Şimdi Ara

Dominos Sosyal Pizza 3 Al 1 Öde 32,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
3.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dominos ana sayfadaki en alttaki ufak yazıları okuduğumdan beridir pizza yemiyorum.
  • yediğim en kötü pizzaydı bence (sosyal pizza), aynı bu kampanyadan almıştık, hamur yedik diyebilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Sıcak fırsattan anlamıyorsunuz neden konu açarsınız ki

Özürdilerim. Senden habersiz konu açılmadığını bilmiyordum. Bi dahakine senden icazet alırım.

Beğenmediysen niye konudasın ? Fırsat olarak gördüm ve paylaştım. Konu başlığında içeriği yazıyor. Beğenmiyorsan niye girdin başka kapıya lütfen. Herkes ve herşey sizin istediğiniz gibi olmuyor. Dünya sizin etrafınızda dönüyor sanıyorsunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PİZZA LAZZA diye biyer var tavsiye ederim. yağsız.
  • nabaki kullanıcısına yanıt
    Bunun fırsat olmadığını temizlikçi hatice teyze, çaycı murtaza abi, basketbolcu lebron, memur hasan amca ve dolmuş şoförü ahmet bile biliyor. Bir tek sen bilmiyorsun. Tanesi 10TL (ki 10TL etmez) olan bir yuvarlak üstünde kırmızı etten bile olmayan sosis, sucuk olan; sizin pizza dediğiniz çöp. Sen, hangi kafayla açıyorsun? Merak ettim doğrusu. Hiç araştırmadan ne diye konu açarsın? Dominosun elemanı mısın yoksa burada reklam yapıyorsun?
  • Çöp

Kelimenin tam anlamıyla çöp ama, midenize yazık
  • ÇÖP oğlu ÇÖP

midenize yazık etmeyin.
  • Hindi veya tavuk ürünleri kullanıldığı için artık almıyorum. Hazır dondurulmuş pizzalarda da hiç dana etine rastlayamadım. Evde kendin yapmak şart oldu pizzayı.
  • quote:

Bunun fırsat olmadığını temizlikçi hatice teyze, çaycı murtaza abi, basketbolcu lebron, memur hasan amca ve dolmuş şoförü ahmet bile biliyor. Bir tek sen bilmiyorsun. Tanesi 10TL (ki 10TL etmez) olan bir yuvarlak üstünde kırmızı etten bile olmayan sosis, sucuk olan; sizin pizza dediğiniz çöp. Sen, hangi kafayla açıyorsun? Merak ettim doğrusu. Hiç araştırmadan ne diye konu açarsın? Dominosun elemanı mısın yoksa burada reklam yapıyorsun?

Reklam yapıp yapmadığımı eski mesajlarıma bakıp anlarsın. 10 lira eder etmez senide benide ilgilendirmez. Fırsattır ve ben konusunu açıp paylaştım. Sana göre fırsat değildir. Sen çok zekisin çok bilgilisin herşeyi sen iyi bilirsin. O zaman girme konuya arkadaşım. Ha dur şu konuda bir iki laf sokayım diye girdiğin apaçık ortada. Ben büyükşehirde yaşamıyorum. Benim için fırsat. Senin için değilse ççekil kenara girme konuya. Herkes senin gibi kaliteli yerlerden alışveriş yapamıyor ne yazıkki. Evet biz buna pizza diyoruz. Araştırdım ve benzeri bir konu görmedim. Bende paylaştım. Zoruna gittiyse yapacak bişi yok. Konudan arkana bakmadan çıkar gidersin...
    Anlaşılan o ki yazmış olmak için yazıyorsun... Cevap verilecek şeyler bile yazmıyorsun ama söz hakkı doğuyor yapacak bişi yok. Farkındaysan ben sana cevap hakkı doğuracak hiçbirşey yazmıyorum. Rica etsem cevap filan yazmasan konuya girmesen postunu gidip farklı konularda kassan...

