Şimdi Ara

Domino's Pizza'ya gidenler hayatında hiç gerçek pizza yememiş olanlardır! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
17.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Little Caesars bi nebze iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papa Johns,franchising pizzacilar içinde en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zincir restaurantlar arasında en iyisi papa johns.Gidin pepperoni pizza yiyin özellikle.
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Capua pizza: le Mafia favori
    Yumm pizza: füme kaburgalı favori

• Marketlerde satılan kaliteli ürünlerin kalitesiz benzerlerini ucuza satıp halkın kalite çıtasını düşüren;

BİM, A01, ŞOK ne ise DOMİNOS, MCDONALDS, BURGER KİNG odur
  • dominosta çalışan dominos pizza yemiyormuş

abi manyakmısın sen neden yiyim dedi eleman
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Bence Şikayet edilmediği için bu sorunlar oluyor. ikinci siparişimde ilkine yakın gelince ben almayıp müşteri hizmetlerini aradım pizza'nında fotografını çekmiştim şubeyi şikayet ettim ertesi gün şube sorumlusu cep telefonumdan ulaştı sorunun ne olduğunu konuştuk ama sorun yine düzelmedi artık sipariş vermeyerek sorunu çözdük.
  • bako39 B kullanıcısına yanıt
    Şu yürüyen merdiven gibi pişiren elektrikli fırınlarda yapılan pideler de berbat. Ama taş fırın pidesi benim de tercihim. Sadece dominos değil zbarronun da pizzaları öyle, bulursanız pizza hut daha iyi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satışlar azalınca kampanya yaptılar , tüm pizzalar ayni fiyata .

Milleti aptal yerine koyan firma . 1 pizza 19.90 . 3 Pizza 49.90 . Ama kampanya şu : 3 al 1 öde 😂😂😂😂

• lidıl sizırs bence aralarında en iyisi
  • Kimse Kadıköy La Pitsa ve Pizza2Go'yu önermemiş mi? Şaşırdım.

• gerçek pizza yiyenler tarif edebilir mi acaba tadını ? mesela italyada yiyen var mı ? çıtır çıtır mesela, yağlı mı, baharatı nasıl ? bildiğim kadarıyla genelde tek malzemeyle yapıyorlarmış.

evde yapılan pizzalar bence börek gibi oluyor , ev baklavasını da oldum olası sevmemişimdir. tabi iyi yapanlar vardır, tercih meselesi
  • Dominostan pizza almam kesinlikle.resmen salçalı ekmek.pasaport pizzadan alıyorum şimdilik iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pizza Hut güzeldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

en azından pizza hut piliç veya dana ibaresi koyupta yalan iş yapmıyor o anlamda dedim :D
    Sonuc olarak pizza hut da dana sucuk yerine pilic kullaniyor. Fiyatlari da ayni asagi yukari. Eskiden pizza hut favorimdi ama o zamanlar pilic urunleri kullanmiyorlardi.

• Gerçek pizznın maliyeti orta boy için min 50 tl olması gerektiğinden salçalı hamur yiyiyor olabilirler mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.