Şimdi Ara

Dominos 1 pizza alana 2 pizza bedava(gel al servislerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
24.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9-16 temmuz tarihleri arasında orta boy karışık pizza da gel al servislerde geçerli.

edit:ben tüm pizzalarda sanıyordum sadece orta boy karışıkta geçerliymiş,çok sıcak değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 9 Temmuz 2012; 16:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 tane olması baya iyi olmuş . Hep 3 olarak kalsa yeriz devamlı .
  • Classic piZza var orta boy 13.90 diyor bundada gecerlimi

• maalesef sadece 26.64 tl lik pizza da geçerli
    o zaman kocaman bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezer80

maalesef sadece 26.64 tl lik pizza da geçerli
    o zaman kocaman bi

o pizzalar önceden 13 liraya geliyordu şimdi 8.5 liraya geliyor.bence gayet hesaplı

• fıyat cok ıyı 3 pızza 3 kısı doysa kısı bası 8 lıra cok ıyı fıyat
  • Sitesinde ptesi sali diyor diger gunler gecerli degilmi?

• ortaboy lardaım geçerli anlamadım
  • Çapa da şube Varmı bilen varsa tarif edebilir mı

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Çapa da şube Varmı bilen varsa tarif edebilir mı

ÇAPA

MİLLET CD. SELÇUK SULTAN SK. NO:34 FATİH- İST
    (0212) 533 30 33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 9 Temmuz 2012; 16:04:22 >
  • Dominos bugün 34. dk'da gelmesine rağmen bedava vermedi neymiş, sistem 29. dkdaymış daha dominos alırsam
  • dominosun sitesinde ilk cıkan reklam cok yanıltıcı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Into_to_Wild

ortaboy lardaım geçerli anlamadım

orta boy karışıklarda geçerliymiş.çok sıcak değil,ben tüm pizzalarda geçerli sanmıştım.
  • Yok, kesmedi açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Dominos bugün 34. dk'da gelmesine rağmen bedava vermedi neymiş, sistem 29. dkdaymış daha dominos alırsam

oda birşey mi Dün 45dkda getirdiler kapıdaki eleman gelmeden nerde kaldı pizzam dedim evime 700Metre uzaklıkta! arkadası hiç gondermeyin para vermeyecegim dedim gonderdik zaten 30dk limiti içinde değil bulunduğunuz bölge gibi gerizekalı bir cümle kurdular iyide daha önceden sizdne 30dkyı gectiğiniz için ücretsiz yedim dedim! Yoktur olmaz öyle bişrley dedi APTAL yerine koymaya çalıştılar. Bende 17TL lik pizza için gittim yerel gazetede ZAYİ ilanı verdim. Artık bundan sonra DOMİNOSTAN yiyen tüm çevreme bu olayı anlatıp insanları nasıl aptal yerine koyuduklarını anlatıyorum. Keyifleri bilir bir tek onlar yok Little Ceasars ı aradım böyle böyle oldu sizde aynımısınız diye kaydımı aldılar. İlk siparişinizde size küçük sürprizimiz olacak dediler. Bugün akşam eve gidince littledan vereceğim siparişimi.

GEÇMİŞ OLA DOMİNOS! Naşşşh evladım Nasşş...

• quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

quote:

o zaman kocaman bi

o pizzalar önceden 13 liraya geliyordu şimdi 8.5 liraya geliyor.bence gayet hesaplı

Nasıl bi hesap anlayamadım. 13 TL lik pizayı 26,64 TL ye çıkartmak ticari ahlaka sığarmı ?

Yaptığınız hesap belki maddi olarak hesaplı görünsede , kampanya yapacam diye fiyat yükseltmesi şık olmamış.

Ozaman 13 TL den 8,5 TL ye indirim yap isteyen istediği kadar alsın bende güzel indirim yapmış diyeyim.

Neyse bakış açısı sizle farklı olduğu için sizi örnek verdim, hedefim siz değilsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

quote:

quote:

o zaman kocaman bi

Nasıl bi hesap anlayamadım. 13 TL lik pizayı 26,64 TL ye çıkartmak ticari ahlaka sığarmı ?

Yaptığınız hesap belki maddi olarak hesaplı görünsede , kampanya yapacam diye fiyat yükseltmesi şık olmamış.

Ozaman 13 TL den 8,5 TL ye indirim yap isteyen istediği kadar alsın bende güzel indirim yapmış diyeyim.

Neyse bakış açısı sizle farklı olduğu için sizi örnek verdim, hedefim siz değilsiniz.

önceden orta boy pizzanın 2 tanesi 26 liraydı şimdi 3ü 26 lira olmuş.sadece karışıklarda olmasaydı sıcak fırsattı ama böyle olunca soğuyor.

sadece orta boy karışıkta olduğu için çok sıcak değil.isteyen şikayet etsin konu silinsin.

• quote:

quote:

quote:

o zaman kocaman bi

Dominos.com.tr'den şubeyi şikayet etmeni öneririm

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman kocaman bi

önceden orta boy pizzanın 2 tanesi 26 liraydı şimdi 3ü 26 lira olmuş.sadece karışıklarda olmasaydı sıcak fırsattı ama böyle olunca soğuyor.

sadece orta boy karışıkta olduğu için çok sıcak değil.isteyen şikayet etsin konu silinsin.

Konu güzel ortada birde kampanya var, silinmesini gerektirecek bir durum yok. Görsün millet, reklamları bile vardı bugün Televizyonlarda.

• dominostan sadece bedava pizza ve sufle yiyorum. kalite yerlerde.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.