Şimdi Ara

Dominos Pizza Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16:04'te internetten siparişimi verdim. 2 dakika geç geldi. gelen elemana söyledim, şubeyi arattı.

karşıma son derece ukala birisi çıktı. durumu anlattım. kalkmış bana bize sipariş geç ulaşıyor, yapabileceğimiz bişey yok diyor. sözde 16:12'de sipariş geçmiş kendilerine. ya kardeşim dominos.com.tr sizin siteniz değil mi? evet. ee banane ozaman geç gelmişse sipariş? sitenizde sipariş alındı hazırlanıyor fırında demeyi biliyorsunuz ama? yok bizim yapabileceğimiz bişey yok dedi. tamam dedim aldım pizzayı ödedim parayı...

pizzayı yedik. cidden beğenmedik. malzemeler bi tarafta mı dersin, buz gibimi dersin. zaten fazla pişirmişler kupkuru... aradım müşteri hizmetlerini, şikayetimi bıraktım. sonra "beğenmezsen bedava" kampanyasından yararlanmak için şubeyi aradım.

karşıma her keslimesinde yalan söyleyen bir kadın çıktı. şikayetimi anlattım. bana ilkten 60 dakikadan sonra aradınız yararlanamazsınız dedi. 16:04 te vermişim siparişi (hani 16:12 idi lan çakal) şimdi bir saat geçmiş. bende saat 17:03 iken onda 17:15 miş.

dedim ki, "diyelim öyle, dominos'un taahhüdünde sipariş tesliminden sonra 60 dakika yazıyor. dolayısı ile 1 saat geçmiş olması mümkün değil".

sonra hee mee bişeyler dedi yanlış biliyormuşum sözde. dedim gir dominos.com.tr'ye bak sağ altta müşteri memnuniyeti yazıyor. tıkla gör.

herneyse, ozaman yenisini gönderiyorum dedi. yok dedim para iadesi istiyorum. yok efendim olmaz o öyle değil bilmemne. valla dedim dominosun taahhüdü bu.

merkezle görüşüp sizi arayacam dedi 20 dakka oldu halen aramadı...

her türlü yalan dolan var bu domonista.

•  Dominos Pizza Rezilliği
  • Birader sen para vermemeye niyetlenmişsin belli
  • hediye yeni pizzayı alsaydın
  • Müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini bildir agresif davran haketmişler
  • Ben Pizza pizza dan yiyorum hep.Migros dan indirim kuponuda vermişlerdi büyük boy pizza yı 12 liraya yedim çok da güzel yapıyor adamlar.
  • Kardeşim bende dominostan her seferinde geç alıyorum hemde dediğin gibi kupkuru geliyor. Üstüne üstlük aradıgımda önce itiraz etmeye kalkıyor tüm samimiyetimle söylüyorum sonra ağlamaya başlıyor benden kesiyorlarda bilmemnede. Her seferinde lanet olsun tamam al parayı dedim fakat bilerek yapıyorlar. Bir keresinde çünkü çocuga geç geldin dedim özür dilerim dilerseniz ödeme yapmayın dedi hayır yapıcam dedim dürüst birisi olduğun için
  • keşke yeni pizza alsaydın bu tür büyük şirketlerde para üstü dışında kasadan para çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dominostan pizza alıyorsan kendin gidip alacaksın.Diğer yoldan çok kötü şeyler olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim yuva pizza <3 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hot Tamale !
    Birader sen para vermemeye niyetlenmişsin belli

Ondan değil, herseferinde bi kulp buluyorlar. Pizza da kötü çıkınca peşini bırakmadım.

quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba
    hediye yeni pizzayı alsaydın

Pislik bu adamlar. Tükürürler mükürürler içine belli olmaz.

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS
    Müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini bildir agresif davran haketmişler

Aradım zaten ama karşımdaki şubeyi aramanız lazım deyince sinirimi şubeye sakladım.

• Kapıda parayı vermen hata sende kabahat adam zamandan kazanmak içn sipariş alış süresini ileri atmış. Kapıdaki adama sipariş alındı dakikasını göstercekdin telefondada söyleyecekdin yapabileceğim bir şey yok diyincede nası yok geç getirdiniz falan filen uydurup beleş yicektin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münferit

Kapıda parayı vermen hata sende kabahat adam zamandan kazanmak içn sipariş alış süresini ileri atmış. Kapıdaki adama sipariş alındı dakikasını göstercekdin telefondada söyleyecekdin yapabileceğim bir şey yok diyincede nası yok geç getirdiniz falan filen uydurup beleş yicektin.

Yav gösterdim zaten de uğraşmak istemedim. 30 liralık adam değiliz.(Allah düşürmesin.) Normaldede pek bakmam zaten ama bazen abartıyorlar 15-20 dk gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyfülislam -- 15 Haziran 2012; 17:49:24 >
  • Başta parayı vererek hata etmişsin.
  • Agresif olucaksın. Acımıcaksın yoksa ısrar ettikçe onlar elbet kabulleniyorsun 1 gün bende netten sipariş vercem bakalım ne maceralarla karşılaşıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

Orijinalden alıntı: Hot Tamale !
    Birader sen para vermemeye niyetlenmişsin belli

Ondan değil, herseferinde bi kulp buluyorlar. Pizza da kötü çıkınca peşini bırakmadım.

quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba
    hediye yeni pizzayı alsaydın

Pislik bu adamlar. Tükürürler mükürürler içine belli olmaz.

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS
    Müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini bildir agresif davran haketmişler

Aradım zaten ama karşımdaki şubeyi aramanız lazım deyince sinirimi şubeye sakladım.

Genel müdürlüğü vs. ara şubenin pizzayı beğenmememe rağmen parayı iade etmediğini yeni pizza göndermediğini vs söyle.

• SONUÇ

Arkadaşlar şimdi aradım. Yine o kadın çıktı... Dedim ne oldu, geri dönecektiniz dönmediniz? Dedi çok yoğunuz aradım ben para iadesi yapacağız. Ama çok yoğunuz bugün olmazsa yarın göndereceğim falan dedi...

Hiç ağzımızı açmasak hakkımızı alamayacağız yani. Binbir yalan uyduruyorlar iki saniyede.. Gerçi yine bişey çıkacak bunun altından. Para iadesi için elemanı göndermeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Ben Pizza pizza dan yiyorum hep.Migros dan indirim kuponuda vermişlerdi büyük boy pizza yı 12 liraya yedim çok da güzel yapıyor adamlar.

+1

Yemeksepetinde normalde benim bulunduğum yere göndermiyorlar fakat istediğim zaman 15 dk da geliyor.
  • kararlı olacaktın panpa 30 dk yı 30 saniye geçsin acımam beleş yerim kampanya yaptıysa arkasında duracak.
  • böyle durumlarda ya adamlar bize hizmet etti, yemek getirdi yav yazık ya parasını verelim iki dakka geç kalmışsa nolcakki falan diye düşünmemek gerek. bunlar bu ciddi vaatleri ile müşteri kapıyolar ki vaadini yerine getiremezse gereğini yapacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.