Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yaptıysam gears bulamadım. Saman ve saplarım için 2. ice flingomatici yapamadım.

https://www.youtube.com/watch?v=chJWZu8HrtY

Açtım izledim.

• donanımhaber dst oyun grubu falan var mı ? beraber oynamaya adam lazım :)
  • abi bu oyuna başladığından kurtlardan kurtulmanın kolay bir yanı yokmu ya gece gelince çare bulamıyorum
  • WhoAml W kullanıcısına yanıt
    zırhın varsa ilk gelen kurtları kesersin aslında yoksa domuzlara , bufalolara veya örümceklere kırdırtabilirsin yalnız örümceklere dikkat etmek lazım özellikle sarı olanlara. ilerleyen günlerde ise mümkün oldukça fazla diş tuzağı yaparak kalabalık kurt sürülerini halledebilirsin, ama dikkat et diş tuzaklarını basenin çok yakınına yapma yakarsın heryeri..
  • Arkadaşlar sakın cavede bu bölgeye girmeyin sağ çıkmak çok zor. ben öyle bir hata yaptım siz yapmayın. allahtan daha önce 2 tane Meat Effigy yapmıştım yoksa, 320 güne yazık olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ölmeyen adam -- 20 Ocak 2017; 1:23:52 >
  • Arkadaşlarımla togethar oynuyorum ama birkaç bir şey var bilmediğim yardımcı olabilcek varsa çok sevinirim.
    1- öncelikle mağara varmı togetharda ?
    2- Taşların olduğu bölgede bir kaya cinsi var.Yanına yaklaşınca gözleri çıkıyor. Bu nedir ?

Bilenler aydınlatırsa çok sevinirim.
  • Tatar2613 kullanıcısına yanıt
    1- mağara var. ama sunucu açarken dünya ayarlarından mağarayıda seçman gerek yoksa olmaz

2- O kaya pets yuvası oradan evcil hayvan alabiliyorsun ona yaklaşınca crafting bölümünün en altında pets çıkar zaten
  • Bu viking kız early gamede ne zormuş yav. Hayatım örümcek yuvası ve çiçek bahçesi ikilisinde geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Bu viking kız early gamede ne zormuş yav. Hayatım örümcek yuvası ve çiçek bahçesi ikilisinde geçti

Hocam başkası ile oynuyorsun diye mesaj atmadım. Ben de zaten oyuna ara verdim, bu aralar Skyrim oynamak istiyorum. Don't Starve'da oyunum bekliyor gün 128'de. Skyrim'i ilk defa oynuyorum da bu aralar onunla meşgulüm. Daha sonra geri döneceğim oyuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimisbrunn

quote:

Bu viking kız early gamede ne zormuş yav. Hayatım örümcek yuvası ve çiçek bahçesi ikilisinde geçti

Hocam başkası ile oynuyorsun diye mesaj atmadım. Ben de zaten oyuna ara verdim, bu aralar Skyrim oynamak istiyorum. Don't Starve'da oyunum bekliyor gün 128'de. Skyrim'i ilk defa oynuyorum da bu aralar onunla meşgulüm. Daha sonra geri döneceğim oyuna.

Atsaydın oynardık aslında. Bende ara verdim oyuna dün yeniden başladım. Müsait olduğun bir zaman mesaj at oynayalım beraber hocam. Yoksa ben bu kızılı imkanı yok doyuramam

• Survival kullanıcısına yanıt
    kardeş bu oyun güzelmi acaba ben pek ısınamadımda birde bu konuda bana ardım edermisin sa
    na zahmet

https://forum.donanimhaber.com/strateji-oyunu-onerisi-yapabilirmisiniz-arkadaslar--123502063

kimse cevap yazmamış

birde bu don't starve güzelmi acaba

şimdiden saol

• quote:

Orijinalden alıntı: VeyselYazar23

kardeş bu oyun güzelmi acaba ben pek ısınamadımda birde bu konuda bana ardım edermisin sa
    na zahmet

https://forum.donanimhaber.com/strateji-oyunu-onerisi-yapabilirmisiniz-arkadaslar--123502063

kimse cevap yazmamış

birde bu don't starve güzelmi acaba

şimdiden saol

oyun gayet güzel, keyifli bana kalırsa. 2 haftada oyunu 50 saat kadar oynamışım ki hala bilmediğim bir sürü şey var arkadaşla giriyoruz ara sıra arkadaşla oynamak için bile girilir. gerisini sen düşün.
    http://steamcommunity.com/id/survivaldh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar PS4 de oynayan varsa beraber oynayabiliriz...
    bu tarz oyunlar hoşuna gidenleri beklerim, ben çok keyif alıyorum.

