir rehber vesaire var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raynard4

Dst'ye yeni başlayacağız arkadaş ortamıyla ama ne zaman bir dünya yaratsak sürekli birşeyler ya çok ya az oluyor.Bu konuda bir rehber vesaire var mı arkadaşlar?

Tavsiyem hiç dokunmamanız, araştırdıkça bulursunuz. Daha fazla istiyorsanız oyuna başlamadan oyun ayarlarından istediğiniz şeyin miktarını ayarlayabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, uzunca bir süre dont starve oynadıktan sonra dont starve together aldım. Kendi arkadaşlarımla çok denk gelemediğimiz için oynamak isteyen kişiler ekleyebilir. Birlikte oynayabiliriz. Steam linkim:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198286449274/
  • Don't starve ve together ikiside aynı dlc'leri mi kullanıyor acaba mega pack aldım fakat oynayacak arkadaşım yok ona göre değerlendirmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Don't starve ve together ikiside aynı dlc'leri mi kullanıyor acaba mega pack aldım fakat oynayacak arkadaşım yok ona göre değerlendirmek istiyorum.

Hayır dlcler Don't Stavre için
  • Ds together alınca 1 tanede kopya geldiğini bilmiyorduk arkadaşımla ikimiz de 1 er tane almış olduk. Yani elimde 1 tane fazladan together var şuan isteyene 10 tlye satabilirim. Almak isteyen iletişime geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: heidinindedesi

Ds together alınca 1 tanede kopya geldiğini bilmiyorduk arkadaşımla ikimiz de 1 er tane almış olduk. Yani elimde 1 tane fazladan together var şuan isteyene 10 tlye satabilirim. Almak isteyen iletişime geçebilir.

Bende bilmiyordum mega pack aldım ve yanında alttaki itemi verdi sanırım bu dediğiniz kopya oluyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

Orijinalden alıntı: heidinindedesi

Ds together alınca 1 tanede kopya geldiğini bilmiyorduk arkadaşımla ikimiz de 1 er tane almış olduk. Yani elimde 1 tane fazladan together var şuan isteyene 10 tlye satabilirim. Almak isteyen iletişime geçebilir.

Bende bilmiyordum mega pack aldım ve yanında alttaki itemi verdi sanırım bu dediğiniz kopya oluyor değil mi?

Evet hocam ta kendisi

• yeni dünya yaratırken sadece haritanın boyutunu küçülttüm fakat donanım bulamıyorum?
  • Arkadaşlar bu oyun hala amaçsız mı? Hikaye, senaryo eklemediler mi?
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.