• nabaki kullanıcısına yanıt
    1.si pizza yemiyorum
    2.si de bu sosyal pizza denen şey zaten 10tl idi yani sen fırsat falan paylaşmıyorsun.
    3. olarak 3tl daha pahalı

son olarak ben de şöyle bir SICAK FIRSAT paylaşayım:http://www.dominos.com.tr/orta-boy-pizza-alana-orta-boy-pizza-1-lt-coca-cola-hediye/_O355/Firsat bu menüden 3 tane alıyorsunuz ve o da ne fiyat 101,7TL çok sıcak fırsat be
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Yaw kendi ağzınla söylüyorsun pizza yemiyorum diye ne işin var o zaman burda ?
    Sosyal pizza gel aalda 10 tl. 3 tl farkla eve getiriyorlar. Ben ve benim gibiler için fırsat çünkü dominos bana 6-7 km uzakta. Gidebileceğim vesait yok. Olsa bile gidiş dönüş 3.5 tl yol parası vermem gerekir. Bak dikkat ettinmi benim için fırsat oldu bir anda.
    Linkini koyduğunuda gördüm. Fırsat olduğunu düşünsem onu paylaşırdım.

Son olarak ne istersem paylaşırım. Seni ilgilendirmez. Burası paylaşım platformu. Rencide etmeden fikrini yazar gidersin. Dikkat ettinmi çöp yazanlara hiçbirşey demiyorum çünkü bana değil dominosa laf söylüyorlar. Oda beni ilgilendirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

PİZZA LAZZA diye biyer var tavsiye ederim. yağsız.

evet bende yeni keşfettim tavsiye edilir fiyatları da uygun kampanyaları güzel lezzeti de şahane bi deneyin derim
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Tavrın hiç hoş değil yaptığın ayıp
    Burası forum isteyen istediğini saygı çerçevesinde yazar eğer görmek istemiyorsan bloklar geçersiniz bu kadar basit

• quote:

Sıcak fırsattan anlamıyorsunuz neden konu açarsınız ki

+1000

• Bunların sosyal pizza dediği şey bildiğiniz kuru salçalı hamur. Ramazan pidesi bile bundan daha lezzetlidir. Bunu alana kadar A101'den Dr. Oetker 4'lü dondurulmuş pizza alınır veya Bim'den Lezzethane 6,95 TL'ye 5'li dondurulmuş lahmacun alınır 10 kat daha iyi. Her iki ürün de Dominos'un kuru salçalı ekmeğine 10 çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalearicVision

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

PİZZA LAZZA diye biyer var tavsiye ederim. yağsız.

evet bende yeni keşfettim tavsiye edilir fiyatları da uygun kampanyaları güzel lezzeti de şahane bi deneyin derim

Sadece Anadolu yakasında olmasıydı biz tadına bakardık
  • 90 liradan düşmüş ya acayip sıcak fırsat
  • quote:

1.si pizza yemiyorum
    2.si de bu sosyal pizza denen şey zaten 10tl idi yani sen fırsat falan paylaşmıyorsun.
    3. olarak 3tl daha pahalı

son olarak ben de şöyle bir SICAK FIRSAT paylaşayım:http://www.dominos.com.tr/orta-boy-pizza-alana-orta-boy-pizza-1-lt-coca-cola-hediye/_O355/Firsat bu menüden 3 tane alıyorsunuz ve o da ne fiyat 101,7TL çok sıcak fırsat be

Ya bilader şu yazdığın saçmalıkları üzülerek okuyorum! Bir konunun fırsat olarak açılabilmesi için daha önce satıldığı fiyattan daha ucuza satılması yada daha önce verilmeyen şartlarda satılması gerekir. Bakıyoruz burada bir indirim uygulaması (az yada çok) söz konusu sonuçta konuyu paylaşan arkadaşta "bizlere faydası dokunabilirse" diye emek vermiş yazı yazmış. yazdığğında yanlış birşey yok. belki dominosu sevmeyebilirsin karalayabilirsin ama burda tek amacı forumdaşlarına elinden geldiğince yardım etmek olan birisine saygısızlık yapmak hoş değil. ayrıca delil olarak koyduğun linkte 3 değil 6 pizza alıyorsun yanında da 3 şişe kola! yani reha muhtar haberleri gibi cımbızla kelime çekip yanlış yönlendirmeler yapmayın.
    konuyu paylaşan arkadaşa tekrar teşekkürler emek verip bizleri düşünüp buraya yazdığı için...
    edit: şuan tek kişilik gel - al sosyal pizza 6.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefert38 -- 14 Ocak 2016; 10:18:32 >

• Geleneksel

"Dominostan "sahtekar" pizzalardan alacağınıza onun yerine gidin herhangi bir marketten en ucuz pizzayi alın. Daha fazla malzeme olduğunu görürsünüz"

mesajımı buraya da yerlestireyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nefert38 N kullanıcısına yanıt
    birilerinin beni anlıyor olması sevindirici. ben teşekkür ederim arkadaşım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.