PSN : NoobSenseii
  • Hay bu Shipwrecked dlc sinin ben. 3 defa aynı şekilde ölür mü insan. Volkan patlaması sezonunda öldüm sürekli. Kafana bir kaya düşüyor hop yerdesin. Böyle lanet bir şey olamaz ya. 2 günde 1 düşüyor. Evine gidemiyorsun hiç bir şey bırakmıyor ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Hay bu Shipwrecked dlc sinin ben. 3 defa aynı şekilde ölür mü insan. Volkan patlaması sezonunda öldüm sürekli. Kafana bir kaya düşüyor hop yerdesin. Böyle lanet bir şey olamaz ya. 2 günde 1 düşüyor. Evine gidemiyorsun hiç bir şey bırakmıyor ortada.

Yanardağı içerisinde geçiren var, veya gemiyi bulup reign of giantsa geçiş yapıp ortalık sakinleşince geri dönebilirsin, ben de şimdiye kadar kurtulmayı başaramadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: puppet_rivers

quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Hay bu Shipwrecked dlc sinin ben. 3 defa aynı şekilde ölür mü insan. Volkan patlaması sezonunda öldüm sürekli. Kafana bir kaya düşüyor hop yerdesin. Böyle lanet bir şey olamaz ya. 2 günde 1 düşüyor. Evine gidemiyorsun hiç bir şey bırakmıyor ortada.

Yanardağı içerisinde geçiren var, veya gemiyi bulup reign of giantsa geçiş yapıp ortalık sakinleşince geri dönebilirsin, ben de şimdiye kadar kurtulmayı başaramadım

Daha da ilginç olan, hep son gününde kafama düşmesi. 15 günde 6-7 tane atlat gel son günde kafana düşenle oyunu bitir. Olacak iş değil vallahi.

• Oyunda 60 saati devirmişim, aslında oynamak istiyorum oyunu. Ama ilk günler çok rutin geçtiğinden ve harita açmak eziyet olduğundan bir türlü oynamayamıyorum, üşeniyorum. Kış ve ilk bahar da deli zevk alıyorum şu oyunda. Yaz için aynı şeyi söyleyemem ama. Bana önerileriniz nelerdir. Değişik bir durumdayım baştan başlamak sıkıcı geliyor amelelik yapasım yok anlayacağınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 26 Şubat 2017; 3:0:13 >
  • quote:

Oyunda 60 saati devirmişim, aslında oynamak istiyorum oyunu. Ama ilk günler çok rutin geçtiğinden ve harita açmak eziyet olduğundan bir türlü oynamayamıyorum, üşeniyorum. Kış ve ilk bahar da deli zevk alıyorum şu oyunda. Yaz için aynı şeyi söyleyemem ama. Bana önerileriniz nelerdir. Değişik bir durumdayım baştan başlamak sıkıcı geliyor amelelik yapasım yok anlayacağınız

Oyun bu yüzden zevkli ya işte. Tam herşeyi rayına oturttum derken hoopp ölüyorsun. O ekrandaki şu kadar gün yaşadın yazısına uzun süre bakakalıyorsun. O anda oyunu bir daha oynamayacağım diye içimden çok geçirmişliğim oldu. Sonradan diyorum ki bu sefer aynı hataları yapmak yok hadi başla diyorum. :))

• quote:

Oyunda 60 saati devirmişim, aslında oynamak istiyorum oyunu. Ama ilk günler çok rutin geçtiğinden ve harita açmak eziyet olduğundan bir türlü oynamayamıyorum, üşeniyorum. Kış ve ilk bahar da deli zevk alıyorum şu oyunda. Yaz için aynı şeyi söyleyemem ama. Bana önerileriniz nelerdir. Değişik bir durumdayım baştan başlamak sıkıcı geliyor amelelik yapasım yok anlayacağınız

bir oturuşta 3-4 saat oynarım diyorsan beraber oynayalım oynayacak adam bulamadığımdan oynamıyorum oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

bir oturuşta 3-4 saat oynarım diyorsan beraber oynayalım oynayacak adam bulamadığımdan oynamıyorum oyunu

Bir iki saat giriyorum genellikle steam linkim imzamda arkadaşlık atabilirisiniz

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.