Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.943
Cevap
52
Favori
204.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

Arkadaşlar bu oyun hala amaçsız mı? Hikaye, senaryo eklemediler mi?

Ben oynarken hiç amaçsız hissetmiyorum kendimi, yaşamaya çalışıyorsun daha büyük bir amaç mı var? Buna hikaye ya da senaryo gibi bir şeyin girmesi oyunun yapısını bozar.
  • Don't Starve Hamlet gelene kadar Oxygen Not Included'a sardım ama ana konusu yok herhalde. Var mı onu oynayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Don't Starve Hamlet gelene kadar Oxygen Not Included'a sardım ama ana konusu yok herhalde. Var mı onu oynayan?

Biraz oynadım o oyunu, fena değil.
  • Dont starve hamlet nasil olacak acaba hikayeli olacak sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Cok onceden bayilarak oynadigim bu oyunu tekrar oynamaya karar verdim. Discord baglanabilecek 20 yas ustu arkadaslar varsa eklesin beni oynayalim. Oyuna yeni basladiysaniz da onemli degil ben sabirli biriyimdir :)

http://steamcommunity.com/id/WillCodeForFood07/
  • quote:

Orijinalden alıntı: razor9119

Merhabalar,

Cok onceden bayilarak oynadigim bu oyunu tekrar oynamaya karar verdim. Discord baglanabilecek 20 yas ustu arkadaslar varsa eklesin beni oynayalim. Oyuna yeni basladiysaniz da onemli degil ben sabirli biriyimdir :)

http://steamcommunity.com/id/WillCodeForFood07/
    Oyunun ilk alfasindan beri oynadim eklerim sizi

• Oyunu çıktığı ilk günlerde baya oynamıştım.Sonra normal oyunda 400 lü günlere gelip ölümsüzlüğü mü ilan edince bırakmıştım.Bugün tekrar bakayım dedim ama neler olmuş neler.Başka oyunlar çıkmış.Başka güncellemeler gelmiş.Bunlar hakkında kısa bilgi verebilecek var mı arkadaşlar?Hangi sürümler çıktı,ne yenilikler geldi,ek paketler felan?Birde artık bufaloya binebiliyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin -- 7 Temmuz 2018; 13:2:4 >
  • Oyunu single player olarak zevkli mi ?
    Oynarken internet bağlantısı istiyor mu ?(single için)
    Çok yabancı dil gerektiriyor mu ?
    Birde tekdüze bir oyun mu ? Bir süre sonra hep aynı şeyleri mi yapıyoruz yaşamak için ? Atıyoyorum 20. günde öldük oyun silbaştan mı başlıyor ?

hiç oynamadığım ama merak ettiğim bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 11 Kasım 2018; 21:24:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyunu single player olarak zevkli mi ?
    Oynarken internet bağlantısı istiyor mu ?(single için)
    Çok yabancı dil gerektiriyor mu ?
    Birde tekdüze bir oyun mu ? Bir süre sonra hep aynı şeyleri mi yapıyoruz yaşamak için ? Atıyoyorum 20. günde öldük oyun silbaştan mı başlıyor ?

hiç oynamadığım ama merak ettiğim bir oyun
    Single olarak zevkli ama together daha da zevkli...
    Single için internet bağlantısı istemiyor.
    Çok fazla gerektirmiyor ama zaten yaması olması lazım.
    Oyun tekdüze sayılmaz ama basit bir mantığı var ama öyle sıkılacağın bir oyun da değil. Silbaştan başlıyorsun evet.

Bu oyuna verdiğin her kuruşa değer. Oyunu uzun zamandır 3-4 yıldır takip ediyorum. Sürekli geliştiriyorlar, indirimsiz aldığım nadir oyunlardan ve hiç pişman değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Single olarak zevkli ama together daha da zevkli...
    Single için internet bağlantısı istemiyor.
    Çok fazla gerektirmiyor ama zaten yaması olması lazım.
    Oyun tekdüze sayılmaz ama basit bir mantığı var ama öyle sıkılacağın bir oyun da değil. Silbaştan başlıyorsun evet.

Bu oyuna verdiğin her kuruşa değer. Oyunu uzun zamandır 3-4 yıldır takip ediyorum. Sürekli geliştiriyorlar, indirimsiz aldığım nadir oyunlardan ve hiç pişman değilim.

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler. Peki öldükten sonra baştan aynı şeyleri yapmak sıkmıyor mu ? O kadar emek verip atıyorum 100. günde ölmek koyar adama

• quote:

cevap için teşekkürler. Peki öldükten sonra baştan aynı şeyleri yapmak sıkmıyor mu ? O kadar emek verip atıyorum 100. günde ölmek koyar adama

Alıntıları Göster
    Kesinlikle koyuyor ama tekrar oynamak sıkmıyor, ayrıca öldükten sonra oyunun bitmesi seni oyuna daha çok bağlıyor. Lakayt değili daha ciddi oynuyorsun. Oyunun kendine has bir mizahı var, ben çok beğeniyorum açıkçası herkese de gönüllü reklamını yapıyorum.

• quote:

Kesinlikle koyuyor ama tekrar oynamak sıkmıyor, ayrıca öldükten sonra oyunun bitmesi seni oyuna daha çok bağlıyor. Lakayt değili daha ciddi oynuyorsun. Oyunun kendine has bir mizahı var, ben çok beğeniyorum açıkçası herkese de gönüllü reklamını yapıyorum.

Alıntıları Göster
    hazır indirimler varken alayım o zaman. sence tek oyunu mu alayım yoksa komple paket var onu mu alayım ?

• quote:

hazır indirimler varken alayım o zaman. sence tek oyunu mu alayım yoksa komple paket var onu mu alayım ?

Alıntıları Göster
    Komple alırsan da pişman olmazsın bence, ben öyle almıştım, bir tane together kopyası veriyor arkadaşına falan hediye edersin. Klei çok iyi firma.
  • Adamlara helal olsun oyun nereden nereye geldi ilk alfasinda oynayip baslamistim 5 sene olmus simdide hamlet cikti oda guzele benziyor

• Oyunu almış ve hediye etmek isteyen varmıdır ?
  • 20 yaş üstü oynayan yok mu ? pm atsın isteyen ekleyeyim oynarız. 66 saat sürem var.
  • halâ oynayan var mi ?

• together olanında kayıtlı oyunu nasıl açıyoruz? arkadaşımla kafayı yedik sürekli baştan başlamak zorunda kalıyoruz oyuna. bilen varsa lütfen yardım edebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixbah

together olanında kayıtlı oyunu nasıl açıyoruz? arkadaşımla kafayı yedik sürekli baştan başlamak zorunda kalıyoruz oyuna. bilen varsa lütfen yardım edebilir mi
    İlk başta nasıl oyunu kurduysanız yine kayıtlı oyun kısmından oyunu kuran kişinin oyunu açması gerekiyor.
  • quote:

İlk başta nasıl oyunu kurduysanız yine kayıtlı oyun kısmından oyunu kuran kişinin oyunu açması gerekiyor.

Alıntıları Göster
    çok teşekkürler çözdük sorunu
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.